Suur 2018 aasta horoskoop Kaljukitse kuumärgile

Märgin ära, et Kaljukitse kuumärgi esindajatel on käimas esimene faas Sade Satist ehk Saturni 7.5 aastasest perioodist, millest saate lugeda SIIN

Saabuval aastal on tähelepanu keskmes töö, suhted ning otsustamine. Uued projektid tööl annavad sulle võimaluse areneda. Võid leida end hilistel öötundidel kontorist. Võib esinda hetki, mil on raske leida motivatsiooni ja inspiratsiooni. Tajud suuremat pinget enda õlul. Edu võti peitub rahulikuks ja tasakaalukas otsustamises, et vältida liigset tormamist ja valede otsuste tegemist. Samuti võib sinu partnerlussuhe tekitada segadust ja segada sinu fookust.

2018 on sündmusterohke aasta, kuid sul tekib raskusi tasakaalu leidmisel töö ja perekonna vahel, mille tõttu võid maha magada mitmed võimalused. Kui nii juhtub, siis sa ei jäta jonni. Sinus on võimekust jätta kõrvale pinge ning stress, mille tulemusena on aasta teine pool palju tulemuslikum ning produktiivsem.

Aasta pingelisem valdkond on töö. Igasugused võimalused, mis tekivad, omavad potentsiaali edasi liikumiseks. Uued kohtustused ja tegevused toovad edu. Sa pingutad palju ning teed oma tegemisi suure pühendumusega. Võib tunduda, et töö on sulle prioriteet number 1 ning teised valdkonnad on tagaplaanil. Võid tunda, et sinu pingutusi ja vaeva ei hinnata. See ei ole halb, sest nii tood sa esile oma parimad omadused. Tulemused oma töö ja vaeva eest tulevad enim esile aasta lõpu poole ning aastatel 2020-2024, mil on käimas Sade Sati teine ja kõige tuntavam faas.

Saabuval aastal on inimsuhted samuti tähelepanu keskmes. Siiski tuleb meeles pidada, et kõik läikiv pole kuld. Tuleb olla hoolikas ja ettevaatlik igasuguste suhete loomisel, sest petta saamine on tõenäoline. Ära usalda kedagi pimesi ja ära jaga konfidentsiaalset informatsiooni. Aasta esimene pool, veebruarist maini, on positiivne aeg, mil esineb võimalusi edasi liikumiseks. Siiski pole sul piisavalt energiat ja enesekindlust, mille tõttu ei pruugi sa võimalusi hästi ära kasutada. Rivaalitsemine on aktuaalne oktoobris ja novembris, mis tõttu peaksid omama suuremat eneseusku, et olla võidukas. Sel perioodil ei ole soovitatav võtta mingeid riske, kuid uute inimestega sõbrunemine ning kontaktide loomine on küll soovitatav.

Romantika vallas on Kaljukitsedel huvitav aasta. Uue suhte võimalus kasvab drastiliselt peale veebruari. Armastus muutub oluliseks juulis ja augustis, mil esineb väga erilisi hetki. Oktoober on kuu, mil sinu unistused ja soovid täituvad. Proovi olla oma mõtetes selgem ja konkreetsem, kuna sul on tendents olla segaduses. Enne detsembrit pole armastuses mõistlik midagi otsustada. Võid ootamatult abielluda. Need, kes on abielus, võivad kogeda segadust ja truudusetust. Suvi on teie partnerile raske periood, eriti mentaalselt ja emotsionaalselt.

Kokkuvõtvalt soosib saabuv aasta saavutusi. Esimesed kolm kvartalit on pingelisemad ning meelerahu on raskesti saavutatav. Saabuval aastal on hea saada nõu inimestelt, kes on ausad ning keda usaldad. Otsuste tegemisel kaalu hoolikalt oma valikud läbi.

Jaanuar

Aasta esimene kuu nõuab pingutamist. Heaolu on madal ning tervis vajab tähelepanu. Oma sissetulekute ja eelarve planeerimisel ole hoolas, sest võib esineda ootamatuid kulusid.

Veebruar

Jaanuaris alguse saanud tervise madalseis pareneb selle kuu lõpuks. Sinu sära ja karisma taastub ning suudad endisel moel teha tööd. Suurenenud rahavoog annab sulle võimaluse osta midagi ilusat.

Märts

Otsustusvõime on kuu märksõna. On mõistlik oma valikud eelnevalt läbi analüüsida, et saada maksimaalsed tulemused. Samuti suureneb sinu huvi religiooni ja vaimsuse vastu.

Aprill

Astud suured sammud edasi, et teha endale nime ja mainet. Oled väärikas, austusväärne ja heade juhiomadustega, mis tõttu sinu prestiiz ja võim tööl tõuseb. Võimalik, et sind edutatakse.

Mai

Eelmisel kuul alanud tõus jätkub ka sel kuul. Siiski võivad tekkida egokonfliktid töö, mis tekitavad sinus ärevust ja pinget. Uued projektid tööl ja eraelus toovad soovitud tulemused.  Samuti oled keskmiselt sotsiaalsem.

Juuni

Tööalaselt hea kuu. Märgata on rahalist ja tööalast kasvu, seega on mõistlik siduda end igasuguste projektidega. Tervis võib tekitada tagasilööke, kuid ainult ajutiselt.

Juuli

Konkurentsi rohke kuu. Partneriga on suhted keerulised. Ärisuhted ja kontaktid toovad kasu, samuti tööalased reisid on tulemuslikud.

August

Partnerile hea kuu, mil ta võib kogeda edasiminekut ja arengut. Finantsiliselt on periood hea ning reisimised osutuvad tulemuslikeks. Äri-ja tööalased suhted on head. Märkad arenguid tööl. Enne kui teed mingisuguse suure rahalise otsuse, planeeri oma võimalused hoolikalt läbi.

September

Üldiselt hea kuu, kuid võid kogeda mingeid piiranguid. Võid tunda soovi õppida okultismi ja vaimsust. Sind on õnnistatud väärikuse, julguse ja tarkusega.

Oktoober

Õnn on sinu poolel. Tööalaselt on hea kuu, kuid kodus võivad tekkida probleemid. Ole kannatlik ning ära emotsioneeri, sest disharmoonia on ajutine. Tutvud uute inimestega ning oled sotsiaalne.

November

Rahaliselt ja tööalaselt palju lubav kuu. Saad tunnustust oma töö eest, mis võib endaga kaasa tuua edutamise. Rahavood on tõusuteel. Kodus tasub olla rahulik ja tasakaalukas, sest partner võib näidata üles rahulolematust.

Detsember

Tasakaalukas kuu, mil naudid rahalist stabiilsust ning suhted partneriga on meeldivad. Üldiselt on jõulukuu hea, kuid väldi skandaale ning egokonflikte nii töö kui kodus.

Kui sa tahad teada, mis on sinu kuumärk, loo omale sünnikaart SIIN.

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.