Suur 2018 aasta horoskoop Kalade kuumärgile

2018 aasta on Kalade jaoks emotsionaalne ja vaimne. Tajud teistega sügavamat seotust. Sa inspireerid ning süstid positiivsust kõigisse, kellega kohtud. Vaimsed huvid aitavad sul arendada oma intuitsiooni ning õppida teisi tundma. Selline omadus aitab sul ja teistel terveneda. 2018 aasta on hea aeg alustada mõne suurema uurimustöö tegemise või okultismi õppimisega.

Rahaline seis on hea.  Võid tegeleda pärandi küsimustega. Mis iganes su eesmärgiks ka poleks, taevased energiat toetavad neid. Sel aastal võid saada tagasi midagi, mis olid varasematel aastatel kaotanud. Abielulistes küsimustes on oodata positiivseid uudiseid. Siiski tuleb olla aasta alguses ettevaatlikum.

On oodata kerget segadust ja stressi, sest käesolev aasta viitab töömuutustele. Ei ole soovitatav nendele muutustele vastu punnida, sest sul puudub selle üle kontroll. Aktsepteeri ning liigu edasi.

Väldi uusi investeeringuid märtsist juulini, eriti kui soovid oma äri laiendada. Peale oktoobrit on olukord maha rahunenud ning tunned end palju paremini. Töö muutub stabiilsemaks ning suudad suhtuda ellu suurema kergusega.

Saturni liikumine karma majas (X maja) eeldab sinult vastutustundlikku ja mõistlikku toimetamist. Aprillist septembrini on mõistlik liikuda tasakaalukalt ja rahulikult probleemide lahenduste suunas ja kui nii talitad, on aasta sinu jaoks kergem. Väldi igasuguseid skeemitamisi ning teosta oma eesmärgid samm-sammult. Selle perioodi mantra on: üheksa korda mõõda, üks kord lõika.

Kuna Marss on enamus aastast kõrgendatud olekus, annab see sulle enesekindlust ja julgust. Tunnetad, et suudad riskida,  kuid mõistlik on eelnevalt hoolikalt kaaluda oma valikuid. Üldiselt on aasta suurepärane, kui pöörad oma elu tähtsatele valdkondadele piisavalt tähelepanu.

Jaanuar

Rahaliselt ja tööalaselt hea kuu. Ülemused ja teised autoriteetsed inimesed on sinu poolel. Saate tunnustust tehtud töö ja vaeva eest. Hea kuu leidmaks püsivam töö. Koduses elus on märgata ebastabiilsust.

Veebruar

Tasakaalukas kuu, mil peab olema ettevaatlik. Rahaliselt on kuu stabiilne, kuid  mõistlik on oma eelarvet hoolikalt planeerida, sest esineda võib ootamatuid kulusid. Võimalik, et reisid ja tegeled heategevusega.

Märts

Ole valvas ja tähelepanelik, et võtta maksimum. Rahaliselt on kuu hea, kuid tervis vajab suuremat tähelepanu. Nakkushaigused ning seedeprobleemid võivad ajutiselt tekitada vaevusi. Pead tegema rohkem pingutusi, et säilitada stabiilne rahaline ja sotsiaalne staatus.

Aprill

Tasa sõuad, kaugele jõuad. Üldiselt hea kuu, mil koged rahalise vabaduse suurenemist. Eelnevatel kuudel häirinud tervisehädad taanduvad ning taastad oma sära ja karisma. Võid sel kuul end hellitada ja osta endale mõne luksusliku eseme.

Mai

Oled julge ja vapper sõdalane, kes on võimeline suve hakul tegema suuri tegusid. Huvi vaimsuse ja okultismi vastu püsib suur, mistõttu õpid või reisid pühadesse paikadesse. Sinus on võimekust luua uusi võimalusi raha teenimiseks, mis tuleneb sinu tarkade ja julgete otsuste tõttu.

Juuni

Eelmisel kuul alanud tõus jätkub ka sel kuul, mil õnn soosib sind. Ole oma otsustes aus. Jätkuvalt on huvi vaimsuse vastu. Sinu juhiomadused toovad sinus esile parimad omadused, kuid tekitavad sul hõõrdumisi oma rivaalidega. Oled väärikas ning saavutad teiste austuse.

Juuli

Sinu autoriteetsus tööl on kõigutamatu. Maine ja imago pareneb, kuna oled varasemalt teinud tööd ja näinud vaeva. On mõistlik vältida ego kokkupõrkeid, sest nii tekitad sa endale soovitamatut ärevust ja stressi. Tööalaselt hea kuu, mil on soovitatav alustada ka uute projektidega. Oled sotsiaalne ning sõbruned uute inimestega.

August

Särad tööalaselt, mistõttu on oodata teeneid ja tunnustust autoriteetsete isikute poolt. Alustatud projektid ja loodud suhted hakkavad tooma positiivseid uudiseid tooma. Siiski ei möödu kuu libedalt ning tervis võib vimkasid visata. Väldi igasuguseid tülisid ja vaidlusi, sest need võivad hiljem tekitada hoopis suuremaid probleeme.

September

Suureneb tööalane rivaalitsemine, mistõttu pannakse proovile sinu oskused ja teadmised. Võta seda kui väljakutset oma oskuste parendamiseks, mitte kui solvangut. Ära oma keha üle kurna. Partner võib käituda hoolimatu ja isekana, kuid mitte sinu pärast, vaid ta kogeb ise seesmisi pingeid. Hea kuu äri laiendada ning kontakte luua.

Oktoober

Partnerile hea kuu, mil ta kogeb ootamatut kasvu ja võimalusi. Ärialased reisid toovad kasu.  Planeeri oma eelarve, sest on oodata ettenägematuid kulusid, mis võivad põhjustada rahalist ebakindlust. Tööalaselt on kuu keskpärane.

November

Võid kogeda mõningaid piiranguid, kuid üldiselt on kuu hea. Rahaliselt on aeg suurepärane, mil esineb võimalusi kõrvale panna ja säästa. Huvitud vaimsusest ja religioonist. Sel kuul kujunevad igasugused algatused headeks.

Detsember

Jõuluperiood on hea, sest kosmilised energiad soosivad sinu tegemisi. Energiatase on kõrge ja oled suuteline tegema ja proovima uusi asju. Võid saada preemiat ja tunnustust oma tehtud töö eest.  Üldine heaolu on keskmine, sest kodune harmoonia on paigast ära. Tööalaselt on oodata positiivseid uudiseid.

Kui sa tahad teada, mis on sinu kuumärk, loo omale sünnikaart SIIN.

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.