Suur 2018 aasta horoskoop Kaksikute kuumärgile

India horoskoobis pööratakse transiite analüüsides palju tähelepanu Kuule, sest Kuu sümboliseerib meie meelt, tundeid ja emotsioone. Kuu annab aimu, kuidas me ümbritsevaga suhestumine, olukordadele reageerime ja maailma tajume. 

Saabuv aasta on Kaksikute jaoks ideedest tulvil ning kohati keskpärane. Pakatad ideedest, mille tulemusena võid osa saada suurtest projektidest, kuid võid kohata vastupanu oma ideede elluviimisel. See võib olla põhjus, miks su ideed ei ole ootuspäraselt tulemuslikud.  On väga tähtis, et keskendud ühele projektile korraga, sest ainult nii võid märgata positiivset arengut.

Suurenenud loovus ja vaimne võimekus lubab karjääriliselt head aastat. Meeskonnatöö ning rööprähklemine ei ole sulle probleemiks, sest oled innovaatiline ning oskad olukordi suurepäraselt lahendada. Tunned, et muutud oma töös efektiivsemaks. See ei tähenda, et peaksid tööd üle tähtsustama ning siduma end kõigi ja kõigega. Saabuva aasta edu võti peitub siiski töös, sest sinu ideed ja visioon viivad sind karjääriliselt uutesse kõrgustesse. Töökeskkond on toetav ning koostöövalmis. Väldi äripartnerlusi, eriti kui tegemist on välismaalastega. Aprillist kuni augustini võid tunda oma ideede suhtes tõrjutust ja vastasseisu. Planeeri oma investeeringud hoolega.

Samuti lubab aasta uute sissetulekute tekkimist. On tähtis, et sa ei kuulaks inimeste soovitusi, kellel puuduvad kogemused ja teadmisest, sest vastasel juhul on oodata kaotusi. Planeeri oma eelarve ning halda oma varasid mõistlikult, siis möödub aasta ilma suurema kärata.

Armuelus on oodata positiivseid tuuli, eriti veebruarist kuni maini. Samuti oktoober ja november on aeg, mil võib plahvatada ootamatu armumine. Kui oled abielus või suhtes, siis sel perioodil leiad võimaluse taasäratada säde oma partneriga. Juulis ja augustis tuleb näha rohkem vaeva, et säilitada harmoonia oma suhtes või abielus.

Juuni lõpp kuni augusti lõpp on tervisele ebasoodne kuu, kuna võid end vigastada või õnnetusse sattuda. Üldine heaolu aasta vältel on siiski hea, oled enesekindel ja võtad vastu tarku otsuseid.

Jaanuar

Aasta alguses jagab su partner oma edu ja arengut koos sinuga, mille tulemusena tõusete paarina uutesse kõrgustesse. Ärireisid peaksid tooma kasu ning töökaaslased toovad kõige enam kasu. Väldi otsuseid liigsest optimismist. Rahalised kohustused ja eesmärgid vajavad uuesti läbivaatamist.

Veebruar

Õnne jagub ning rahavood on samuti stabiilsed, kuid väikesed ootamatused siin-seal on märgatavad. Rahaliselt tunned ei kindlalt ning võid üles näidada huvi religiooni ja vaimsuse vastu. Võtad ette reisi või külastuse pühasse paika. Harmoonia meeles väljendub tasakaaluga kodus ja tööl.

Märts

Tööalane edu on tõenäoline, sest tugev tervis ja enesekindlus lasevad sul algatada uusi projekte lihtsalt. Kerge pingestatus kodus suunab sind vaatama vaimsuse poole. Avaliku sektori töötajatele hea kuu, sest saate autasusid ja tunnustust. Suurendad ühiskondlikku staatust. Ära liigselt oma õnnele looda, sest nii võid kogeda tagasilööke.

Aprill

Aprillis on tööalases mõttes hea kuu, jätkuvad märtsi trendid. Tööalaselt oled laineharjal, omistad tunnustust oma tehtud töö eest. Pereäri ja riik peaksid sel kuul tooma rahalist kasu. Rikkused, rahavood ja sissetulek peaksid jätkuvalt olema head. Riigi poolt on oodata teeneid.

Mai

Mai on alla igasuguse arvestuse ja nõuab sinult suuremaid pingutusi, et jõuaksid oma kulusid kontrolli all hoida.Tegele heategevusega ning vabane asjadest, mida enam ei vaja. Võid tunda end üksikuna ja soovitatavalt hoia eemale mõttetutest tülidest.

Juuni

Kui tahad, et sinu ideed ja otsused töötaksid, pead nägema rohkem vaeva. Ekstra sammu astumine on vajalik, et püsida tasemel. Rahaliselt keskpärane kuu, sestap soovitatav oma rahalist eelarvet planeerida. Tervis on alla keskmise, kuid ilma suuremate tüsistuseta.

Juuli

Mõned tervisega seotud probleemid ilmnevad, kuid need kaovad ruttu. Isiklik karisma ning isiksus tõusevad taas esile. Pööra rohkem tähelepanu tervisele. Hea tervis määratleb sinu võimekuse olla edukas.

August

Sellel kuul oled julge ja ettevõtlik. Võtad vastu häid otsuseid, mille tulemusena paraneb su elujärg ja sissetulekud. Sinu pingutused saavad teiste tunnustuste osaks. Huvi vaimsuse ja pühade paikade vastu on suur, mille tõttu võid külastada mõnda templit, kirikut või teist sarnast paika.

September

Sinu õed/vennad jagavad sel kuul oma edu sinuga. Oled elutark ning nutikas, mis teeb sinust hea liidri. Oled nii tööl kui ka ühiskondlikus elus väärikas. Kui tahad vältida vaimset stressi, külasta pühasid paikasid. Oled entusiastlik ning tahad end arendada.

Oktoober

Sinu autoriteetsus ja positsioon tööl on kõigutamatu. Oled rahulik ja vaoshoitud. Töö ja edu käivad sel kuul käsikäes. Tunned end keskmiselt sotsiaalsema inimesena.

November

Tööalaselt jällegi hea kuu, tekivad võimalused edasiliikumiseks. Nii majandulikult kui tööalaselt hea kuu. Super aeg luua koostööpartnerlusi ning alustada uusi projekte. Pööra rohkem tähelepanu oma tervisele. Hoia eemale igasugustest juriidilistest vaidlustest, sest võivad sulle kalliks maksma minna.

Detsember

Enesearengu kuu, vajalik, et püsiksid teistega konkurentsis. Tulevad esile sinu parimad omadused, kuid su partner võib olla ülbe, kuid õnneks on see nii vaid ajutiselt. Saate suhted kiiresti korda. Et olla tööl edukas, hoolitse oma tervise eest. Ärisuhted teistega toovad kasu. Panustate oma partneriga palju, et parendada oma perekonna rahalist seisu.

Kui tahad teada oma kuumärki, loo sünnikaart SIIN.

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.