Suur 2018 aasta horoskoop Kaalude kuumärgile

India horoskoobis pööratakse transiite analüüsides palju tähelepanu Kuule, sest Kuu sümboliseerib meie meelt, tundeid ja emotsioone. Kuu annab aimu, kuidas me ümbritsevaga suhestumine, olukordadele reageerime ja maailma tajume. 

Saabuv aasta on Kaalude jaoks nii hea kui halb. Oled energiline ning ambitsioonikas, kuid aeg-ajalt võid kaotada ära suuna. Siiski ei lase sa end ajutisel segadusel kõigutada ning õpid ja arendad end edasi. Muutused maailmavaates võivad esineda veebruaris ja mais. Ülejäänud aeg oled karismaatiline ja teadlik, kuhu elus liikuda tahad.

Tööalaselt on ees väljakutsete  rohke ja dünaamiline aasta, mille vältel tulevad esile sinu parimad omadused. Tekkinud stress ja pinge võivad sind muuta agressiivseks, kuid peaksid olukordi lahendama diplomaatiliselt, eriti mais ja augustis. Ennatlikud otsused ja kiirustamine võivad kaasa tuua kaotusi. Katsed edutada oma äri või tööd võivad luhtuda, sest suunad oma energia valesse kohta või inimestesse. Tööl väldi segajajaid ning keskendu kvaliteedile, usaldusväärsusele ning mõistmisele. Võimalik, et enne töö või äri alustamist pead välja selgitama oma prioriteedid, mis on parim nii sulle kui ärile.

Eraelulises vallas on olukord soodne. Saabuval aastal on suurepärane võimalus astuda suhtesse või sõlmida abielu, eriti oktoobris või novembris. Abiellumine siiski lükka edasi detsembrisse. Suhtud suhetesse ja partnerisse küpsemalt ja tasakaalukamalt. Suvekuudel, eriti juuni ja august, on kodus oodata pingelisemat perioodi. Sinu kannatlikus on võti, et need pinged ja ebakõlad ära lahendada.

Rahalises plaanis on olukord parem peale oktoobrit. Aasta esimene pool on samuti keskmine, lubades kergeid kõikumisi siin ja seal. Peresuhted on tavapärased, ilma suurema kära ja mürata. Üldiselt on saabuv aasta hea, mil esinevad mõned väljakutsed, kuid mis ei oma suurt mõju sinu arengule. Oktoobrist detsembrini esineb aasta kõige viljakam aeg.

Jaanuar

Oled vankumatu ja sihikindel. Sinu õed/vennad võivad saavutada ootamatu tuntuse. Võid vaimsetel eesmärkidel reisida. Pakatad energiast ja nutikusest. Sinu juhiomadused aitavad sul liikuda tööalaselt edasi, mis võib tekitada hõõrdumisi kolleegidega. Ole väärikas ja diplomaatiline, suudad olukordadest võidukalt väljuda.

Veebruar

Oled energiline ja teotahteline. Tööalane areng on tõenäoline. Hoidu konfliktidest, et mitte liigselt stressata. Omistad tunnustust ja teiste austust. Rahaliselt hea kuu. Alustatud projektid toovad tulemusi. Suurendad oma sõprade ringi. Suures plaanis on kuu edukas ja inspireeriv.

Märts

Tööalaselt särad, mille tõttu on sissetulekud head. Uute projektide alustamine on soovitatav, sest võivad tuua juurde nii raha kui uusi sõpru. Siiski toob sinu edukus kaasa rivaalide vastutegutsemise. Üldine heaolu on keskmine, kuid väldi tülisid ning mõttetuid arutelusid.

Aprill

Õpid ja arendad end, mis toob kaasa konkurentsi suurenemise, sest su rivaalid teevad sama. Sinu edukus võib sütitada mitmeid konflikte töö, mis tõttu peaksid olema rahulik ja vältima liigseid tülisid. Puhka ja väldi ületöötamist, sest su keha võib puhkust vajada. Partneriga võivad suhted olla keerulised, aga ainult ajutiselt. Äripartnerid võivad teha ootamatuid samme. Reisimine on sel kuul hea nii kehale, vaimule kui ärile. Leiad äriliselt laienemisvõimalusi.

Mai

Viitab edusammudele partneri elus, mil võib ta kohata ootamatut arengut ja edasi minekut. Äriprojektid on tulemuslikud, mille tõttu on sel kuul keskmiselt suuremad rahavood. Siiski leiavad aset mõned ootamatud kulud, mis tekitavad sulle rahalises plaanis pettumust. Ole oma eelarvet planeerides ettevaatlik. Tööalaselt on näha arenguid.

Juuni

Viitab õnnele terve kuu. Sissetulekud ja mõned tagasilöögid on selle kuu märksõnad. Võid huvituda religioonist ning võtta sellel eesmärgil ette isegi reisi. Huvitud vaimsusest ja nähtamatu maailma tundma õppimisest. Sinu suhtumine on positiivne ning ületad esinevad raskused vapralt.

Juuli

Külluslik kuu, mis viitab edule igal rindel. Nii tööalaselt kui sotsiaalselt on näha populaarsuse kasvu. Ajutiselt vastuvõetud töö võib muutuda pikema ajaliseks. Kodune elu vajab siiski tähelepanu, sest on oodata mingeid ebakõlasid. Eneseareng ja sissetulekud võivad olla siiski murekohtadeks.

August

Rahaliselt viljakas kuu, mis lubab mitmeid rahalisis sissetulekuid. Lisaks liigud tööalaselt edasi, mis toob oodatuid tulemusi.  Saad tunnustust oma töö eest, kuid kodune olukord vajab tähelepanu.

September

Passiivsem kuu, mil tuleb olla ettevaatlikum oma rahade planeerimisel. Üldiselt jääb rahaline seis stabiilseks. Riigitöötajatele hea kuu, sest nemad võivad saada mingeid eelistusi riigilt. Heategevusega tegelemine on mõistlik ning pakub hingetoitu. Sõbrad aitavad sind muredega toimetulemisel. Oluline on olla mõistlik ja kaalutletud oma tegemises, sest ülepingutamine võib kaasa tuua piinlikke hetki.

Oktoober

Ole oma tervisega ettevaatlik ning puhka kui vaja, et vältida hilisemaid probleeme. Ettevaatlik rahaplaneerimine aitab ära hoida suuremad probleemid. Tööalane seis on stabiilne. Sotsiaalses plaanis oled tagasihoidlikum.

November

Paraned stabiilselt liigselt stressist. Eelnevatel kuudel esinenud kulutused kaovad ning muutud energilisemaks. Selle tõttu suudad rohkem ära teha ning oled tööalaselt  produktiivsem. Võid end hellitada ja soetada endale mõne hinnalisema eseme. Tööalaselt võid liikuda tõusuvees,  rahaliselt on aeg stabiilne.

Detsember

Aastalõpp on parim periood. Oled vapper ning võtad vastu julgeid otsuseid. Sinu arengut märkavad ka sinu lähedased. Oled edukas igas ettevõtmises. Huvi vaimsuse vastu on suur ning võid võtta ette reisi, et külastada mõnda pühapaika. Minevikus alustatud projektid toovad nüüd tulu. Tööalaselt on seis stabiilne, mil saavutatud suurema tuntuse ja teiste austuse.

Kui sa tahad teada, mis on sinu kuumärk, loo omale sünnikaart SIIN.

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.