Suur 2018 aasta horoskoop Jäära kuumärgile

India horoskoobis pööratakse transiite analüüsides palju tähelepanu Kuule, sest Kuu sümboliseerib meie meelt, tundeid ja emotsioone. Kuu annab aimu, kuidas me ümbritsevaga suhestumine, olukordadele reageerime ja maailma tajume. 

2017 aasta oli Jäära kuumärgi esindajatele keeruline ja väljakutseterohke aasta, kuid tulev, 2018 aasta lubab rohkem sära ja lootust. Karjäärilisel rindel on oodata paremat perioodi, mil leiad oma töös võimalusi arenguks ning olukorra parenemiseks. Oluline on olla ettevaatlik ning kogu oma tegevus planeerida, et saaksid lõigata maksimaalset kasu oma töös. See ei tähenda, et peaksid leidma uue töö, vaid tähtis on jätkata vanal rajal. Väljakutseid võib esineda rohkem aprillist septembrini, kuid suudad neist üle tulla, sest Sinus jätkub energiat ja tahet eesmärkide saavutamiseks. 

Isiklikus elus liiguvad asjad samuti õiges suunas. Kui sa pole suhtes või abielus, on tuleval aastal suur võimalus kohata oma hingesugulast. Tähelepanu vajavad Märts ning Juuli, mis viitavad uute suhete tekkele. Võid kohata kedagi, kellega tekib kontrollimatu säde ja tõmme, kuid tähtsamad otsused edasiliikumise osas tuleks teha alles aasta lõpus.

Üldiselt on 2018 aasta Jäära kuumärgi esindajatele hea. Tuntav areng esineb jaanuarist kuni aprillini ning juulist septembrini, teistel kuudel tuleb olla natuke ettevaatlikum ja mõelda enne kui tegutsetakse.

Jaanuar

Oled huvitatud vaimsusest ja religioonist, mille tulemusena võid külastada mõnda religioosset kohta. Sinus on keha, meele ja vaimu tasakaal, mis aitab sul alustada uusi projekte. Saad tunnustust oma töö eest, mis parandab Sinu sotsiaalset staatust.

Veebruar

Rahaliselt viljakas periood. Need, kes on avaliku sektori töötajad või pereäris, on veebruar väga hea kuu. Tööalaselt oled produktiivne ning leiad tunnustust oma töö eest. Suurenenud panus tööl võib tekitada pingeid kodus.

Märts

Tuleb olla ettevaatlik. Rahaliselt keskpärane periood, kuid võid teha mõne reisi – pikema või lühema.  Üldine heaolu on keskmine ning on soovitatav tegeleda heategevusega – annetada riideid või toitu, et olukorda parendada.

Aprill

Pead pingutama, et aasta alguses saavutatu püsiks samal tasemel. Rahaliselt keskmine periood, kuid tervis vajab rohkem tähelepanu. Kuna on oodata tervise ja heaoluga suurenevaid kulusid, on mõistlik juba varakult oma rahadega korrektselt ümber käia, vastasel juhul koged stressi, mis mõjutab sel perioodil tervist keskmiselt rohkem.

Mai

Jätkuvalt vajab tervis tähelepanu, kuid olukord paraneb kuu lõpuks, mil saad tagasi oma karisma ja enesekindluse. Rahaliselt tunned turvatunnet, kuna omad kindlat sissetulekut. Kuna kuu lõpuks on oodata tervise parenemist, siis on oodata rahateenimise võimekuse suurenemist.

Juuni

Oled kartmatu. Võid asuda koostööle oma vendade/õdedega, mille tulemusena võite koos omistada suuremad rikkused. Õnnetunne ja huvi religiooni ja vaimsuse vastu kasvavad, mis võib viia Sind rännakule pühadesse paikadesse. Targad otsused ning paranenud rahaline seis on väga tõenäolised.

Juuli

Jätkuvalt hea kuu. Võtad vastu häid otsuseid ning maitsed oma tegemiste vilju, mille tulemusena teed endale nime. Sinust kiirgab elutarkust ja entusiasmi, oled väärikas ning tugev isiksus. Sinu energia ja tugevad juhiomadused tulevad sel kuul esile, mis võib kaasa tuua tööalase edutamise ja tunnustuse.

August

Autoriteetsus tööl püsib ning kaaslased austavad Sind. Vältige konflikte ning tülisid, mis võivad aasta lõpus Sulle kahju teha. On hea aeg end harida ja täiendada. Uued projektid peaksid andma häid tulemusi. Oled keskmisest sotsiaalsem ja laiendad oma sõpraderingi.

September

Karjääriliselt oled lennus. Uute projektide alustamine ja vanade projektide lõpetamine on tõenäoline. Tööinimestele tõotab see periood saavutusi ning kasvu. Tööl võivad esineda probleemid, kuid need ei tekita sulle isiklikus plaanis mingeid probleeme. Kulutused suurenevad ning on oht vaidlusteks, seega väldi mõttetuid tülisid ja erimeelsusi.

Oktoober

Oled järkuvalt tööalaselt lennus, mis võib hakata Sinu tervisele liiga tegema. Ära piina end ning puhka kui tunned selleks vajadust. Inimsuheteks ja reisimiseks hea aeg. Avasta maailma ja loo kontakte, mis hiljem võivad osutuda sulle väga kasulikeks.

November

Inimsuheteks on suures pildis hea aeg, kuid ajutised egovõitlused võivad siiski tekkida. Aasta alguses loodud kontaktid ja alustatud projektid toovad nüüdseks reaalseid tulemusi, kuid on oodata ka pettumusi. Püüa olla realist ning maanda riskid madalaks, et saaksid vältida liigset stressi. Planeeri oma eelarve ning ole tähelepanelik oma tervise osas.

Detsember

Viitab keskmiselt suuremale õnnele, rahaliselt hea seis, isiklikud suhted soodsad. Võid tunda piiranguid, mis suunab Sind vaatama üle oma uskumused. Religiooni ja vaimsete asjade õppimiseks hea periood.

Loo omale sünnikaart SIIN, et teada saada oma kuumärk

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.