Suur 2018 aasta horoskoop Amburi kuumärgile

Märgin ära, et Amburi kuumärgi esindajatel on käimas teine ehk kõige tuntavam faas Sade Satist ehk Saturni 7.5 aastasest perioodist, millest saate lugeda SIIN

Saabuv aasta kätkeb endas nii rõõmu kui väljakutseid. Oled keskendunud oma MINA taasloomisse, mille kaotasid 2016 ja 2017 aastal. Olles sihikindel ja julge oma eesmärkide saavutamisel, võid sattuda kergesti tülidesse ja segadustesse. Parim viis selliseid olukordi vältida on olla aus ja ratsionaalne. Lood uusi sõprussidemeid ja suhteid, kuid tõeline rõõm tuleneb sel aastal sinu lähedastelt.

Tööalaselt hea aeg, eriti oktoobrini mil märgatakse sinu pingutusi ja töökust. Periood aprillist augustini on stressirohke, mil esineb rohkem väljakutseid. Suurenenud pinge tõttu pead rohkem pingutama nii tööl kui kodus. Muretseda ei tasu, sest esinevad väljakutsed toovad välja sinus parimad omadused ja seega on kasulikud sinu arengu osas.

Oma tegemistes ei tohiks olla siiski agressiivne ja paindumatu, sest edu võti peitub diplomaatias, heades otsustes ning ka usalduses. Rahaliselt on saabuv aasta hea, kuid väldi liigset kulutamist, eriti ebapraktiliste asjade peale. Ole säästlik ning loo endale “halbade päevade fond”, mis tuleb kasuks kui sissetulekud peaksid kokku kuivama. 

2018 aastal tuleb sul üksi töötamine ja tegutsemine paremini välja kui grupis või meeskonnas töötamine. Suudad üksi olla produktiivsem. Siiski ei tohiks end teistest isoleerida, sest “tet-a-tet” suhted peidavad endas uusi võimalusi. Tähelepanelik tuleks olla juulist augustini, mil võid tunda suuremat agressiooni, nii võid ära rikkuda nii mõnegi suhte või koostöövõimaluse. Septembrist novembrini on tööalaselt taas hea aeg, mil lood uusi suhteid ja kontakte. Mõtted võivad olla hajevil, mistõttu tasub olla tasakaalukas ning vältida igasuguseid segajaid.

Romantika ja intiimsuhete vallas on olukord hea. Võid kogeda põnevaid hetki oma suhtes, eriti aasta lõpus. Aasta keskel võivad esile kerkida probleemid suhetes. Tervis, eriti partneri tervis vajab suuremat tähelepanu, võimalik, et pead tema eest keskmisest rohkem hoolitsema. Väldi tuliseid ja emotsionaalseid arutelusid oma partneriga, sest võid olla tema suhtes ebaõiglane.

Vaimsus ja okultism muutub tähtsamaks aasta lõpu poole, mil materiaalsus asub tahaplaanile. Samuti on aasta lõpu poole sul rohkem energiat ja tahet uurida eksistentsiaalseid probleeme ja küsimusi.

Jaanuar

Aasta algab sihikindlalt. Kuu märksõna on “tasa sõuad, kaugele jõuad”, seega ole oma tegemistes järjepidev. Kuu möödudes su heaolu paraneb. Rahaline seis on keskpärane ning tööalaselt võivad esineda edasiliikumise võimalused.

Veebruar

Väljakutseterohke kuu, mil pead lahendama probleeme. Väljud olukordadest võitjana, mis tõstab sinu enesekindlust uute väljakutsete vastuvõtmisel. Koged materiaalse turvatunde kasvu, mida toetab tööalane edasiliikumine.

Märts

Kõnnid enesekindlalt oma rajal. Oled järeleandmatu, mistõttu märkad arenguid oma isiklikus ja enda lähedaste elus. Sina või keegi su perekonnast saavutab edu ja kuulsuse. Sinu uudishimu religiooni ja vaimsete dogmade vastu on suur, mis tõttu uurid uusi maailmavaatelisi küsimusi. Sinu nutikus ja juhiomadused soosivad arengut tööl, mis ühtlasi suurendab su mainet ning ka kadedust kolleegide seas. Sestap on mõistlik hoiduda igasugusest keelepeksust ja draamast.

Aprill

On soovitatav säilitada enesekontroll ja olla fokusseeritud oma tegemistele, sest kaaslaste kadedus võib sinus tekitada palju stressi ja ärevust. Uute kohustuste vastvõtmine on lihtne, sest suudad vastutada ning oma elu juhtida. Lood endale uusi kontakte, kelle läbi suurendad oma võimalusi väljakutsete lahendamiseks. Rahaline seis on hea. Üldiselt on kuu täis inspiratsiooni ja lootust.

Mai

Tööalaselt ja rahaliselt hea kuu. Oled produktiivne ning kohusetundlik, mille tulemusena saad positiivsete üllatuste osaliseks. Tervisele, eriti vaimsele tervisele tuleb keskmisest rohkem tähelepanu pöörata. Väldi tuliseid vaidlusi nii perega kui kolleegidega, sest võid ootamatult leida end konflikti keskmest. Üldine heaolu on keskmine.

Juuni

Sel kuul väljendub sinu agressiivsus kõige enam, mis leiab teiste poolt suurt vastupanu. Pead olema valmis takistusteks ning vastupanuks. Igasugused egokonfliktid ja ärategemised tuleb tööl ära jätta, kui tahad säilitada harmoonia töö ja kodu vahel. Võid kogeda ootamatuid emotsionaalseid episoode. Rahaliselt on stabiilne kuid sinu partner võib saada osaks rahalisele edule.

Juuli

Partneluses hea kuu, kus olete mõlemad edukad. Igasugused äri-ja tööreisid on kasulikud. Rahaliselt võivad esineda ootamatud kulutused, mistõttu on paslik oma eelarvet planeerida ning võimalikult vähe spekuleerida. Väldi ülienesekindlust, sest nii tood endale pikemas perspektiivis kahju.

August

Suve viimane kuu toob õnne ning suudad leida lahendusi oma rahalistele probleemidele. Jätkad varasemalt pooleli jäänud hobiga või projektiga. Sind on õnnistatud julguse, väärikuse ja kvaliteetse eluga, mis võimaldavad sul alustada ja lõpetada kõik oma tegemised.

September

Ole kannatlik. Kui midagi ei edene nii nagu soovid, peitub kannatlikuses eduvõti. Tööalaselt on tasakaaluaeg, mis ei soosi suuremaid muutusi, seega töövahetuseks on halb kuu. Perekondlikus plaanis esinevad mõned häirivad olukorrad. Igasugused suuremad muutused tuleks praegu lükata tahaplaanile ja oodata sobilikku aega.

Oktoober

Algab aasta särav periood, mil tajud nii rahalist kui tööalast edu. Üldiselt on see kuu justkui lotovõit, mis lubab suuremat jõukust ja varakust kui varasematel kuudel. Samuti täidad oma eesmärgid rahuldavalt ning üldine heaolu on suurepärane.

November

Viitab tasakaalule, sest kiireloomuline aasta esimene periood on vaibumas ning on aeg pöörata tähelepanu oma hingetoidule, mida pakub heategevus ja annetamised. Eelarvelises plaanis on oodata tagasilööke. Suhted teistega on head, kui väldi ülepingutamist.

Detsember

Jõulukuu paneb su proovile, mil tunnetad enda õlul rohkelt kohustusi. Tuled oma kohustustega hästi toime, kuid jälgi, mida teeb sinu teha. Ülepingutamine võib sinu kehale mõjuda halvasti. Loo omale selged sihid, milles peaks tervis olema esirinnas. Tööalaselt stabiilne aeg, kuid oma investeeringud ja väljaminekud vajavad ülevaatamist.

Kui sa tahad teada, mis on sinu kuumärk, loo omale sünnikaart SIIN.

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.