Saturni transiit Amburis 2017-2020

Tõusen kui fööniks tuhast.

Mida tähendab ees seisev Saturni transiit Amburis ning mida see tähendab sinu märgile. Toon välja mõned prognoosid ja mõjud sellest võimsast transiidist.saturn-ambru

Saturni mainimine võib inimestes tekitada kerget närvilisust, kuid see aeglane ja külm planeet mõjutab oma liikumisega inimeste, kommuunide ja riikide saatust.

Saturn jõuab Amburisse 26. Jaanuaril 2017 ja liigub seal järgnevad 2.5 aastat. Alates juuni lõpust kuni oktoobri keskpaigani on Saturn retrograadne ja põikab tagasi Skorpionisse. Peale oktoobrit jätkab ta liikumist Amburis.

Vaatame, kuidas mõjutab Saturni transiit igat märki jälgides oma tõusumärki ja kuumärki.

NB! Tähtis on, et kasutaksid analüüsimisel India astroloogia kaarti.

Jäär

Saturni transiit Amburis toob suurt kergendust, kuna lõppemas on 8. maja traumeeriv ebakindlus ja agoonia. Lahendused probleemidele ei pruugi tulla kohe, kuid lootus leida lahendusi, on suur. On suur tõenäosus, et avaneb võimalus leida uus töö, kuid see sisaldab endas palju rutiinseid tegevusi ja kohustusi. Sa võid aidata oma isa või isa figuuri täitval isikul teostada ootamatuid ja tavalisi ülesandeid.

Reisimine on võimalik, kuid tõenäolisemalt on tegu tööreisiga. Ettevaatlik peab olema oma õdede ja vendadega, kellega võib tekkida ootamatuid probleeme. Rahaline on hea ja stabiilne ning aegsasti muutub paremaks. Akadeemikud, teoloogid, uurijad lõikavad sellest transiidist kõige suuremat kasu, kui ollakse töökad ja pühendunud. Emotsionaalselt muutud sa küpsemaks ning sinus tärkab taas lootus ja inspiratsioon elu suhtes.

Sõnn

On aeg tõelisteks katsumusteks, kuna Saturn liigub 8. majas. Ees on 2.5 aastat katsumusi, mil testitakse su olemust ja vastupidavust. Takistused, frustratsioon ning pidurdused seavad sind tõelisele ellujäämis kursusele, kus saab loota ainult iseendale ning oodatud toetust ei pruugi tulla.

Suhted saavad uued tähenduse ning oma identiteet luuakse uuesti. Kui sind löövad olukorrad pahviks, mis tundusid varem tuttavad, võib esineda vaimset agooniat. Rahaliselt peab olema kaval ja riske maandav. Fookus peab olema suunatud probleemide lahendamisse, isegi kui muutused on valusad ja aeglased. Võimalus kogeda leina ja isiklikku kaotust suhetes on tõenäoline, sest võite avastada teatut informatsiooni. Seadke vaim valmis, et siseneda emotsionaalselt ja rahaliselt tundmatule territooriumile. Selle perioodi mantra on „töökus, usk endasse ja kannatlikus. Vastuseis muutustele tekitab palju valu.

Kaksikud

Kaksikutele tähendab algav Saturni transiit suurenenud pinget ja vastutust 7. maja asjadega, milleks on abielu, äri, läbirääkimised, reisimine ja isiklikud suhted. Tööl võib tekkida rohkem survet, kus tajutakse rohkem vastumeelsust ja takistusi. Võite tavapärasest rohkem reisida. Võib esineda olukordi, kus peate ohverdama oma aega ja raha, et saada oma töö või ärialane tegevus tehtud. Isiklikes suhetes suurenevad võivad suureneda pinged, kas kontrollimatute välisfaktorite või vääritimõistmiste tõttu perekonnas. Selge on see, et pingelised olukorrad tuleb lahendada kannatlikuse ja kaastundega.

Erilist tähelepanu vajab tervis, eriti kui tegemist on ärevuse, seedekulgla või südamega. Neile, kes kannatavad diabeedi või kolesterooli häirete all, peavad olema ekstra ettevaatlikud. Väärtusta ausust ja avatust, mida sa koged ning ära sulge kommunikatsiooni. Väldi tagaselja mahategemist ja muid väärtusetuid asju.

Vähk

Järgnevad 2.5 aastat liigub Saturn 6. majas, mida peetakse Saturnile kõige soodsamaks majaks, tuues kõige paremaid tulemusi. Isik võib karjäärilises plaanis oodata mitmeid positiivseid arenguid. Tekib suurem julgus ja tahe esile tekkivaid võimalusi ära kasutada, mille tulemusena võidakse eemaldada varasemalt probleeme tekitanud ja arengut pidurdanud elemendid. Oled võimeline tasuma oma vanad võlad või saad oma uue projekti tarbeks suurema summa laenu. Neile, kes töötavad teenindavas ja oskuslikus tegevusvaldkonnas, näiteks arstid, ehitajad, võivad tunda suurenenud pinget, kuna neile omistatakse keskmiselt rohkem tööülesandeid. Rahavood suurenevad ning sa võid tunda uhkust oma saavutuste üle.

Sa võid vastu võtta tööpakkumise, mis on täiesti erinev sinu praegusest asukohast. Pikka aega vaevanud tervise probleemid paranevad ning suurenenud motivatsioon annab jõudu hoolitseda oma tervise ja lähedaste heaolu eest.

Lõvi

Lõvidel on ees ootamas parajalt suur kergendus, sest Saturn lõpetab oma transiidi 4. majas ja liigub edasi 5. majja. Professionaalses elus toimub suur pinge langus ja algab rahulik ja stabiilne periood. Lahendused võivad leida probleemid, mis on seotud kodu, kinnisvara, sõidukitega ning koduse õhkkonnaga. Siiski võib esineda muret laste või nende haridusega.

Mõned teist võivad võtta laenu, et rahastada oma hariduse omandamist. Sinu enda tahe parendada oma oskusi ja kasvada isiklikult võib suunata sind vaimsete või akadeemiliste saavutusteni. Võid läbida erinevaid kursuseid ja omandada uusi sertifikaate, mis avaldavad ja laiendavad su isiklikke väljavaateid nii rahaliselt kui füüsiliselt.

Isiklik elu on tasakaalus, kuid võiksid olla ettevaatlik haiget saamiste ees. Võib esineda uusi suhteid või teete pingutusi, et muuta praegune suhe paremaks. Liialt reserveeritud ei tasu olla, sest see ei aita kaasa positiivsetele muutustele.

Neitsi

Neitsid peaksid olema tasakaalukad ning  tähelepanelikud, sest neil hakkab Saturn liikuma 4. majas, mis on seotud kodu, ema, mugavuste ja õnnelikusega. Tegemist ei ole hea perioodiga ning õhus on palju ebakindlust. Valesti mõistmised, tähelepanematus ja pidev pinge muudab teid frustreerunuks ja murelikuks.

Äärmuslikel juhtudel võidakse töölt ära tulla, sest stress muutub talumatuks. Ettevõtjad võivad tunda tugevat konkurentsi ja ei osata teha koostööd, sest on tunne, et kasumit ei jaotada võrdselt. Rahalised ja omandiga seotud mured suurenevad, olgu selleks uue vara soetamine või vana vara renoveerimine. Kõik varadega seonduvad toimingud võtavad tavapärasest rohkem aega. Väldi laenude võtmist.

Perekondlikutes suhetes võivad tekkida arusaamatused. Samuti pereliikmete tervis võib halveneda. Autoga sõites peate olema tähelepanelik ja ettevaatlik, sest olete keskmisest rohkem närviline ja pinges. Isiklikud suhted võivad liigsest närvilisuse tõttu tekitada peavalu. Oluline on sel perioodil olla kannatlik ja rahulik, sest Saturn õpetab meile töökust ja keskendumist.

Kaalud

Kaaludele on olnud viimased 7.5 aastat korralik ellujäämiskursus, sest neil on käimas Saturni Sade Sati transiitne periood, mis saab nüüd lõpule. Saturn siseneb 3. majja, mis on üks parimaid Saturni positsioone.

Kõige efektiivsem viis saada üle leinast ja takistustest on unustada minevik, mil pandi sind proovile.

Professionaalne elu liigub tasakesi oma rajale tagasi, kui unustad oma ebakindlused ja hirmud. Võib esineda rohkem reisimist või uusi töövõimalusi, mis viivad sind uude kohta tööle.

Kui õede/vendadega on olnud mingeid arusaamatusi, siis tõenäoliselt tulevad need uuesti pinnale. Soovitatav on jääda rahulikuks ja säilitada koostöövõime, et mitte vastu võtta rutakaid otsuseid. Võid ettevõtta uusi projekte, kuid rahalises plaanis peaks jääma konservatiivseks. Ei ole välistatud ka täielikku karjäärimuutust, kus vahetatakse eriala.

Skorpion

Saturni transiit üle sinu kuu või tõusumärgi on läbisaamas ning siseneb sinu 2. majja, mis on seotud varade, pere ja väärtustega. Hoolimata läbi saanud transiidist ja vaimsest agooniast, mida see põhjustas, on tulevane transiit samuti raske – teil on käimas Sade Sati, mis on Saturni 7.5 aastane periood.

Töö ja karjäär on korras, kuid rahalised seisud ja varad võivad teha ootamatuid trikke. Soovitatav on elada alla oma võimete kui riskida ja astuda võla lõputusse rattasse.

Ei tasu hoida oma “mune ühes korvis” ning varad ja rahavood peaksid olema eraldatud üksteisest, et vältida pankrotti. Võib tekkida tunne, et omad perekonnas palju kohustusi ning kõik rahaline vastutus asub sinu õlgadel. Kibestumus on lihtne tekkima, aga soovitav on mediteerida ning teha hingamisharjutusi, et end rahustada. Kui planeerite varade soetamist, hinda ettevaatlikult üle oma rahaline olukord ning maanda riskid võimalikult väikseks, eriti tähelepanelik tasub olla paberimajanduses. Pärandustega ja rahavoogudega võivad tekkida takistused. Sõbrad võivad teid alt vedada.

Ambur

Amburis sündinutele tähendab algav transiit suurenenud kohustusi ning pingeid, sest Saturn liigub üle teie kuu või tõusumärgi.

Tööalaselt võivad esineda raskused. Võite tunda, et teis kaheldakse. Ego probleemid ning vääritimõistmised muudab suhted tööl pingelisemaks. Sellel perioodil ei tasu asju hinge võtta ega lasta neil sündmustel oma enesehinnangut alla tõmmata. See periood paneb su tahtejõu ja vastupidavuse proovile. Igasugused suuremad väljaminekud tuleks edasi lükata, sest see võib kaasa tuua ootamatuid krahhe. Probleemid sugulaste ja abikaasaga võivad tulla esile, kui sa ei suhtle avatult ega ole kannatlik. Perekonnaliikmed vajavad sinu tähelepanu. Ebavajalikud vaidlused ja erimeelsused tuleb lahendada diplomaatiliselt. Ole suhtlemisel kannatlik ja avatud, sest see on parem variant, kui olla põlglik ja isoleeritud. Võivad esineda tervisega probleemid, seega tuleb jälgida oma toitumist ja teha mõõdukalt trenni.

Kaljukits

Võite tunda, et teie produktiivsus langeb, kuna te ei ole puhanud või maganud piisavalt. Alateadvusest tulevad pinnale ootamatud ja tundmatud mured. Üle ei tohi mõelda, sest see võib tekitada põhjendamatut närvipinget, mis võib kahjustada su tööd, mainet või suhteid teistega.

Hoolimata boonustest ja tunnustusest ilma jäämisest peate edasi töötama, sest võivad tekkida ootamatud kulud ja varad vähenevad nähtavalt. Lähendaste toetuse puudumine ja nõrk tahtejõud jätavad sind sel perioodil haavatavaks.

Raskused ka kõige pisema töö teostamisel või otsuse vastuvõtmisel tekitavad isoleerituse tunde ja suurendavad lootusetuse tunnet. Võite reisida, millega kaasnevad suurenenud kohustused.

Veevalaja

Veevalajad on lõppevast Saturni transiidist palju raputatud saadud ja ees on ootamas rahulikum periood. Saturni 11. maja transiit on üks parimad maja positsioone (koos 3. ja 6. majaga).

Tööalased ebakindlused on lõppenud. Võite olla rahulikum ning leida endale uue töö. Rahalised mured kaovad aegsasti, kuid selle perioodi arengud tõstavad teie enesekindlust märgatavalt.

Ettevaatlik peaksite siiski olema. Te ei tohi muutuda liialt ambitsioonikaks. Kui karjääriliselt sujuvad asjad suurepäraselt, siis emotsionaalselt võite kogeda tagasilööke. Kas lapsed tekitavad teile muret või suhted abikaasaga toovad esile varjatud pinged. Pinnale võib ujuda varjatud informatsioon, mis seab väljakutse sinu stabiilsusele ja usaldusele.

Kalad

Kaladel on tööalaselt ees ootamas hea periood. Transiit võib tuua rahuldavaid tulemusi, mis nõuavad suurt distsipliini ja töökust. Võidakse võtta vastu täiesti ootamatult töö, mis on suurte kohustustega, piiratud tähtaegadega ning aktiivne. Läbi põlemine ja frustratsioon tekivad kui ei olda tasakaalukad. Ära hoia kinni dogmadest, mis “oli olnud”. Kibestumus sööb ära vajaliku energia, et muutused läbi viia. Investeeringud peavad olema kaalutletud. Peaksid vältima aktsiaid ja teisi spekulatsioone.

Ajapuudus ning ebareaalsed ootused võivad isiklikes suhetes tekitada mõttetuid pingeid. Sinu töökus ja vaev ei jää siiski tasumata ning tulemused ilmnevad transiidi lõpus.

See oli prognoos kõikedele tähemärkidele järgnevaks 2.5 aastaks. Selgemast selgem on see, et kerge ei saa olema, mis ongi Saturnile omane. Saturn on õpetaja, kes paneb meid proovile emotsionaalselt, vaimselt ja füüsiliselt. Tema ülesanded ei ole kunagi asjatud ning me õpime nende käigus palju. Saturn on külm ja tundetu planeet, seega oluline on säilitada rahu ja tasakaal, et olla keskendunud ning töökas. Nii loome korra ja strukuuri valdkonda, kus Saturn liigub.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.