Saturn liigub Amburisse

Sideerilises India astroloogias liigub Saturn, homme, 26.10 Skorpionist Amburisse.  Selle liikumisega muutub ka meie pühendumus ja kohustus – kui Skorpionist olime pühendnud oma hirmudele ja foobiatele, siis Amburis oleme keskendunud oma väärtustele ja inspiratsiooni allikatele. Sellel ajal loome ja ehitame üles kõik, mis sai viimase 2.5 aasta jooksul Skorpionist hävitatud.

Saturn tahab, et me sukelduksime süvitsi oma psüühikasse, seisaksime vastamisi oma hirmudega ning suruksime neist läbi. Saturn tähendab distsipliini ja strukuuri, seega nõuavad muutused meilt distsiplineeritust ja struktueeritust, mis garanteerivad meile soovitud tulemuse. Selle transiidi käigus suureneb meie teadlikkus meist endist, kuna me oleme sunnitud astuma kontakti oma sisemise deemoniga, kes takistab meie hinge evolutsiooni nii vaimselt kui materiaalselt.

Saturni jõudmine Amburisse aitab meil taas luua oma väärtushinnangud ning uskumused, et leida üles lootus ja inspiratsioon tuleviku osas. Me tõusume kui fööniks tuhast, jättes minevikku kõik, mis enam meid ei teeninud. Meil esineb võimalusi luua  uus väärtuste süsteem läbi distsipliini, töökuse ja struktuuri. Läbi töö ja pühendumise me saavutame suurema tarkuse endast ja maailmast.

Saturn paneb meid olukordadesse, kus me peame õppima midagi, mis esitab meie uskumustele väljakutse – kui tugevad on meie uskumused ja väärtused ja kas need on kasulikud ühiskonnale laiemalt või ainult sinule. Neile, kel on tõusumärk, Kuu või Päike Amburis, võib tunduda Saturni transiit suure koormana, sest tajutakse suurenenud vastutust ning kohustust enda õlul. Tuleb meeles pidada, et Saturn ei ole olemas selleks, et meile haiget teha. Saturn on olemas, et meid kaitsta. Tema teab, kes me oleme ning kelleks me saame, mille tõttu tuleb aeg-ajalt meid proovile panna, et me oleksime endas kindlad.

Prognoos igale tõusumärgile ja kuumärgile homme hakkavast Saturni transiidist. NB! Kuumärgist loetuna tajume transiidi psühholoogilisi energiaid ja tõusumärgist vaadatuna tajume füüsilises plaanis avalduvaid energiaid. Mõlemad on väga olulised (isiklikult pean tähtsamaks kuumärgist loetuna, sest meie meel ja mõistus on olulisem kui üksi teine faktor)

Kui sa ei tea, mis on sinu kuu või tõusumärk, loo omale sünnikaart SIIN

OM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.