Rahu liikumine Vähki

Täna, kesköösel, liikus Rahu Lõvi märgist Vähi märki. Viimased 18 kuud on maailm näinud ootamatuid asju, eriti võimuga seotud olukordi ja muutusi. Donald Trumpi presidentuur on kõige ehedam näide Rahu liikumisest Lõvis. Kui Rahu liikus Magha nakshatras, andis ta trooni kuningale tagasi. Kui Rahu liikus Purva Phalguni nakshatras, kinnitati kuningriigi tulevik.

Tulemärgis suutis draakon piisavalt tuld pritsida, kuid nüüd on ajad teised. Rahu on nüüd pehmes ja hellas märgis – Vähis.

Rahu liigub Ashelsha nakshatras, mis on kõige tumedam ja intentsiivsem nakshatra. Ashlesha jumal on üks kõige kardetum jumal, kuna ta esindab kõike negatiivset. Traditsioonilises mõttes, kui inimesel on mõni tähtis punkt Ashlesha nakshatras, muudab see inimese kavalaks, petjaks, manipulatiivseks, isekaks, armukadedaks, kättemaksuhimuliseks, ebausaldusväärseks jne. Tähtsate punktide all pean silmas tõusumärki, päike, kuu, atmakaraka, atmayakaraka.

Teisalt annab Ashlesha nakshatra isikule meeletu vaimse võimekuse ja tugeva intuitsiooni. Sellel naksatral on võimekus tuua esile Kundalini energia ja avada taevavärvavad. Need inimesed tajuvad ohtu juba kaugelt ning on legendi kohaselt ühenduses kõrgemate jõududega. Nad võivad endas kanda suurt emotsionaalset koormat ja süütunnet, mille tõttu võivad end ise mürgitada alkoholi ja narkootikumitega.

Olles Gandata nakshatras, on emotsioonid väga intentsiivsed ning veri liigub veenides väga kiirelt. Neil inimestel on suur mentaalne kapasiteet. Planeedid Ashlesha nakshatras annab võimekuse lugeda inimese mõtteid, mis on põhjuseks, et neist inimestest saavad üldjuhul head psühholoogid, psühhiaatrid ja hüpnotisöörid. Ashelesha nakshatra teeb inimesest kas pühaku või psühhopaadi. Paljudel juhtudel on inimene siiski ise ohver, kes kogevad elus traagilisi sündmuseid. See on Vähi märgi kõige emotsionaalsem tsoon, mis tõttu on äärmusest-äärmusesse olukordi palju. Tänu suurele emotsionaalsusele on need inimesed väga loovad, kes on võimekad kunstis ja tantsus.

Rahu kontrollimatu ja ootamatu natuur muudab temast kõige ohtlikumaks planeediks. Tugev Rahu kaardis muudab inimese illusionistiks, laisaks, spontaanseks, hullumeeleks ja obsessiivseks. Rahu on hirm, mis on tihti ebareaalne ja ebatõsi. Rahu on kameelion, mis võtab sulandub kõigega, kellega kokku puutub.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.