Rahu-Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljelel 2017 Kaalude tõusumärgile/kuumärgile

Rahu ja Ketu on astroloogilised deemonid, mis tahavad maitsta elus värve, tehes selleks kõik. Mütoloogilises plaanis tähistavad nad alateadvust. Rahu ja Ketu mängivad suurt rolli inimese teadvuse arenemisel, mil toimub meil alati sisemine dialoog õige ja vale hindamisest.

Mõlemad tekitavad segadust, illusioone, suitsu ja meeltesegadust. Sellest hoolimata aitavad nad alati meil teadlikult areneda. Ülal nimetatud efektid saavad aset leida, sest nad on alati 180 kraadi üksteisega lahus ja seega asuvad üksteisest 7. maja kaugusel (näiteks kui Rahu on I majas, siis Ketu on alati VII majas).

Rahu sümbol on pea, mis tahab kogu aeg süüa, sestap on pidevalt obsessiivne. See on meie sisemine tahe ja iha, millega siia ilma sündisime. Transiitse Rahu asetus kaardis viitab asjadele, mille suhtes oleme me obsessiivsed.

Ketu sümbol on ilma peata keha, mis tähendab meie mineviku ja eelmiste elude kogemusi. Ketu viitab asjadele, millest me ei hooli, eemaldume ja oleme juba saavutanud.

Kuigi nad ei ole füüsilised planeedid, on nad ühed kõige võimsamad mõjutajad inimese teadvuse arenemisel ning Rahu-Ketu teljelt saame lugeda olulist infot ühe karmaliste ihade ja soovide kohta.

Rahu transiit X majas

Karjääriliselt ootab ees muutuste aeg, kuna Rahu kaootiline energia toob endaga kaasa segadust ja ebaselgust. Kõige tuntavamad muutused on tööalased, kus võivad tekkida probleemid kolleegidega või ülemustega. Isegi sinu rahaline olukord võib muutuda, sest aset leiavad ootamatud sündmused, mis tekitavad ootamatuid kulusid. Kõik need muutused mõjutavad sinu üldist heaolu ning su otsustusvõime alaneb, kuna Rahu toimib Vähis väga emotsionaalselt.

Sel transiidi ajal on tähtis teha otsuseid kaalutletult, et vältida halbu valikuid. Ole valvas, sest keegi võib luua intriige. Ülemustega ole viisakas ning taktitundeline. See transiit ei ole täiesti halb, vaid aitab sul saavutada populaarsust ning tunnustust, kui suudad töötada ilma segajateta. Keskendu oma tööle ja proovi oma eesmärgid saavutada sihikindlusega. Järjepidev sihikindlus ja töökus toovad sel transiidil edu.

Ketu transiit IV majas

Ketu transiit Kaljukitses toob esile probleemid kinnisvaraga. Sul võib olla pidev rahutuse tunne, mis on seotud sinu eduga. Sel transiidil on tõenäoline emotsionaalse segaduse teke, mis raskendab sul teistele oma tundeid väljendada. Suhted perekonnaga võivad kannatada ning pööra erilist tähelepanu oma emale, kelle tervist võivad tabada ootamatud tüsistused. Käitumiselt võid olla taktitundetu ning teha teistele haiget, eriti intiimsuhetes. Igasugused lepingud ja tehingud kinnisvaraga võivad kaasa tuua ettenägematuid probleeme. Kodune õhkkond on keskmisest vaenulikum, seega ei ole mõistlik igale olukorrale reageerida, vaid rahulikult ja kaalutletult vastata.

Kui Sa tahad teada, mis on sinu kuumärk/tõusumärk, loo endale horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.