Rahu-Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljel Veevalaja tõusumärgile/kuumärgile

Rahu ja Ketu on astroloogilised deemonid, mis tahavad maitsta elus värve, tehes selleks kõik. Mütoloogilises plaanis tähistavad nad alateadvust. Rahu ja Ketu mängivad suurt rolli inimese teadvuse arenemisel, mil toimub meil alati sisemine dialoog õige ja vale hindamisest.

Mõlemad tekitavad segadust, illusioone, suitsu ja meeltesegadust. Sellest hoolimata aitavad nad alati meil teadlikult areneda. Ülal nimetatud efektid saavad aset leida, sest nad on alati 180 kraadi üksteisega lahus ja seega asuvad üksteisest 7. maja kaugusel (näiteks kui Rahu on I majas, siis Ketu on alati VII majas).

Rahu sümbol on pea, mis tahab kogu aeg süüa, sestap on pidevalt obsessiivne. See on meie sisemine tahe ja iha, millega siia ilma sündisime. Transiitse Rahu asetus kaardis viitab asjadele, mille suhtes oleme me obsessiivsed.

Ketu sümbol on ilma peata keha, mis tähendab meie mineviku ja eelmiste elude kogemusi. Ketu viitab asjadele, millest me ei hooli, eemaldume ja oleme juba saavutanud.

Kuigi nad ei ole füüsilised planeedid, on nad ühed kõige võimsamad mõjutajad inimese teadvuse arenemisel ning Rahu-Ketu teljelt saame lugeda olulist infot ühe karmaliste ihade ja soovide kohta.

 

Rahu transiit VI majas

Rahu transiit VI majas toob endaga kaasa mõned positiivsed muudatused. Tunned end julgema ja enesekindlamana, et astuda vastu väljakutsetele. Pealt näha lootusetu olukord võib hetkega muutuda sinu kasuks ning sa oled võimeline oma rivaalid neutraliseerima hea strateegilise mõtlemisega. Üldine rahaline seis parandeb, sest on oodata sissetulekuallika arvu kasvu, mille tõttu ei sõltu enam sinu materiaalne heaolu ühest sissetulekuallikast. Kasu toovad inimesed ja olukorrad, kellelt seda ootada ei oskaks.

Transiidi käigus võid silmitsi seista tööalaste probleemidega. Ära ole tänamatu. Tunned energilisemana ja tahad rohkem ringi liikuda. Isegi kui transiidi käigus esineb mingisugune terviseprobleem, tuleb sellesse suhtuda ettevaatlikult, sest on tõenäosus, et hiljem paisub see probleem tõsisemaks kui sa sellele koheselt tähelepanu ei pööra. Samuti võib transiidi ajal ilmneda probleeme igapäevaserutiiniga, seega veendu, et oled oma elu organiseerinud võimalikult efektiivselt.

Ketu transiit XII majas

Ketu transiit XII on suuremalt jaolt kasulik, kuid tilk tõrva on alati meepotis. Transiidi käigus õpid asjadest lahti laskma ning sa mõistad, et asjad ei kontrolli sind ega sa ei ürita teiste peal oma kontrolli kehtestada. Muuhulgas alanevad ootused teiste suhtes, mis hiljem välistab pettumuse tekkimise.

Karjääriliselt võid tunda ebakindlust, sest tunned, et sa ei anna endast piisavalt. On soovitatav olla kursis viimaste tööalaste uudistega ning lihvi enda oskusi, et ebakindlust endas vähendada. Võta asju tõsisemalt ning märka detaile. Need, kes elavad välismaal või planeerivad seda teha, võivad esineda probleemid. Samuti ei pruugi välisinvesteeringud anda soovitud tulemusi ning suhted välismaallastega võivad kiiva kiskuda.

Kui sa tahad teada, mis on sinu tõusumärk/kuumärk ja teised astroloogilised punktid, loo endale horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.