Rahu-Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljel Kalade tõusumärgile/kuumärgile

Rahu ja Ketu on astroloogilised deemonid, mis tahavad maitsta elus värve, tehes selleks kõik. Mütoloogilises plaanis tähistavad nad alateadvust. Rahu ja Ketu mängivad suurt rolli inimese teadvuse arenemisel, mil toimub meil alati sisemine dialoog õige ja vale hindamisest.

Mõlemad tekitavad segadust, illusioone, suitsu ja meeltesegadust. Sellest hoolimata aitavad nad alati meil teadlikult areneda. Ülal nimetatud efektid saavad aset leida, sest nad on alati 180 kraadi üksteisega lahus ja seega asuvad üksteisest 7. maja kaugusel (näiteks kui Rahu on I majas, siis Ketu on alati VII majas).

Rahu sümbol on pea, mis tahab kogu aeg süüa, sestap on pidevalt obsessiivne. See on meie sisemine tahe ja iha, millega siia ilma sündisime. Transiitse Rahu asetus kaardis viitab asjadele, mille suhtes oleme me obsessiivsed.

Ketu sümbol on ilma peata keha, mis tähendab meie mineviku ja eelmiste elude kogemusi. Ketu viitab asjadele, millest me ei hooli, eemaldume ja oleme juba saavutanud.

Kuigi nad ei ole füüsilised planeedid, on nad ühed kõige võimsamad mõjutajad inimese teadvuse arenemisel ning Rahu-Ketu teljelt saame lugeda olulist infot ühe karmaliste ihade ja soovide kohta.

Rahu transiit V majas

Rahu transiit V majas mõjutab peamiselt sinu võimekust keskenduda ja hoida oma meel stabiilse ja kõikumatuna. See ei ole hea aeg, et teha investeeringuid, sest Rahu toob endaga kaasa palju segadust, mille tõttu teed vigu. Võib esineda rahalisi kaotusi ning seega peaksid olema hoolas enda rahaliste otsuste tegemisel. Samuti võib esineda probleeme lastega, kelle tervis ning tegutsemine erinevates valdkondades tekitavad sulle stressi.

Neile, kes on püsisuhetes, on ainult üks soovitus – ole avatud ja läbipaistev. Igasugune vääritimõistmine on lihtne tekkima, sest Rahu on suits, loodes paralleelselt segadust ja illusioone. Kuna V maja on “purva punnja” ehk mineviku hea karma, siis võid tunda äkilist loovust ning õnne. Sinu mõtlemine on energiline ning täis loovust, mille tulemusena tekib sul mitmeid ideid, mis aitavad murda läbi barjääridest ning takistustest, mis on sind kaua seganud.

Ketu transiit XI majas

Ketu transiit XI majas on hea, sest võid kogeda ootamatuid tulemusi minevikus tehtud pingutuste eest. Sinu võimekus teenida sissetulekut hea, kuna oskad strateegiliselt ellu viia oma unistused. Karjääriliselt sinu väljavaated parenevad, kuna võid omistada suurema prominentsi ja maine oma tööl. Transiidi käigus tulevad esile tulemused, mis põhinevad sinu mineviku karmal, seega ei tasu võtta neid tulemusi iseenesest mõistetavalt. Pead jätkama panuse andmist oma edusse või hakkavad inimesed su ümber arvama, et su edu oli juhus ega võta sind enam tõsiselt. On võimalus, et sa distantseerud oma sõpradest, seega hoia nendega kontakti. Ära lase häirijatel oma haridusteed segada.

Kui sa tahad teada, mis on sinu tõusumärk/kuumärk, loo endale horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.