RAHU-KETU TRANSIIT VÄHI-KALJUKITSE TELJEL 2017 Vähi TÕUSUMÄRGILE/KUUMÄRGILE

Rahu ja Ketu on nagu astroloogilised deemonid, mis tahavad maitsta elus värve, tehes selleks kõik.

Mütoloogilises plaanis tähistavad nad alateadvust. Rahu ja Ketu mängivad suurt rolli inimese teadvuse arenemisel, mil toimub meil alati sisemine dialoog õige ja vale hindamisest.

Mõlemad tekitavad segadust, illusioone, suitsu ja meeltesegadust. Sellest hoolimata aitavad nad alati meil teadlikult areneda. Ülalnimetatud efektid saavad aset leida, sest nad on alati 180 kraadi üksteisega lahus ja seega asuvad üksteisest 7. maja kaugusel (näiteks kui Rahu on I majas, siis Ketu on alati VII majas).

Rahu sümbol on pea, mis tahab kogu aeg süüa, sestap on pidevalt obsessiivne. See on meie sisemine tahe ja iha, millega siia ilma sündisime.  Transiitne Rahu asetus kaardis viitab asjadele, mille suhtes oleme transiidi ajal obsessiivsed.

Ketu sümbol on ilma peata keha, mis tähendab meie mineviku ja eelmiste elude kogemusi. Ketu viitab asjadele, millest me ei hooli, eemaldume ja oleme juba saavutanud.

Kuigi nad ei ole füüsilised planeedid, on nad ühed kõige võimsamad mõjutajad inimese teadvuse arenemisel ning Rahu-Ketu teljelt saame lugeda olulist infot ühe karmaliste ihade ja soovide kohta.

Rahu transiit I majas

Rahu transiit Vähis võib tekitada terviseprobleeme ning üldist ebamugavust. Võidakse olla mentaalselt rahutud ning on komme mõelda üle. Ülemäärane mõtlemine tekitab segadust ning halvab otsustamise protsessi. Ole ettevaatlik, sest pessimism on sel ajal kergem tekkima kui positivism. Ole rohkem proaktiivsem ning väldi liigset mõtlemist. Rahu ei toimi veemärkides hästi, sest siin on Rahu segaduses kuna tal puudub suund ja ambitsioon. Rahu annab siiski palju enesekindlust, et oma ideid teistega jagada ning neid ellu viia.

Lubaduste andmisel tuleb olla ettevaatlik, sest antud otsus võib olla emotsionaalne ning hilisemal kaalutlemisel võite hakata kahtlema. Isiklikud suhted võivad kujuneda keerulisemaks kuna langeb võime teha end arusaadavamaks. On kasulikum olla iseseisev ja sõltumatu, sest teistest sõltumine toob sel perioodil kaasa suurema segaduse kui tavaks on. Rahu suunab sind avastama oma potentsiaali, mis muudab sind tugevamaks. Rahu transiit Vähis õpetab kuidas teha kiireid otsuseid oma instinktide ja impulsside baasi.

Ketu transiit VII majas

Ketu transiit VII majas  mõjutab kõige enam intiimsuhteid. Abikaasa tervist võib sel ajal tabada ootamatu halvenemine või suhtes tekivad põhjendamatud tülid. Kui oled äris, võib näida, et äripartnerid ei tee tähtsates asjades koostööd. Väldi hooletust ning kontrolli oma käitumistvõi muidu kahjustad oma imagot. Kuna Ketu on isolatsiooni ja eemaldumise planeet, ei pruugi sa äris ega abielus saavutada oodatud edu.

Kui Sa tahad teada, mis on Sinu kuumärk/tõusumärk, loo india horoskoop TASUTA SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.