Rahu-Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljel 2017 Sõnni tõusumärgile/kuumärgile

sonnRahu Vähis, 3. majas.

Transiitne Rahu Vähis liigub sinu 3. majas, mis võib kujuneda väga kasulikuks. Ootamatud üllatused, millest lõikad kasu, võivad aset leida. Sa saad nautida materiaalseid mugavusi, õppida ja kogeda uusi asju. Oma suhtlemises teistega kohtad palju uudsust ning sul avanevad võimalused oma ideid teistele presenteerida. Lisaks eelnimetatule, võib tulla ette reisimist.

Hoolimata tihedast ajagraafikust, ei tohi sa kaotada kontakti oma sugulastega. Transiitne Rahu Vähis on üldiselt hea periood, kuid siiski tuleks hoiduda liigsest jäärapäisusest oma väärtuste ja uskumuste osas. Väldi sarkasmi ja ole teistega suheldes pisut taktitundelisem. Selle transiidi eesmärk on sulle õpetada kuulamist ja seda, kuidas olla hea kuulaja.

Ketu Kaljukitses, 9. majas.

Transiitne Ketu Kaljukitses on väga hea periood, kui sa oled huvitatud vaimsusest ja religioonist. Igal juhul kasvab su huvi vaimsete asjade vastu ning sa teostad rohkem uurimustööd selles vallas. Sa võid leida vastuseid eelnevalt kaua peas keerelnud küsimusele, mis tekitab emotsionaalset ja intellektuaalset karastumist. On tõenäoline, et reisid religiooni küsimusega välismaale.

Rahaliselt ei soovitata jääda lootma õnnele, vaid võtta vastutus ja teha pingutusi, et olla rahaliselt edukam. Füüsiliselt madala energiataseme tõttu lastakse käest mitmed võimalused, mis tekitavad tööl ja suhtlemises probleeme.

Kui tahad teada, mis on sinu tõusumärk/kuumärk, loo endale horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.