Rahu-Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljel 2017 Neitsi kuumärgile/tõusumärgile

Rahu ja Ketu on astroloogilised deemonid, mis tahavad maitsta elus värve, tehes selleks kõik. Mütoloogilises plaanis tähistavad nad alateadvust. Rahu ja Ketu mängivad suurt rolli inimese teadvuse arenemisel, mil toimub meil alati sisemine dialoog õige ja vale hindamisest.

Mõlemad tekitavad segadust, illusioone, suitsu ja meeltesegadust. Sellest hoolimata aitavad nad alati meil teadlikult areneda. Ülal nimetatud efektid saavad aset leida, sest nad on alati 180 kraadi üksteisega lahus ja seega asuvad üksteisest 7. maja kaugusel (näiteks kui Rahu on I majas, siis Ketu on alati VII majas).

Rahu sümbol on pea, mis tahab kogu aeg süüa, sestap on pidevalt obsessiivne. See on meie sisemine tahe ja iha, millega siia ilma sündisime. Transiitse Rahu asetus kaardis viitab asjadele, mille suhtes oleme me obsessiivsed.

Ketu sümbol on ilma peata keha, mis tähendab meie mineviku ja eelmiste elude kogemusi. Ketu viitab asjadele, millest me ei hooli, eemaldume ja oleme juba saavutanud.

Kuigi nad ei ole füüsilised planeedid, on nad ühed kõige võimsamad mõjutajad inimese teadvuse arenemisel ning Rahu-Ketu teljelt saame lugeda olulist infot ühe karmaliste ihade ja soovide kohta.

Rahu transiit XI majas

Rahu transiit Vähis, XI majas on paljulubav ning on võimalik kogeda unistuste ja eesmärkide täitumist mitmetes valdkondades. Astroloogilises plaanis on Rahu asetus XI majas äärmiselt hea, sest see õnnistab inimest mitmete uute sissetulekuallikate tekke, staatuse tõusu ja eduga. Neile, kes on ettevõtjad, on see aeg viljakas, kuna toimub märgatav kliendibaasi suurenemine ning esinevad võimalused oma äri laiendada.

Sinu elu tabab just kui välk, mis annab su sotsiaalsele elule uue energia, mille tulemusena võid osaleda rohkem erinevatel kokkusaamistel ja üritustel. Kui tahad lõigata sellest transiidist maksimaalset kasu, tuleb olla koostöövalmis. Väldi liigset draamat ning suhtu asjadesse pragmaatiliselt. Üldiselt on see transiit positiivne, kuid aeg-ajalt võib tulla meelde täitumata unistused ja eesmärgid, mis muudavad sind emotsionaalseks. Ära hülga oma sõpru uute ja põnevate tutvuste nimel, sest transiidi möödudes ei pruugi need uued tuttavad enam nii põnevad olla.

Ketu transiit V majas

Ketu transiit Kaljukitses V majas suurendab su intuitsiooni ja sa oled võimeline analüüsima olukordi detailsemalt. Võid tunda piiratust oma eneseväljenduses, mis ei lase sul enam nii vabalt mõelda ja liikuda. Transiidi ajal peab olema veendunud, et sa ei tegutseks liiga rutakalt, sest nii võid sa anda oma vaenlastele eelise ja võimaluse sulle “kott pähe tõmmata”.

Kuna V maja on seotud lastega, siis võib su lapsi tabada ootamatud hädad – tervisega, haridusega või üldiselt. Seega on soovitatav pöörata neile suuremat tähelepanu. Kui sa oled püsisuhtes, on ees oodata tormi, sest Ketu kaootiline energia võib põhjustada palju arusaamatusi oma partneriga. Sinu loovus on sel periood alanenud.

Kui sa tahad teada, mis on sinu kuumärk/tõusumärk, loo endale horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.