Rahu-Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljel 2017 Kaksikute tõusumärgile/kuumärgile

Rahu Vähis, 2. majas.
Transiitne Rahu Vähis, 2. majas toob sinu tähelepanu rahalistele väärtustele. Transiidi õppetund on õppida väärtustama oma varasid, seega on võimalikud mitmed rahalised krahhid, sest ainult nii märkad ja mõistad varade ja väärtuste väärtust. Ole rahadega etevaatlik! Konfliktid pereliikmetega on võimalikud, mille tulemusena võid tunda end väärtusena. Väldi sõltuvust tekitavaid aineid, sest nad võivad omada su elule negatiivset mõju.
Rahu transiit Vähis on hea aeg ebatavaliste ülesannete täitmiseks, sest sul esineb palju võimalusi nende täitmiseks. Oluline on pöörata tähelepanu oma tervisele – hambad, kurk, kael, nina, silmad.
Transiitne Ketu Kaljukitses, 8. majas

Transiitne Ketu Kaljukitses, 8. majas võib tuua kaasa ootamatuid probleeme, seega ole ettevaatlik.Väldi mõttetuid riske ja tähtis peab olema turvalisus. Ole ettevaatlik teravate esemetega. Iga tegevuse juures on oluline riskianalüüs ja võimekus vajadusel liigse riski juures tegevus lõpetada.

Transiidi käigus võib suureneda huvi okultismi, müstika ja filosoofia vastu.See ei ole hea periood raha laenamiseks.Võid inimestele tunduda kohati ekstentrilise käitumisega. Transiidi möödudes oled muutunud oma käitumiselt salajasemaks, omamata soovi teistega jagada.

 

Kui soovid teada oma tõusumärki või kuumärki, saad koostada horoskoobi SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.