Rahu-Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljel 2017 Jäära tõusumärgile/kuumärgile

Rahu transiit Vähis, 4. majas.18492290_1409146959147302_1526940018_n

Transiit võib muuta sind ebakindlaks ja luua hirme staatuse ja prestiizi kaotamise pärast. Sel ajal võid kohata mitmeid väljakutseid seoses koduga, mis tekitavad jätkuvat frustratsiooni. Probleemid kinnisvara, sõidukitega ja erinevate mugavustega on sellel perioodil tavapärased.

Rahu suunab sind keskenduma oma isiklikule elule, mille käigus võid teadvustada oma kohustusi perekonna suhtes. Pingutused muuta oma kodune ja isiklik elu mugavamaks ja meeldivamaks nõuab sellel perioodil suuremat pühendumust.

Sa ei aseta suurt tähelepanu teiste arvamusele ning tunnetad suurenenud kontrollivajadust, mis võib tekitada teistes vastuseisu, sest kellelegi ei meeldi, kui keegi tahab neid kontrollida. Ära ürita teisi muuta ega kontrollida, vaid keskendu oma üldise olukorra ja keskkonna tugevdamisele.

Ketu transiit Kaljukitses, 10. majas.

Ketu transiit viitab tormisele perioodile karjääri- ning töövallas. Tee eduni on keerukas ning täis takistusi. Kui sa oled juht, võib sellel perioodil esineda palju katseid õõnestada su autoriteeti. Kui oled alluv, võivad ülemused tekitada probleeme. Ole ettevaatlik, sest võib esineda “seljataga” toimetamist, mille tulemusena lüüakse sulle “nuga selga”. Hoolimata siirusest, ei suuda sa sel ajal oma täielikus potentsiaalis toimida, kuna oled õnnetu olukorra üle tööl, sestap on motivatsioon parem olla alanenud.

Sõltumata tekkivatest probleemidest võid omistada ootamatu üllatuse oma ülemuste poolt, saades tunnustust oma tehtud töö eest. Mitmed olulised projektid takerduvad ning pead rohkem pingutama, et jõuda õigeaegselt oma ülesannetega valmis. Väldi tülisid ülemuste ja teiste autoriteetsete isikutega.

Kui tahad teada, mis on sinu kuumärk/tõusumärk, loo endale horokoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.