Rahu-Ketu 3/9 maja teljel

Rahu ja Ketu on astroloogilised deemonid, mis tahavad maitsta elus värve, tehes selleks kõik. Mütoloogilises plaanis tähistavad nad alateadvust.

Rahu ja Ketu mängivad suurt rolli inimese teadvuse arenemisel, mil toimub meil alati sisemine dialoog õige ja vale hindamisel. Mõlemad tekitavad segadust, illusioone, suitsu ja meeltesegadust. Sellest hoolimata aitavad nad alati meil teadlikult areneda. Ülalnimetatud efektid saavad aset leida, sest nad on alati 180 kraadi üksteisega lahus ja seega asuvad üksteisest 7. maja kaugusel (näiteks kui Rahu on I majas, siis Ketu on alati VII majas).

Rahu sümbol on pea, mis tahab kogu aeg süüa, sestap on ta pidevalt obsessiivne. See on meie sisemine tahe ja iha, millega siia ilma sündisime. Rahu asetus kaardis viitab asjadele, mille suhtes oleme me obsessiivsed.

Ketu sümbol on ilma peata keha, mis tähendab meie mineviku ja eelmiste elude kogemusi. Ketu viitab asjadele, millest me ei hooli, eemaldume ja oleme juba saavutanud.

Kuigi nad ei ole füüsilised planeedid, on nad ühed kõige võimsamad mõjutajad inimese teadvusele ning Rahu-Ketu teljelt saame lugeda olulist infot ühe karmaliste ihade ja soovide kohta.

Mis juhtub kui Rahu-Ketu asuvad III/IX maja teljel? Rahu asetus näitab valdkonda, kus me peame mentaalselt arenema ning Ketu viitab valdkonnale, mis ei paku meile huvi.

III maja on suhtlmine, julgus, tahtejõud, lühimaareisid, naarbid, õed/vennad, ideed ja tahe

IX maja on väärtushinnangud, religioon, filosoofia, õpetajad, gurud, kõrgharidus, pikamaareisid

Rahu III majas viitab obsessiooni uute ideede osas. Ketu viitab eemaldumisele üldtuntud uskumustest, mida teised talle õpetada tahavad.

Neile inimestele meeldib oma maailmavaadet laiendada nii mentaalselt kui reisides. Nad otsivad igas asjas tõde. Äärmiselt julged, avara mõtlemisega ja optimistilikud. Neile omane uudishimu ning suhtlemine avab neile elus paljud uksed, mille abil nad hoiavad oma meelt teravana.

Rahu III majas otsib oma väärtustesüsteemi ning nad seavad kahtluse alla juba kehtivad religiooni-ja usuküsimused. See telg testib eneseusu abil kehtivaid religiooni-ja ususüsteeme. Nad panevad oma mõistmise proovile, püüdes alati ise aru saada ning mitte uskuda pimesi, mida neile öeldakse.

Ketu IX majas viitab eelmisele elule, kus neid õpetas keegi guru. Õpetaja defineeris, mida inimene uskus ja väärtustas. Seega on nad äärmiselt skeptilised oma enda väärtuste ja teiste religiooni küsimuste osas. Nad janunevad oma enda uskumuste ja väärtuste järgi. Nad võisid sündida väga religioosesse perekonda, kus usul oli väga suur jõud. Selline olukord soosis mässajalikust ning nad asusid otsima oma uskumusi.

Rahu on intelligentne jõud, mille mõjul inimene leiutab midagi. Kui Rahu ei ole nähtav, ei suuda me mõelda ega teha teisiti. Rahu III majas otsib pidevalt uusi asju ega usu asju lihtsalt tingimusel, et teised usuvad.

 

Kui Sa tahad teada oma Rahu-Ketu positsiooni, saad luua endale India horoskoobi sünnikaardi SIIN.

Kui tahad täpsemalt teada, mida tähendab Sinu Rahu-Ketu, otsi üles enda Rahu-Ketu tähekogumik SIIT

Kui Sa tahad teada, kui tugevad on Sinu Rahu-Ketu valitsejad, telli teenuste alt esimene valik SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.