Planeetide liikumised veebruarikuus ja nende mõjud

See artikkel keskendub taevalaotuses toimuvale ning prognoosib mida on oodata veebruarikuus. Vaatame üle suuremad liikumised planeetide kaupa ning nende mõjud. Kui räägin mõjutatud märkidest, pean silmas kuumärki, päikesemärki või tõusumärki. Tuleb meeles pidada, et iga sünnikaart on unikaalne ning üldistav info ei pruugi olla asjakohane ega täpne. 

Päike liigub Veevalajas 12.02 kuni 14.03.

Lõvi kuumärgile ja tõusumärgile on Päikese transiit Veevalajas mõnikord hea, sest Päike heidab tugeva aspekti oma märgile, kuid samas toob see aspekt kaasa paindumatust ning jäärapäisust inimsuhetes. Siiski ei ole tegemist millegi katastrofaalsega ning lojaalsus võidab alati. Ollakse üksteise truud hoolimata erimeelsustest.

Peame meeles, et Päike ja Saturn on omavahel planetaarses sõjas, sestap ei meeldi neile liikuda teineteise märkides. Kõige intensiivsem aeg on 22.02-28.02, mil peab olema tähelepanelik oma tervise osas. Samuti ei ole mõistlik tekitada vastuhakku oma ülemuste või teiste autoriteetsemate isikute suhtes.

Kui Sul on Kuu, Päike või tõusumärk Veevalajas, võib see transiit põhjustada madalat enesehinnangut, mässumeelsust, küünilisust ja isoleerituse tunnet. Kui sinus valitseb tahe olla üksi, siis sellest hoolimata pead sotsialiseeruma. Veenus annab oma toetava aspekti ega lase olukordades ülekäte minna.

17.02 on Päikese ja Merkuuri ühendus, mis loob tugeva seoses intellekti ja kommunikatsiooni vahel. Kuna Veevalaja on väga innovaatiline märk, võib see tuua esile ekstsentrilisust suhtlemises ja kirjutamises. Kõige enam mõjutab see Veevalaja, Lõvi, Neitsi ja Kaksikute märkide esindajaid.

Veenus liigub Veevalajas 06.02 kuni 28.02

Veenuse liikumine Veevalajasse toob kaasa Veenuse nõrgestatuse Saturni poolt, mis heidab oma aspekti Amburist. Hoolimata faktist, et Veenus ja Saturn on omavahel sõbrad, tekitab see energia inimsuhetes probleeme, takistusi ja viivitusi. Luuakse suhteid endast vanemate inimestega, kes pakuvad turvatunnet ning tuge. Igasugune vana tuleb esile – kunst, kirjandus, ilu. Transiidi mõjud kestavad kuni 16.02. Kui Veenus liigub Veevalajas, võib see kaasa tuua ebatavalisi olukordi inimsuhtes, purunenud südameid ja probleeme inimsuhetes üldiselt. Kõige enam tajuvad selle transiidi mõju Veevalaja, Kaljukitse ja Lõvi märkide esindajad.

Marss liigub Skorpionis 16.01 kuni 07.03

Selle transiidi kõige intensiivsem ja ohtlikum aeg on veebruari keskpaiku, 14.02-28.02, mil Rahu mõjutab Marssi. Rahu mõjutatus võib tuua kaasa kahtlasi ja ebaeetilisi tegusid, seega tuleb olla ettevaatlik igasuguste skeemitamiste ja ebausaldusväärsete isikute osas. Üldiselt on see Marssi transiit hea aeg suure transformatsiooni esile kutsumiseks, halbadest harjumustest vabanemiseks ning probleemide tuumani minemiseks. Marss enda märgis annab meeletu energia ja julguse kaevuda sügavale oma psüühikasse ning vabaneda hirmudest, foobiatest või saavutada oma seatud sihid. Samas tuleb olla ettevaatlik oma tervise osas, mis võib muutuda probleemseks, kui pingutad üle seksi, narkootikumide ja alkoholiga. Kõige enam tajuvad selle transiidi mõju Jäära ja Skorpioni märgi esindajad.

Merkuur on kiiresti liikuv planeet, seega liigub ta ühe kuuga läbi kahe märgi. Esmalt 28.01 kuni 14.02 Kaljukitses ning 14.02 kuni 02.02 Veevalajas.

09.02 leiab aset Merkuuri ja Ketu ühendus, mis tekitab segadust kommunikatsioonis ja suhtlemises. Võib tekkida vääriti mõistmisi ja illusoorseid arusaamu toimuvast. Kõik see toob endaga kaasa kaose, segaduse ning impulsiivsust mõtlemises. tunda mõned päevad ning ülejäänud aeg, mil Merkuur liigub Kaljukitses, on soodne transiit igasuguseks analüütiliseks mõtlemiseks, keskendumiseks ning probleemide lahendamiseks. Samas võib see transiit tuua kaasa mõtlemises piiratuse ja struktueerituse.

14.02 kuni 02.03 liigub Merkuur Veevalajas, mis toob kaasa närvilisust, muretsemist ning liigset detailidele keskendumist. Samuti heidab Saturn oma aspekti Merkuurile, mis toob kaasa “puude taga metsa mitte märkamise”, obsessiivse mõtlemise, jäärapäisuse ning kerge kurvameelsuse. Meditatsioon on parim viis, kuidas vältida segadusest ja negatiivsust oma mõtlemises. Neitsi märgi esindajaid mõjutab see transiit kõige negatiivsemalt, sest see transiit leiab aset VI majas, mis sümboliseerib haigusi, probleeme ning konflikte. Sõnnidele ja Kaaludele on see Merkuuri transiit parim.

Saturn liigub Mula nakshatras (0 kraadi 00 min kuni 13 kraadi 20 minutit) peaaegu terve 2018 aasta. See on periood, mil on võimatu põgeneda oma mineviku eest ning inimesed peavad seisma silmitsi oma tegude tagajärgedega. See on aeg tervenemiseks, andestamiseks ning vana ja kasutu eemaldamiseks, et saaks tulla asemele uus.

Me peame võtma vastutuse oma mineviku halbade tegude eest ning heastama need. Sel perioodil võib tundma õppima endas pooli, mida meelsamini varjaksime. Oleme tunnistajateks oma vigadele ja ebatäiustele, mille teadvustamine loob võimaluse neist vabanemiseks. See ei ole kunagi kerge protsess, kuid need muutused on vajalikud, et transformeeruksime paremaks inimeseks. Lase lahti minevikust ja enesekriitikast, sest see takistab tervenemist.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.