Planeetide liikumised märtsikuus ja nende mõjud

See artikkel keskendub taevalaotuses toimuvale ning prognoosib mida on oodata märtsikuus. Vaatame üle suuremad liikumised planeetide kaupa ning nende mõjud. Kui räägin mõjutatud märkidest, pean silmas kuumärki, päikesemärki või tõusumärki. Tuleb meeles pidada, et iga sünnikaart on unikaalne ning üldistav info ei pruugi olla asjakohane ega täpne. 

Päikese transiit Kalades 14.03 kuni 13.04

Päikese transiit Kalades on neutraalne, kuid Lõvide jaoks võib see tähendada teatavat transformatsiooni, kuna Päike liigub Lõvist vaadatuna VIII märgis. Teistele märkidele on transiit hea, tuues esile lahke ja teisi toetava poole. Oled rahumeelne, unistav, intuitiivne ning koostööaldis kaaslane.

Negatiivse poolena saame esile tuua võimaluste möödalaskmise, enesekindluse puuduse, liigse heatahtlikuse ning ebaterve rahalise planeerimise. Veenus liikumine Kalades mõjub tasakaalustava energiana sellele Päikese transiidile.

Veenuse liikumine Kalades 01.03 kuni 26.03

Veenus on Kalades kõrgendatud olekus, viidates universaalsele armastusele, harmooniale ja loovusele. Lisaks Veenusele, on Merkuur liikumas Kalades, mis loob hea segu intellektist ja loovusest. Selle ühenduse ajel võime osaks saada loovate ja originaalsete ideede esiletulekuga äris ja igapäevasuhtlusele. Eriti hea aeg on see kirjanikele ja muusikutele, kes tunnetavad suuremat loovust ja originaalsust oma teostest, mille tulemusena võidakse saada avalik tunnustus.

Veenus on õpetaja, kes toob materiaalsesse maailma spirituaalsust (seos ilmneb Sõnni ja Kaalude valitsemisest, olleks kõrgendatud Kalades – II ja VII maja liigub kõrgendatud olekusse XII majja). Sõnnidele toob see transiit uusi sõpru, sissetulekute suurenemist ning eesmärkide täitumist. Kaalud peaksid hoidma silma peal oma tervisel. Kalade, Kaksikute ja Amburite jaoks on Veenuse liikumine Kalades hea, toetades õnne, kodu ja tööd. Jäärad peavad hoidma silma peal oma eelarvel, et ei kiputaks liigselt kulutama. Skorpionitel esinevad väljakutsed laste ja investeeringutega.

Kui on käimas Veenuse dasha või omad nataalset Veenust Kalade märgis, on energiad aktiivsemad kui muidu.

Marsi transiit Amburis 07.03 kuni 03.05

Esimene pool sellest transiidist (07.03-30.03) leiab aset Mula nakshatras, mida valitseb Ketu, tuues esile Marsi tumedama ja deemonlikuma poole.

Marsi ja Ketu kombinatsioon eeldab üht – me ei tohi oma viha alla suruda, sest muidu võib see plahvatuslikul moel esile tulla. Peame leidma oma energiale konstruktiivse väljundi – olgu selleks trenn või lihtsalt metsas karjumine, kuid tähtis on vabaneda seesmisest negatiivsest energiast.

Mula tähendab juuri, epitsentrit, põhjust. Marss sööstab otse olukorra tuumani, tuues esile sündmuste varjatud motiivid, põhjused ja tüve, et saada teada, mis on reaalselt eksisteeriv. See on tugevalt karmaline asetus, sest Ketu sümboliseerib minevikku ja eelmisi elusid.

Igasugune illusioon ja ebareaalsus saab sel perioodil hävitatud ning püsima jääb kõik, mis on reaalne. Transiidid Mula nakshatras on nagu madu, kes vabaneb oma vanast kestast. Me vabaneme millestki, mis meid enam ei teeni, et saaks tulla asemele uus ja parem. Sellel perioodil saavad meist spirituaalsed sõdalased.

Merkuur liigub Kaladesse 03.03 kuni 08.05

Kiireloomuline planeet püsib üsna kaua Kalades, sest alates 22.03 kuni 15.04 on Merkuur retrograadne. Merkuur Kalades on nõrgestatud, tuues esile närvilisuse, depressiooni ja unistamise. Loogiline ja nutikas Merkuur kaob “kuskile ära” Kalades, sestap tekivad probleemid ja segadus igapäevastes asjaajamistes ja detailide tähelepanemises.

Kuna Veenus liigub samuti Kalades, tekib neech-bhang ning Merkuuri nõrgestatus saab tühistatud, tuues esile loovad ja originaalsed ideed. Veenuse ja Merkuuri ühenduses leiab aset 03.03 kuni 26.03. Seega on Märts stabiliseerunud ning keerulisem saab olema Aprill, mil Merkuur seikleb üksi Kalades.

Saturni liikumine Purva Ashada nakshatrasse alates 03.03.

Nüüdseks on saanud mööda intensiivse ja kaootiline transiit Mula naksatras, mis asendub loova ning meeldiva transiidiga Veenuse poolt valitsetavas nakshatras. Saturn ja Veenus on sõbrad, soosides lojaalsust, loovust ning materiaalseid saavutusi.

See transiit on positiivne Kaladele, Sõnnidele ja Kaksikutele, muutes oluliseks inimsuhted, sensuaalsuse ja ilu. Kõik negatiivne, millest Mula nakshatras vabanesime, saame asendada uue ja ilusaga Purva Ashadas. Saturn annab pühendumist, distsipliini ja strukruuri kõigele, mida loome – inimsuhted, hobid, harjumused või lihtne pilt, mida maalime. Me teeme kõike mõttega luua ilu ja harmooniat.

Jupiteri transiit Kaaludes, Vishaka nakshatras.

Jupiter liigub Vishaka nakshatras, minnes retrograadeks 09.03 kuni 10.07. Ühtlasi liigub Jupiter tagasi Swati nakshatrasse.

Märtsis on hea aeg tegeleda sisekaemusega ja enda jaoks lahti mõtestada seni liigutud tee. Kui oled varasemalt kaotanud sihi ja mõtte oma tegevustelt, on nüüd hea aeg taas leida ja seada endale eesmärgid. Retrograadne energia soosib sisekaemust ning introvertsust. Leidke üles oma sisemini Guru ja usaldage seda!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.