Marss-Ketu ühendus igale märgile

Selle aasta vast kõige ootamatum ja äkilisem transiit leiab aset Marsi ja Ketu vahel. Ootamatum ja äkilisem selles mõttes, et Ketu on karmalise telje üks osapooli, mis toob kaasa saatuslikke olukordi ja inimesi. Ühtlasi on Ketu üks kõige mõjuvõimsamaid punkte sünnikaardis, mille täpseid tulemusi on keeruline prognoosida. 

Mis on Marss? Marss on tahtejõud. Kui sa tahad, et midagi saaks tehtud, aktiveerub Marss. Marss on tahtejõud, vastupidavus ja võimekus alustada. Marss on nagu sõdur, kes täidab kuninga käsku. Marss on kapten, kes sõjatsoonis vägesid juhatab. Ta kas võitab või kaotab, elab või sureb. Seega on Marss seotud seesmise viha, energia ja kirega. Lisaks on Marss seotud loogikaga, julguse, enesekehtestamisega, konfliktiga, relvanduse ja sõjaga. Marss on liikumise distsipliin, mis on kõrgendatud Kaljukitses, kus Marss ei raiska ega rapsi, vaid kasutab oma energiat konstruktiivselt.

Mis on Ketu? Ketu on karmalise telje minevik. Ketu sümboliseerib oskusi ja kogemusi minevikust, mis meid enam selles elus ei huvita. Ketu on apaatsus, isolatsioon ja rahulolematus. Ketu asetus sünnikaardis viitab valdkonnale, mis meid enam ei rahulda ning mille osas oleme apaatsed. Ketu ja Marss on väga sarnased, sest mõlemad on sõjakad. Ainuke erinevus väljendub selles, et kui Marss on sõjategevus, siis Ketu on juba vallutanud.

Kui Marss hoiatab, et ta ründab, siis Ketu ei hoiata, vaid ründab ootamatult ja fataalselt, vallutades oma sihtmärgi. 

Marss liigub Kaljukitse 02.05 ja viibib seal kuni 05.11. Marss on retrograadne 26.06 kuni 26.08, mis on selle transiidi kõige väljakutseterohkeim aeg.

Marss on Kaljukitses kõrgendatud olekus – miks? Kaljukits sümboliseerib sõjatandrit või tsooni, kus peame täitma käskusi ja järgima reegleid. Marss on sõdalane, kes järgib käske ja reegleid. Kaljukitses liikuv Marss suudab efektiivselt kulutada oma energiat, olles produktiivne ning tulemuslik. Siiski ühendus Ketuga muudab Marsi liikumise Kaljukitses teiseseks. Rahu-Ketu üks omadusi on kaootiline ja plahvatuslik energia.

Marsi ühendus Ketuga Kaljukitses erinevate märkide jaoks (tõusumärgist kui kuumärgist vaadatuna)

Jäär – Marss valitseb I ja VIII maja ning liigub sinu X majas. X maja on töö, kohustused, karjäär, sotsiaalne staatus  ja kuulsus. Marss ja Ketu annavad ootamatu tõuke su karjäärile, muutes sind energilisemaks. Oled keskendunum ning tahad tuua esile muutusid. Kas need muutused tulevad või ei, sõltub täielikult sinu vabast tahtest.

Sõnn – Marss valitseb XII ja VII maja ning liigub sinu IX majas. IX maja sümboliseerib õnne, religiooni, filosoofiat, õpetajat, reisimist, õiglust, tarkust ja väärtushinnanguid. Sel transiidil tajud suuremat energiat ja tahet õppida ja arenenda, mistõttu võid seada kahtluse alla oma seni esinenud väärtushinnangud ja uskumused. Huvitud igasugusest vaimsest tööst ning võid ette võtta reisi just nendel eesmärkidel. Tähelepanelikum tasub olla Marsi retrograadsuse ajal, mil võivad esineda probleeme reisimisega.

Kaksikud – Marss valitseb XI ja VI maja ning liigub VIII majas. VIII maja sümboliseerib transformatsioone, kontrollimatuid elusündmusi, pankrotti, lotovõitu, okultismi ja ravimatuid haigusi. Ole ettevaatlikum oma tervise osas, sest võid ootamatult haigestuda ning ravi võtab tavapärasest kauem aega. Sõprusringkonnas võib esineda ebameeldivaid olukordi. Meditatsioon on parim soovitus, et olla keskendunum.

Vähk – Marss valitseb V ja X maja ning liigub VII majas. VII maja sümboliseerib partnerit, abikaasat ja teisi inimesi üldiselt. Sel transiidil võib tekkida probleeme inimsuhetes. Kui suhe on tugev, elab see transiidi üle, kuid kui varasemad probleemid suhtes ei ole lahendatud, võib see transiit tuua lahkumineku. On tõenäoline äkkarmumine, mis lööb kiilu olemas olevasse suhtesse. Olla hoolsam teiste inimestega suhtlemisel.

Lõvi – Marss valitseb IV ja IX maja ning liigub VI majas. VI maja on kõige suuremate väljakutsetega maja, mis sümboliseerib tervist, haigusi, konflikte, võistlust, lahutust, vaenlasi, koduloomad ja harjumused. VI maja sümboliseerib enesedistsipliini. See ühendus on äärmiselt väljakutseterohke, sest võid ootamatult haigestuda või haigestub su koduloom. Ole hoolas oma harjumuste osas. Samuti konfliktid võivad kaasa tuua juriidilisi probleeme. Vaenlased minevikust võivad sind kimbutama tulla. Ole hoolas oma igapäevastes tegemistes ja harjumustes.

Neitsi – Marss valitseb III ja VIII maja ning liigub V majas. V maja on eneseväljendus, lõbu, hobid, loovus, lapsed, haridus, spekulatsioonid, romantika, rikkused, talendid. See transiit võib kaasa tuua armastuse minevikust, mis mõjub transformeeruvalt. Sel transiidil tunned energiat oma eesmärkide täitmise osas. Tajud endas äkilist loovuse puhangut, mis aitab sind karjääriliselt. Armusuhted on siiski selle transiidi kõige ootamatu osa, mille tulemusena võid kogeda palju negatiivsust.

Kaalud – Marss valitseb II ja VII maja ning liigub IV majas. IV maja on sisemine rahu, kodu, ema, keskkond, kust otsime turvatunnet. IV maja sümboliseerib mugavusi, sõidukeid, kinnisvara. Transiit võib kaasa tuua sisemise rahutuse kas partnerluses või rahalistes küsimustes. Sul tekib soov muuta ja parendada oma rahalist seisu ning tahad selle nimel vaeva näha. Kui töötad kannatlikult ja distsiplineeritult, võid sel perioodil omandada kinnisvara või muid mugavusi. Püüa olla rahulik, sest ärevus ja stress on sel perioodil tugevndatud.

Skorpion – Marss valitseb I ja VI maja ning liigub III majas. III maja on õed/vennad, suhtlemist, uudishimu, hobid, julgus, teod, võistlushimu, pingutused, tahtejõud, naabrid ja kohtumised. See on hea aeg arendada enda oskusi ja teadmisi. Sul on piiramatult energiat ja motivatsiooni, et ületada raskused. Ole ettevaatlikum naarbitega ja sugulastega suhtlemisel. Pole tarvis mõttetult vaielda ja tülitseda. Liikluses ole tähelepanelik.

Ambur – Marss valitseb XII ja V maja ning liigub II majas. II maja on nägu, eneseväärikus, perekondlikud väärtused, söömine, hääl ja kõne ning raha. Võid võita või kaotada spekulatsioonidega. Transiit II majas võib tuua probleeme perekonnas. Püüa olla oma kõnes lugupidavam, vastasel juhul lööd kiilu pikaks ajaks. Ära raiska mõttetult ning vali oma dieeti. Kui kasutad oma energiat sihipäraselt, on see transiit väga tulemuslik.

Kaljukits – Marss valitseb IV ja XI maja ning liigub I majas. I maja sümboliseerib füüsilist keha, tervist, isiksust ja kuidas me end maailmale esitleme. Marsi ja Ketu ühendus toob endaga kaasa äkilise muutuse isiksuses. Võid äkitselt hakata tegelema jooga või mõne muu füüsilise tegevusega. Samas võid muutuda kriitilisemaks nii enda kui teiste suhtes. Sinu eesmärgiks on leida rahu endas.

Veevalaja – Marss valitseb III ja X maja ning liigub XII majas. XII maja sümboliseerib isolatsiooni, kaotusi, alateadvust, unenägusid, haiglaid, välismaad, vaimsust, templeid, meditatsiooni ja vabanemist. Sel transiidil püüad vabaneda ja lasta lahti, kuid mille tulemusena võivad tekkida unehäired. Võid tunda end rahutuna ja väsinuna. See ühendus on hea puhkamiseks ja soovitatav on reisida. Kuna vajad puhkust, siis stress ja ärevus mõjutavad su nägemusi asjadest negatiivsel moel. On hea aeg mediteerida ja lasta lahti asjadest, mis ei tööta. Sisekaemuseks sobiv aeg, mil analüüsid oma hinge ja ego. Välismaalt võib tulla tööpakkumisi.

Kalad – Marss valitseb II ja IX maja ning liigub XI majas. XI maja on sõbrad, sotsiaalne võrgustlik, ambitsioonid, kasum, sissetulek. XI majas on meie eesmärgid, soovid ja unistused, mida tahame elult ja inimkonnalt. On hea aeg siduda end humaansete gruppidega. Võid saada ühiskondliku tunnustuse osaliseks. Veeda aega sõprade seltsis ja mõtle tulevikule.

Saa teada oma kuu-ja tõusumärk SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.