Rahu-Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljel 2017 Lõvi tõusumärgile/kuumärgile

Rahu ja Ketu on astroloogilised deemonid, mis tahavad maitsta elus värve, tehes selleks kõik. Mütoloogilises plaanis tähistavad nad alateadvust. Rahu ja Ketu mängivad suurt rolli inimese teadvuse arenemisel, mil toimub meil alati sisemine dialoog õige ja vale hindamisest.

Mõlemad tekitavad segadust, illusioone, suitsu ja meeltesegadust. Sellest hoolimata aitavad nad alati meil teadlikult areneda. Ülal nimetatud efektid saavad aset leida, sest nad on alati 180 kraadi üksteisega lahus ja seega asuvad üksteisest 7. maja kaugusel (näiteks kui Rahu on I majas, siis Ketu on alati VII majas).

Rahu sümbol on pea, mis tahab kogu aeg süüa, sestap on pidevalt obsessiivne. See on meie sisemine tahe ja iha, millega siia ilma sündisime. Transiitse Rahu asetus kaardis viitab asjadele, mille suhtes oleme me obsessiivsed.

Ketu sümbol on ilma peata keha, mis tähendab meie mineviku ja eelmiste elude kogemusi. Ketu viitab asjadele, millest me ei hooli, eemaldume ja oleme juba saavutanud.

Kuigi nad ei ole füüsilised planeedid, on nad ühed kõige võimsamad mõjutajad inimese teadvuse arenemisel ning Rahu-Ketu teljelt saame lugeda olulist infot ühe karmaliste ihade ja soovide kohta.

Rahu transiit XII majas

Rahu transiit Vähis loob mitmetel tasanditel mitmeid muutusid ja ootamatuid arenguid. Rahu on planetaarne võlur ja illusionist, kes järgneva transiidi ajal suurendam Lõvide kujutlusvõimet ja unistamist. Uitad tihti oma mõtetes ega oma reaalsusega piisavat kontakti. Tuleb olla ettevaatlik raha ja ajaraiskamise osas. Transiidi ajal võib tekkida arusaamatusi teistega, kuna tunned end eraldatu ja isoleerituna.

On väga hea aeg töötada üksi ja avastada soleerimise rõõme. Põhjendamatu muretsemine on transiidi ajal tavaline, kuid selle asemel, et tunda pinget vähese panustamise või halva tööeetika pärast, tuleb leida õiged allikad inspiratsiooniks, mis aitavad kaasa enesearengule. On suur tõenäosus arendada suhteid välismaal elavate inimestega. Võimalik, et reisid kuskile.

Ketu transiit VI majas

Ketu transiit Kaljukitses on hea aeg tegeleda töö ja igapäevaste tegevustega. Ketu annab Lõvidele julgust ja vaprust konfliktide lahendamisel. Seega on see periood halb inimeste jaoks, kes üritavad sulle halba teha, kuna sa oled ootamatu ja julm.

Kuna Rahul on harjumus põgeneda illusioonidesse, siis Ketu kindlustab piisava selguse, et saavutaksid edu. Tööalaselt on hea periood ning kui varasemalt on olnud mingi ebameeldivus lahendamata, siis praeguse transiidi ajal leiab see ootamatu lahenduse. Kui on esinenud mingisugune pikaaegne konflikt, siis Ketu transiit Kaljukitses on hea periood selle konflikti lahendamiseks.

Kui Sa tahad teada, mis on su tõusumärk või kuumärk, loo endale tasuta sünnikaart SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.