Külluse astroloogia – kes on kõige rahakamad kogu sodiaagist?

Oleme lugenud sadu artikleid tähemärkidest, kes kõikide eelduste kohaselt on hästi varakad ja elavad külluses, kuid reaalsuses on asjalood teisiti. Mitte, et astroloogia abil ei oleks võimalik antud teemat prognoosida, vaid küsimus on viisides kuidas seda tehakse. Kõik artiklid keskenduvad päikesemärkidele, mis loob väga üldistava ja skeptilise fooni astroloogia ümber. Kõik Jäärad ei ole julged ja iseseisvad ning mitte kõikidele Kaksikutele ei meeldi suhelda.

Kuidas siis saab prognoosida küllust ja varakust? Nakshatrade abil. Nakshatrad on kuumärgid, mis on “peidus” päikesemärkide taga. Igas päikesemärgis on 2.5 nakshatrat ja seega on kuumärke kokku 2.5×12 ehk 27. Need 27 märki igaüks omab teatud mütoloogilist lugu ja jumalust. Igal nakshatral on oma võime ehk shakti ja lugu, mida mängida. Kui süveneda sügavamalt, on igal nakshatral õpetada mingi õppetund.

Esimene, kõige ilmselgem, küllusega seotud nakshatra on Purva Phalguni. Otsetõlkes tähendab Purva Phalguni esimest õnnelikku vilja (Purva-esimene, Phal-vili, Guni-õnnelik). Purva Phalguni asub Lõvis 13 kraadi 21 min kuni 26 kraadi 40 min, seega on see nakshatra seotud Lõviliku teatraalsuse ja draamaga. Purva Phalguni on seotud eelmiste elude hea karmaga ning selles elus maitseme häid vilju oma tegude eest. Purva Phalguni jumal on Bhaga, keda seostatakse raha ja varakusega. Eriti materiaalsel tasemel kogeb Purva Phalguni õnne ja küllust. Purva Phalguni on seotud loomisega, seksuaalsusega ja naudingutega. Mütoloogia kohaselt sõlmis Shiva oma abielu siis kui Kuu liikus Purva Phalgunis, seega on see nakshatra seotud abielulise õnnega. Purva Phalguni on seotud ajaga, kus me puhkame ja lõõgastume peale maiseid ja ilmalikke kohustusi. Purva Phalguni sümboliks on võrkkiik ja voodi. Kõige kuulsam Purva Phalguni esindaja on Madonna, kelle tõusumärk ja Kuu on Purva Phalgunis.

Teine, kõige rohkem, raha ja varaga seotud nakshatra on Dhanistha. Otsetõlkes tähendab Dhanistha armastatud raha ja varandust (Dhana – raha, varakus ja ishta – hinnatud, armastatud). Dhanistha jumal on Asta Vasus, keda nimetatakse külluse jumaluseks. Asta Vasus annab küllust materiaalsel tasandil. Ühtlasi on Dhanistha shakti ehk võime anda kuulsust ja küllust. Dhanistha asub Kaljukitses ja Veevalajas, täpsemalt 23 kraadi 20 min Kaljukits kuni 6 kraadi 40 min Veevalaja. Dhanistha sümboliks on flööt või trumm, mis esindab esiteks muusikalist võimekust ja teiseks ajastust olla õigel ajal õiges kohas. Kõige kuulsamad Dhanistha isiksused olid Abraham Lincoln, Marilyn Monroe ja Printsess Diana.

Kolmas nakshatra on Rohini. Otsetõlkes tähendab Rohini kasvama. Rohini on Kuu naine, kellele meeldis luksus, ilu ja naudingud. Rohinit nimetatakse samuti õnne ja külluse täheks, mille jumalus on Bhrama. Bhrama on loomise jumal. Rohini sümboliks on vanker, mis sümboliseerib kogutud rikkusi. Vankrirattad tähendavad aega ehk mida edasi vanker liigub, seda rohkem tuleb vankrisse ilu ja luksust. Rohini shakti ehk võime on luua ja kasvada. Rohini asub 10 kraadi Sõnn kuni 23 kraadi 20 min Sõnn. Kuulsamad Rohini isiksused on Barack Obama ja Sri Krishna.

Neljas nakshatra on Swati. Otsetõlkes tähendab Swati suurepärane ego, hing (Swa-hing, ego ja ti-väga hea, suurepärane). Astronoomias on Swatiga seotud Acturus, mida seostatakse rikkuse, külluse ja pühendumisega.  Swatil on loomulik oskus olla diplomaatiline ja taktitundeline. Veenuse ja Kaalude seotus muudab Swati väga flirtivaks ja väljakutsuvaks. Swati on väga artislik ja loov (parim näide Bruce Lee). Swati jumal on Vaju, kes on Tuulte jumal. Tuul viitab mõistusele, närvilisusele ja intellektile. Kuna Rahu valitseb seda nakshatrat, siis on nad materialistid, kes vajavad luksusi ja naudinguid. Swati asub 6 kraadi 40 min Kaalud kuni 20 kraadi 00 min Kaalud.

Viies nakshatra on Punarvasu. Otsetõlkes tähendab Punarvasu taassündima ja särama (Punah-taaskond, uuesti ja Vasu-kasvama). Punarvasu on samuti seotud Asta Vasusega (Dhanistha), kes on seotud külluse ja rikkusega ning peajumal on Aditia, kes on “Universumi Ema”. Kuigi Punarvasuga on väike konks. Nagu nimetus viitab, siis esmakordne üritus Punarvasu isiksustel ei õnnestu ning vajalik on teisekordne üritus, mis toob tulemusi ja edu. Punarvasu on tehnokraat, kel on loomupärane oskus turundada, müüa ja suhelda. Punarvasu asub 20 kraadi 00 min Kaksikud kuni 3 kraadi 20 min Vähk. Kuulsamad Punarvasu isiksused on Bill Gates ja Robert De Niro.

Kuues ja viimane kõige enam raha ja küllusega seotud nakshatra on Pushya. Otsetõlkes tähendab Pushya kaitsma, külvama, kasvatama, hoolitsema. Pushya jumal on Bhrispati, kes on ülempreester ehk paavst tänapäevases mõttes. Pushya on kõige külluslikum nakshatra, sest Jupiteri seotus võimendab ja laiendab kõike – raha, hellust, hoolitsust ja tähelepanu. Pushya on seotud eelmiste elude karmaga, andes meile häid vilju praeguses elus. Pushya isiksused on äärmiselt vooruslikud, ausad ja kohusetundlikud. Pushya asub 3 kraadi 21 min Vähk kuni 16 kraadi 40 min Vähk. Kuulsamad Pushya isiksused on Angelina Jolie ja Prints Charles.

Need 6 nakshatrat on kõige enam seotud varakusega ja küllusega, mida toetab tehtud uuring rikaste topis olevatest isikutest. Kui tahad teada, kas oled rikkamate kuumärkide nimistus, loo endale sünnikaart ja saa teada

Kõige enam tuleb tähele panna 5 punkti, mida kindlaks teha.

  1. Tõusumärgi valitseja nakshatra – planeet, mis valitseb tõusumärki
  2. Kuu nakshatra
  3. Päikese nakshatra
  4. Atmakaraka nakshatra – kõrgeima kraadilise asetusega planeedi nakshatra
  5. Ketu nakshatra – kaasasündinud oskused ja omadused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.