Karjäär ja nakshatrad – III osa

Jätkame oma “Karjäär ja nakshatrad” osa, milles toon ülevaate erinevate nakshatratega kaasnevad iseloomulikud huvid, hobid, karjäärivõimalused. Kui Sinu Päikese, Kuu, tõusumärgi, X maja valitseja või Rahu-Ketu nakshatrad asuvad neis nakshatrades, võivad need tunnusmärgid Sinu elus esineda. Aeg, mil nad esineda võivad sõltub mahadashadest. Kui Sinul on käimas Päikese nakshatraga seotud planeedi mahadasha või antradasha, ilmnevad selle nakshatraga seotud elemendid Sinu elus.

Näide – kui Sinu Päike asub Krittika nakshatras, mida valitseb Päike, siis Sinu hingesoovid ja tahtmised avalduvad Päikese mahadasha või antradasha ajal. Need soovid ja ihad on iseloomulikud Krittika nakshatrale.

Tõusumärgi nakshatra viitab huvidele ja fookusele, mis on elus läbivalt. Kuu nakshatra viitab asjadele, mis tõmbavad meid mentaalselt. Päikese nakshatra viitab asjadele, mida ihkab hing. X maja valitseja nakshatra viitab tööle ja töökeskkonnale ning Rahu-Ketu telje nakshatrad viitavad meie hingelisele missioonile.

Neist punktidest saame välja lugeda osa oma isiksusest, mille kaudu avalduvad erinevad omadused, mida saab seostada erinevate huvidega, hobidega, tööga, situatsioonidega jms. Kui üks või mitu Sinu punkti osutub olla üheski neist tähekogumistest, võid neist leida oma huvi, hobi, töö vms.

12.Uttara Phalguni nakshatra karjäärilised võimalused (26 kraadi 40 min Lõvi kuni 10 kraadi 00 min Neitsi)

Loovad artistid, meelelahutajad, superstaarid ja mees sekssümbolid. Iga valdkonna juhtijad, avaliku elu tegeleased, sportlased. Kõrgetel positsioonidel töötavad ja hinnatud tegelased. Meedia ja telekommunikatsiooni valdkond, preestrid, õpetajad, filantroobid, abielunõustajad, rahvusvahelised diplomaadid, patrioodid, nõustajadm restorani ja joogiäri, kelnerid, loomaarstid. Igasugused teenindusprofessionaalid, toitumisnõustajad, teenrid, kokad, arstid, õed, stjuardessid, hooldajad.

13.Hasta nakshatra karjäärilised võimalused (10 kraadi 01 min Neitsi kuni 26 kraadi 40 min Neitsi)

Artistid, käsitöölised, mehhaanikud, juveelitegijad, origami eksperdid, akrobaadid, võimlejad ja tsirkuse artistid. Kirjanikud, kirjastused ja prinditööstus, taskuvargad, aktsiakaupleja, pakendusteenus, maniküürija, mänguasja tootja, tisler, ärimehed, sekretärid, raamatupidajad, koristajad, majahoidjad, kudumine ja õmblemine. Psühhoteraapia, taro, astroloogia, keraamika. Igasugused müügimehed, stand-up komöödia, raadio ja televisiooni kommentaatorid, kõneteraapia.

14.Chitra nakshatra karjäärilised võimalused (23 kraadi 20 min Neitsi kuni 6 kraadi 40 min Kaalud)

Igasugused käsitöölised ja kunstnikud, arhitektid, disainerid, moedisainerid, modellid, kosmeetika, plastiline kirurgia, fotograafid, graafikakunst, heliloojad, oraatorid, sisekujundajad, feng shui ja vastu eksperdid, ehitajad, näitekirjanikud, teater, lavakunst, muusikud, taimetargad, reklaamindus, maalijad, kristallid.

15.Swati nakshatra karjäärilised võimalused (6 kraadi 41 min Kaalud kuni 20 kraadi 00 min Kaalud)

Ärimehed ja müügimehed, maadlejad, ujujad, jooksmine ja teised hingamisega seotud spordialad. Lauljad, muusikud, uurijad, tehnoloogia eksperdid, valitsusega seotud teenindusettevõtlus, kosmoloogia, piloodid, logistika ja transport, uudisteankur, ekstreemsport, tarkvaraja ja riistvara arendajad, advokaadid, kohtunikud, poliitikud, ametiühingud, diplomaadid, võõrustajad, läbirääkijad, abielunõustajad.

16.Vishaka nakshatra karjäärilised võimalused (20 kraadi 01 min Kaalud kuni 3 kraadi 20 min Skorpion)

Kelnerid, baarmanid ja teised alkoholiga seotud erialad. lihttöö, moetööstus, kõik erialad, mis on seotud kõnelemisega, poliitikud, sportlased, igasugused, kultused ja ideoloogilised fanaatikud, sõdurid, tantsijad, kriitikud, toll ja maksundus, valvurid, sõjandus, seksuaalteraapia, kindlustus, võlanõudjad, ärihaldus, kriminaaladvokaadid, suurte organisatsioonide juhid ja liidrid.

Loo omale sünnikaart SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.