Jupiteri transiit Kaaludesse

Jupiter liikus Kaaludesse 12.09.2017 ning püsib seal 11.10.2018. Jupiter tunneb end kõige mugavamalt muutlikes ja kardinaalsetes märkides, mis lubavad tal oma väärtushinnanguid reguleerida ja ümbritsevaga kohaneda. Jupiter valitseb Amburit ja Kalasid. Jupiteri liikumine õhumärgis Kaalus toob tähelepanu alla avalikud suhted, sotsiaalmeedia ja rahvusvahelisus. Kaaludsid valitseb Veenus, mis on armastuse, ilu ja luksuse planeet. Kaalud on tuntud kui hästi rahulikud, tasakaalukad ning rõõmsameelsed, kes tahavad alati teisi õnnelikuks teha. Juhindudes Kaalude märgi sümboolikast, läheb neile korda õiglus, võrdsus ja tasakaalukus.

Jupiteri liikumine Kaaludesse toob tähelepanu inimsuhetele, abielule, avalikele suhetele ning igasugused “tet-a-tet” suhtlemised toovad häid võimalusi. See aasta on hea abielluda sõlmida äripartnerlus kokkulepe. Koostöö teisega toob õnne. Igasugune võrdsus ja õiglus inimsuhetes seatakse Jupiteri transiidi ajal küsimärgi alla – kas ma kohtlen seda inimest õiglaselt või kas mind koheldakse õiglaselt?

Astroloogilises mõttes on Jupiter ja Veenus vaenlased. Jupiter Veenuse märgis surub teistele peale oma uskumusi ja arvamusi, mis ei ole Jupiterile hea viis toimimiseks. Kaalud on inimsuhete märk ning Jupiter on Suur Õpetaja. Ebavõrdsus inimsuhetes võib suureneda, kuna suurenevad vaidlused õige/vale vahel. Jupiteri laienev energia võib Kaalude tasakaalukust mõjutada viisil, kus hakatakse oma ideaale projekteerima teistele ja situatsioonidele, on kõrgete ootuste tõttu on pettumus lihtne tekkima, kui reaalses ei ole ootused täidetavad.

Positiivse noodina on Jupiteri transiit Kaaludes väga hea aeg abiellumiseks, igasuguseks nõustamiseks ning teistega suhtlemiseks. Suhtlemisel on märgata meeletut laienemist, kus hakkad läbivalt suhtlema rohkemate inimesta. Jupiter Kaaludes on diplomaatiline ning oskab teha kokkuleppeid ja viia läbi läbirääkimisi. Jupiteri enegiad on enim tuntavad tegevustes, mis on seotud Kaaludega – moetööstus, sotsiaalvõrgustik, PR ja turundus, õigusteadus ja äri.

Neile, kel on Jupiteri transiit Kaaludes ühenduses nataalse Jupiteriga, on käimas Jupiteri tagasitulek, mis tähistab uue perioodi algust. See tähistab uute eesmärkide püsitamist ja mõtte andmist järgmiseks XII aastaks.

Koostasin igale märgile kokkuvõtte, kuidas Jupiteri energiad avalduvad.

Jäära tõusumärk/kuumärk

Sõnni tõusumärk/kuumärk

Kaksikute tõusumärk/kuumärk

Vähi tõusumärk/kuumärk

Lõvi tõusumärk/kuumärk

Neitsi tõusumärk/kuumärk

Kaalude tõusumärk/kuumärk

Skorpioni tõusumärk/kuumärk

Amburi tõusumärk/kuumärk

Kaljukitse tõusumärk/kuumärk

Veevalaja tõusumärk/kuumärk

Kalade tõusumärk/kuumärk

Kui sa veel ei tea, mis on sinu kuumärk/tõusumärk, loo endale horoskoop SIIN

Mõttetoiduks kõigile – kui loete transiitide kirjeldusi, lugege ka kirjeldusi oma kuumärgist vaadatuna. Miks? Kuu on India astroloogias kõige olulisem planeet. See sümboliseerib meie meelt, mõistust, mõtteid ja tundeid. Kuumärgist vaadatuna saame aru, kuidas mõjutavad transiidid otseselt meie meelt, mõistust ja tundeid. Meie prarabda karma avaldub Kuust.

Transiidid Kuumärgist vaadatuna annavad aimu energiatest, mis avalduvad psühholoogilisel tasandil ning mis on isegi olulisemad kui Rasi lagnast vaadatuna. Kui meie kuu on tugev, hoolimata D1 lagnast, siis tuleme me toime kõigega, mida elu meie teele viskab. D1 lagna sündmused avaldused materiaalsel tasandil, kuid Kuust vaadatuna avalduvad sündmused psühholoogilisel tasandil. D1 lagna kaart võib olla nii halb ja katki kui tahes, kuid kui isikul on Kuu tugev ja väärikas, on selle inimese meel ja mõistus tugevad, seega tuleb see inimene toime igasuguste sündmustega. Tema psüühika ei saa mõjutatud materiaalsel tasandil ilmnevate sündmuste tõttu.

Olge õnnistatud!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.