Jupiteri transiit Kaaludes Jäära tõusumärgile/kuumärgile 2017-2018

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

Jupiteri transiit Jäära tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub sinu VII majja, mis viitab partnerlussuhetele, abielule ja ärile. Sel perioodil su suhted teistega tihenevad. Kui sa oled vallaline, siis sel perioodil on suur tõenäosus astuda tõsisesse suhtesse või lausa abielluda. Kui sa oled juba suhtes, siis olukord suhtes pareneb oluliselt. Partner on hooliv ja armastav. Sa võid kohata inimesi, kes toetavad ja hoolivad sinust. Igasuguste eesmärkide saavutamine tuleb sel perioodil kerglusega. Lisaks eelnimetatule, laieneb sinu sotsiaalne võrgustik. Juristid, nõustajad ja ravitsejad saavad sellest transiidist palju kasu, kuna Jupiter valitseb sinu IX ja XII maja. See transiit aitab sul luua kontakti välismaallastega. XII maja tähendab lahti laskmist ning IX maja tõde, seega on see periood hea lasta lahti inimsuhetest ning saada teada tõde. Kokkuvõtlikult on tegemist väga hea transiidiga inimsuhete jaoks.

Kui sa tahad teada, mis on sinu tõusumärk/kuumärk, loo endale india horoskoop SIIN

Lõppeva Jupiteri transiidi kohta igale tõusumärgile/kuumärgile saate lugeda SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.