Jupiteri transiit Kaaludes 2017-2018 Veevalaja kuumärgile/tõusumärgile

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

Jupiteri transiit Veevalaja tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter liigub sinu IX majas. IX maja tähendab guru, tarkust, õpetajat, kõrgharidust, reisid kaugematesse maadesse ja religioon. See aasta on reisimise ja õppimise aasta. Võid avastada oma elule uue mõtte, mis annab sulle inspiratsiooni ja entusiasmi juurde. Võid kohata olulist õpetajat või guru, kellelt õpid elutarkust. Sinust kiirgab inspiratsiooni, mistõttu võid leida end õpetaja rollist. Mis puudutab haridust, siis sel aastal annab reisimine ja filosoofia sulle tõelist rõõmu. Võid reisida vaimsetel või hariduslikkel eesmärkide. Sinus on sisemine tahe õppida rohkem elumõtte ja tähenduse üle, mis paneb sind uurima filosoofilisi ja religioosseid teemasid. Kui oled lõpetamas kõrgharidust, on järgnev aasta hea, sest saad piisavalt toetust ja lootust oma õppejõult. Kokkuvõtlikult on tulev Jupiteri transiit täis inspiratsiooni ja tegemisi, mis avardavad su maailmapilti ja tunnetust. Kuna Jupiter valitseb II ja XI maja, siis tekib Raj jooga, mille tulemusena suureneb su varakus ja sotsiaalne võrgustik.

Kui sa tahad teada, mis on sinu tõusumärk/kuumärk ja teised astroloogilised punktid, loo horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.