Jupiteri transiit Kaaludes 2017-2018 Vähi tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

Jupiteri transiit Vähi tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter liigub sinu IV majja. IV maja esindab ema, sisemist rahu, hoolitsust, hoolimist, mugavust, turvalisust, varasid ja liikumisvahendeid. Jupiteri transiidi ajal on tähelepanu keskpunktis sisemine rahuolu, turvalisus, kuna IV maja viitab meie kõige intiimsemale osale elust – meie sisemaailmale. Välisel tasandil võib see tähendada isegi kinnisvara või muude mugavuste soetamist. Kodust elu ootavad ees muutused, milleks võib olla kodu renoveerimine või uue kodu soetamine. Igasugune areng selles vallas annab sulle inspiratsiooni ja sa tunned end perekonna keskel suurepäraselt.

Kui pereliikmetega on esinenud probleeme või tülisid, on Jupiteri transiit hea võimalus oma erimeelsused lahendada. Oled oma pereliikmete suhtes lahkem ja abivalmim kui varem. Üllameelsus ja lahkus on tulevase transiidi võtmesõna, sest nii keskendud sa oma elu ja hinge vundamendi tugevdamisele. Väga hea periood soetada kinnisvara, sõiduk või mõni muu fikseeritud vara – kuld, juveelid. Jupiter valitseb sinu VI ja IX maja, mis viitab konfliktidele tööl, kuid vastastikuse mõistmise juures lahenevad asjad kiirelt.

Kui sa tahad teada, mis on sinu tõusumärk/kuumärk, loo endale horoskoop SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.