Jupiteri transiit Kaaludes 2017-2018 Sõnni tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

Jupiteri transiit Sõnni kuumärgile/tõusumärgile:

Jupiter liigub kuumärgist/tõusumärgist vaadatuna VI majas, mis viitab igapäevastele rutiinidele, konfliktidele, töökusele, tervisele, haigusele, kolleegidele ja töötajatele. Kaalud on lõbustuste ja rõõmu märk, seega ära liialda toidu ja joogiga, sest see võib omada ootamatut mõju tervisele (Jupiter on laienemise planeet, seega on oht kaalus juurde võtta). Osuta rohkem tähelepanu rutiinidele, mis on su tervisele kasulikud, aga samas ära ülepinguta, sest pikemas perspektiivis ei tule see kasuks. Sa lood uusi tutvusi läbi läbi töö ja humaansete projektide.

Võta aega, et teisi aidata, eriti neid, kes vajavad seda. Jupiteri transiit VI  võib tuua võimaluse tööalaseks edukamiseks, mis parandavad su töökeskkonda. Oled oma kohustuses äärmiselt kohusetundlik. VI maja valitseb inimeste värbamist, kes osutavad teenust ning sa lood kontakte inimestega, kes aitavad sul tööl paremini toimida. Arenda oma oskusi ja sa paremaks sellel, kes sa oled. VI on seotud kohtuvaidlustega ja Kaalude märki sümboliseerib õiglusekaalud, seega on hea periood minna kohtusse ja väljuda sealt positiivse kohtulahendiga.

Selle transiidi vältel õpid sa paremini oma aega planeerima ja tulema toime oma igapäevaste tegevustega. Selle perioodi muudab meeldivaks kui Su nataalne (sünnikaardipõhine) Veenus on tugev. Jupiter valitseb VIII ja XI maja su kuumärgist/tõusumärgist vaadatuna, seega võib esineda konflikte sõpradega ning su sissetulek võib olla ebakorrapärane.

 

Kui Sa tahad teada, mis on Sinu tõusumärk/kuumärk, loo sünnikaart SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.