Jupiteri transiit Kaaludes 2017-2018 Skorpioni tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

Jupiteri transiit Skorpioni tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter liigub sinu XII majja. XII maja on isolatsiooni, meditatsiooni, eemaletõmbumise, unenäod, kujutlusvõime ja reisimse maja. See aasta leiab aset suur transformatsioon ning sisekaemus. Tunned rohkem huvi müsitka vastu ja sisustad oma aega vaimsete praktikatega. Sinu unenäod on sel perioodil väga tähenduslikud. Reisid välismaale ning heategevus pakuvad sulle sel perioodil suuremat rahulolu. Jupiter toob sinuni mitmeid võimalusi, kuidas oma rutiinist lahti murda, et saavutada oma meelerahu. Jupiteri transiit XII majas on väga kasulik. See on hea aeg teha mingit uurimustööd, töötada üksi, õppida tundma elu ja hinge. Unenägude nägemise sagedus tõuseb, seega on mõistlik need kirja panna, et saaksid paremini mõista oma intuitiivset jõudu. Üldiselt on see aasta äärmiselt vaimne, mille tulemusena peaksid sa mõistma oma hinge ja tõde paremini. Kuna Jupiter valitseb sinu II ja V maja, võid sel perioodil kogeda keskmiselt suuremaid kulusid perekonnaga ja lastega seoses. Kõik tulemused sõltuvad siiski käimas olevast dashast ning teistest planetaarsetest positsioonidest.

Kui sa tahad teada, mis on su tõusumärk/kuumärk, loo endale horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.