Jupiteri transiit Kaaludes 2017-2018 Neitsi tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

Jupiteri transiit Neitsi tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter liigub sinu II majja. II maja on perekond, väärtushinnangud, lähedased sõbrad, varad, hea toit ja nägu. Jupiteri transiit II majas toob võimalusi suurendada oma varasid. On aeg teenida raha ja teisi materiaalset väärtust omavaid asju. Sinu väärtushinnangud muutuvad, mille tulemusena muutud sa vaimsemaks. Õpid tundma varade ja omandite väärtust, mis loob võimaluse oma sissetulekut suurendada. Sel perioodil naudid sa suuremal määral head toitu ja lähedastega koos ajaveetmist. Naudid elus lihtsaid asju, näiteks söögitegemine, aias toimetamine või perega koos ajaveetmine. Soovitatav on investeerida fiskeeritud väärtusega varadesse, näiteks kuld, hõbe või vask. Jupiteri külluslik energia aitab sul mõista eneseväärtust. Soodus aeg alustada äritegevust, kuna Jupiter transiit toob endaga kaasa lahendused, mida sa ennist ei osanud näha ega märgata. Sel transiidil on tõenäoline, et alustad tegevust millegagi, mis paneb sind end mugavalt tundma. Jupiter valitseb sinu IV ja VII maja, seega võid saada kasu koduga ja partneriga seotud tegevustest.

Kui sa tahad teada, mis on sinu tõusumärk/kuumärk, loo horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.