Jupiteri transiit Kaaludes 2017-2018 Lõvi tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

Jupiter transiit Lõvi tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter liigub sinu III majas. III maja tähendab julgust, suhtlemist, oskust, õed/vennad, naabrid ja lühimaareisid. Oma igapäevaelus otsid sa teistega rohkem arutelusid ja suhtlemist. On suur tõenäosus, et esineb võimalusi end harida, osaleda seminaridel ning täiendada oma oskusi. Mõned teist reisivad rohkem kui tavaliselt. Sinu suhted vendade ja õdedega parenevad. Jupiter aitab saada üle igasugustest hirmudest ning juhtuma hakkavad sündmused, mida sa ei oleks osanud arvata. Sinu suhtlemisoskus pareneb. Võid õppida ära ja parendada mingisugust oskust, mis vajab kätetööd – näiteks kirjutamine või pilli mängimine. Oled seotud tegevustega, mis laiendavad paralleelselt su teadvust ja sotsiaalset võrgustikku.  Sellel perioodil tunned end julgemana ja januned seikluse järele. Suurepärane periood alustada mingisuguse projektiga, sest Jupiter aitab sul näha võimalusi ning luua inimsuhteid inimestega, kes saavad sulle oma ettevõtmises olla kasuks. Jupiter valitseb VIII ja V maja, seega võib esineda ootamatusi armuelus. Ootamatused ei ole ilmtingimata halvad, kuid peaks olema selles vallas keskmisest ettevaatlikum. Otsesed tulemused, mis võivad esineda, sõltuvad sünnikaardi Jupiteri tugevusest.

Kui sa tahad teada, mis on sinu kuumärk/tõusumärk, loo endale horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.