Jupiteri transiit Kaaludes 2017-2018 Kaljukitse tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

Jupiteri transiit Kaljukitse kuumärgile/tõusumärgile

Jupiter liigub sinu X majas. X maja esindab karjääri, staatust, mainet ja saavutusi. Jupiter suunab sinu tähelepanu karjäärile ja mainele, mis annab sulle edu. On hea aeg saada edutatud, sest Jupiter annab sulle võimalused luua kontakte, mis aitavad su edule ja küllusele kaasa. Sinu rasket tööd ja vaeva tunnustatakse ning see ei jää tähelepanuta. Erialad, mis on seotud inimeste ja avaliku teenistusega, on suurendatud tähelepanu all. Suurepärane aeg reklaamida ennast, oma saavutusi, et luua endale hea maine. Kuna pakkumisi karjääriliselt edasi areneda tuleb külluses, tasub enne otsustamist pakkumised üle kaaluda. Inimesed sinu ümber hakkavad märkama sinu tööd ning näitavad üles tänulikkust. Kuna Jupiter valitseb sinu XII maja, võid olla rohkem kontaktis välismaallastega, läbi kelle võib esindeda tööpakkumine. Samuti valitseb Jupiter sinu III, mis suunab sind ennast täiendama ja arendama – seminar või koolitus, mis aitavad sind karjääriliselt edasi.

Kui tahad teada, mis on sinu tõusumärk/kuumärk ja teised astroloogilised punktid, loo endale sünnikaart SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.