Jupiteri transiit Kaaludes 2017-2018 Kalade tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

Jupiteri transiit Kalade kuumärgile/tõusumärgile

Jupiter liigub sinu VIII majja. VIII maja on ootamatud sündmused, pärandus, ühisvarad, tervendamine, okultism, vaimsus, saladused ja seksuaalsus. Sügav transformatsioon on selle aasta teema. Sind võib hakata huvitama astroloogia, psühholoogia või metafüüsika. Neid elemente kasutades saad üle alateadlikutest hirmudest ja foobiatest, mis on sind pikka aega vaevanud. Võid saada ootamatut tulu päranditest või lotovõidust. Kasuta Jupiteri energiat ära, et lasta lahti põhjendamatutest hirmudest. Tunnetad suurenenud vabadustunnet, mis aitab sind elus edasi. Varasemalt rikutud usaldus võib taastuda või ootamatult tekkinud rahaline probleem saab lahenduse teiste inimeste abiga. Ole rohkem avatud, sest tajud teistelt suurt toetust – olgu selleks emotsionaalne, vaimne või rahaline toetus. Jupiter valitseb sinu I ja X maja, seega on tõenäoline mingisugune tervise või maine probleem, kui sa endale, eriti tervisele, piisavalt tähelepanu ei pööra.

Kui sa tahad teada, mis on sinu tõusumärk/kuumärk ja teised astroloogilised punktid, loo endale horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.