Jupiteri transiit Kaaludes 2017-2018 Kaksikute kuumärgile/tõusumärgile

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

 

Jupiteri transiit V majas Kaksikute tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiteri liigub sinu V majja. V maja on romantika, armastus, loovus, spekulatsioonid, lapsed ja õppimine. See on loova eneseväljenduse aasta. Sinu loovus võib väljenduda erinevalt – alustad uut suhet, loovat projekti või saad vanemaks. Oled särav ning sinust kiirgab enesekindlust, mis tõmbab ligi igasuguseid inimesi. Sa tõmbad ligi seda, mida sa välja annad. Sel perioodil on tähtsad naudingud, eneseväljendus ning vaimne kasv. Kuna V maja on “purva punja” ehk mineviku hea karma, võid sel ajal kogeda minevikus tehtud tegude häid tulemusi. Lastega tegelemiseks on see periood väga hea, sest sinu läbisaamine nendega paraneb. Samuti on see hea aeg saada lapsi. Kui sa tegeled õpetamisega, on see suurepärane periood arendada oma teadmisi ja oskusi, mis viivad su õpetamise uuele tasemele. Armumine on järgmise XII kuu jooksul tõenäoline. Sul on palju õnne ning su tegevused sujuvad takistuseta. Sinus on palju inspiratsiooni ning võid leida oma elumõtte, mis toob rahu, rõõmu ja õnnelikust. Mida loovam sa oled, seda enesekindlamaks sa muutud. On hea aeg õpetada, õppida ning teha oma elus korrektuure, mis aitavad sul vabaneda inimestest ja olukordadest, mis enam sind ei teeni. Jupiter valitseb sinu VII ja X maja, sestap on õnne partnerlussuhetes ning karjääriliselt.

Kui sa tahad teada, mis on sinu kuumärk/tõusumärk, loo horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.