Jupiteri transiit Kaaludes 2017-2018 Kaalude tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

Jupiteri transiit Kaalude tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter liigub sinu I majas. I maja on sinu füüsiline keha, isiksus, EGO ja teadvus. Jupiteri transiit I majas annab külluses inspiratsiooni, lootust ja usku. See transiit omab Gaj Kesari joogaga sarnast mõju, kus sa avastad oma MINA. See periood on tõeline eneseteadlikuse tõstmise periood. Sel ajal peaksite keskenduma enda tundma õppimisele ning pöörama vähem tähelepanu teistele. Ära lase teistel sättida enesele piiranguid, vaid õpi end tundma.  Jupiteri transiit äratab sinus sisemise pühaku, mis eemaldab tuhat häda sinu teel. Sinu ellu võib tulla õpetaja või Guru, kes sind juhib ja suunab. Sellest johtuvalt leiad oma elus uue suuna ja eesmärgi. Tunned end rõõmsameelsena, õnneliku ja lahkena. Uued võimalused ootavad ära kasutamist, seega hoia silmad ja kõrvad lahti. Jupiteri transiit aitab sul mõista, mida sa maailmale välja näitad. Sel perioodil naudid sa tähelepanu. Kui sul on mingid pikaajalised eesmärgid, kasuta ära Jupiteri energiat ning keskendu oma eesmärkidele. Jupiter juhib sinu III ja VI maja, seega võib esineda konflikte õega/vennaga või koged ajutist tervise halvenemist.

Kui sa tahad teada, mis on sinu kuumärk/tõusumärk, loo endale horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.