Jupiteri transiit Kaaludes 2017-2018 Amburi tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter on tarkuse planeet. Jupiteri energiad viitavad moraalile, väärtustele ja vaimsusele. Samuti viitab Jupiter haritusele, reisimisele, meediale, uudistele ja välissuhtlusele.

Jupiter liigub Kaaludesse 11.09.2017 ning liigub Skorpionisse 11.10.2018. Jupiter liigub igas märgis ~ 1 aasta, mille vältel on see ühe korra retrograadses olekus. Järgmise transiidi ajal on Jupiter retrograadne 09.03.2018 kuni 10.07.2018.

Jupiter – Brihaspati, Õpetaja, Guru. Heal lapsel on ikka mitu nime. Jumalikkuse õpetaja, mis viib meid tõeni, vaimse tarkuseni, abieluni ja laste saamiseni. Naise kaardis tähistab Jupiter abikaasat. Guru on kõige kasulikum ja parem planeet, mis toob endaga kaasa õnne, laienemist ning kasvu, sõltuvalt aspektidest ja majalisest asetusest. Jupiter annab meile inspiratsiooni liikumiseks ja ütleb meile, mis on õige ja vale.

Jupiteri liikumine Kaaludes paneb suure tähelepanu suhetele, abielule, avalikele suhetele. Tulev transiit on hea abiellumiseks ning igasuguste suhete loomiseks. Võrdsus suhetes on sel perioodil tähtis – kuidas on õige teisi kohelda? Kaalude märgi sümboliks on õiglusekaal, seega võib tuleval aastal tõusta kohtuhagide arv.

Jupiteri transiit XI majas Amburi tõusumärgile/kuumärgile

Jupiter liigub sinu XI majja. XI maja on võimalused, sõbrad, sotsiaalnevõrgustik, vanem õde/vend, sissetulek, rahavoog, unistused, eesmärgid. See aasta on pikaajaliste eesmärkide saavutamise aasta, mil laieneb sinu sotsiaalnevõrgustlik, suureneb sissetulek ja täituvad mõned pisemad eesmärgid kaasaarvatuna. Sinu sõbrad on toetavad ning vastastikuse koostöö tulemusena saavutad palju. Jupiteri energia aitab sul luua kontakti inimestega, kes on muul ajal kättesaamatud oma staatuse, töö või reputatsiooni tõttu. Selle transiidi kõrgem eesmärk on maailma paremaks muutmine oma kommuuni või grupi kaudu – VI maja VI majast, VI on sotsiaalne reform ja XI selle suurem ja ulatuslikum. Hiljutine hõberemmelga saaga oli täielik VI maja temaatika. Nüüd sellest kõrgem versioon oleks reform, mis leiab aset grupi initsiatiivil ala “Eesti Metsa kaitseks”, kelle survel võetakse vastu seadus, mis kaitseb eesti metsa.

Praegusel ajal omavad igasugused eesmärgid, lootused ja ideaalid suurt rolli, sest sul on tugev tahe anda ühiskonnale tagasi. Tahad kaasata oma sõpru ning olla seotud sarnase mõtteviisiga inimestega. Oled motiveeritud, täis inspiratsiooni ja ideid. Jupiteri liikumine Kaaludes aitab sul inimestega suhestuda ning hingeliselt kasvada. Jupiter valitseb sinu I ja IV maja, seega tõuseb su maine ja muutud sisemiselt õnnelikumaks.

Kui sa tahad teada, mis on sinu tõusumärk/kuumärk ja teised astroloogilised punktid, loo horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.