Jupiteri transiit igale tõusumärgile/kuumärgile 2016-2017

jupiter-transiit2016Jupiter liigub tulisest ja dünaamilisest Lõvist maisesse ja praktlilisse Neitsisse 11. August 2016 ja ringleb seal kuni 11. September 2017.

Jupiter liigub igas märgis ~12-13 kuud ning on korra retrograadses seisus, 06.02-09.06.2017. Seega tähendab Jupiteri transiit muutusi, mis leiavad aset igal aastal.

Lõvi oli Jupiteri jaoks väga sobilik märk, sest Lõvi valitseja Päike on Jupiteriga heades suhetes  ning seega sai transiitne Jupiter Lõvis väljendada ennast siiralt ja avatult.

Jupiter näitab meile, kuidas ja kus me saame hingeliselt kasvada, kui Jupiteri üks märksõnu on vaimsus, siis on transiitse Jupiteri märgi vahetus astroloogilises mõttes suur sündmus.

Jupiteri transiit Neitsis ei ole halb, arvestades asjaolu, et Merkuuri (Neitsi valitseja) ja Jupiteri läbisaamine pole kõige harmoonilisem. Pigem on see transiit positiivne, kuid stressirohke, sest Jupiteri valitseja Ambur asub 4 märki edasi, andes võimalusi luua pikaajalistele eesmärkidele suunatud „vundament“ eluks ja õnneks (4. maja tähendab õnne, rahuolu, vundamenti).

Jupiter ehk Brihaspati.

Jupiteri tuntakse kui Õpetajat või Guru, kes õpetab vaimsust, tõde ja usku. Jupiter sümboliseerib abielu, lapsi ja kõrgemaid väärtusi ja haritust. Naise kaardis tähendab Jupiter abikaasat, kellelt vajab naine tuge ja kaitset läbi elu. Jupiter on hea ja suur planeet, mis toob rikkusi, küllusi, kasvu ja lahkust iga majaga või planeediga seoses, millega see on ühenduses. Jupiter esindab eesmärki ja Dharmat, inspireerides meid tegema õigeid tegusid.

Neitsi.

Neitsi on juhitud Merkuuri poolt. See märk näitab meile elu pragmaatilist poolt. Neitsi on töökuse, detailide ja keskendumise märk, mis on suunatud rutiinidele, tervisele, teenimisele ja töötamisele. Neitsi tahab organiseerida, luua plaane ja töötada detailsete asjadega. Neitsi on muutlik maamärk, kus naine hoiab käes vilja. Seega on August 2016 kuni September 2017 hea aeg töötamiseks detailide ja praktiliste asjadega.

Transiitse Jupiteri liikumine Neitsi märki annab võimaluse õppida elu praktilist poolt. Lõvi pühendumus tuleb suunata Neitsi detailsusesse. Neitsit juhib Merkuur, mis on seotud detailide, raha teenimise ja tervisega. Jupiteri liikumine Neitsisse suunab tähelepanu „suure pildi“, väärtuste, kultuursuse ja harituse detailidele.

Kuna Neitsi on tervisele suunatud märk, näeme igapäevasel tasandil, mil moel tervishoiuteenused parenevad järgneva 13 kuu jooksul. Lisaks märkame suuremal määral holistiliste praktikate esinemist. Paljud haigused on seotud vaimse ja emotsionaalse stressiga, seega Jupiter Neitsis annab võimaluse läheneda probleemilise rohkem holistiliselt. Neitsi on seotud füüsilise kehaga, seetõttu on enda eest hoolitsemine ülimalt tähtis.

Emotsionaalne ja füüsiline kasv on sel perioodil olulised. Käeline töö või äri alustamine, mis on seotud kätega (nt massaažiteenus), on soositud Jupiteri transiidiga Neitsis.

Neitsi on seotud 6. Majaga, mis on teenimine, mistõttu võime märgata olulist tähelepanu tõusu klienditeeninduse vallas.

Võivad suureneda teadmised seoses klienditeenindusega, näiteks läbi koolituste, et pakkuda rohkem pragmaatilist väärtust. Neitsi on astroloogilises plaanis 6. Maja, mis on seotud loomade ja nõrgemate olevuste eest hoolitsemisega. Kuna 6. Maja on seotud konfliktide ja arusaamatusega, võivad mõned neist konfliktidest leida  jägneval perioodil lahenduse.

Järgnev Jupiteri transiit õpetab olema tähelepanelik detailide suhtes ning õpetab, kuidas olla maksimaalselt produktiivne oma igapäevaste rutiinide juures.

See transiit on äärmiselt eluline ning kasulik pikaajalisi eesmärke arvestades. Jupiteri maja asetus näitab, millises eluvallas ollakse optimistlikud ja lootusrikkad.

Jupiter on kõik, mis me tahame ja loodame elult saada. Praktiline Jupiter Neitsis suunab meid nende ootuste ja lootuste täitumise nimel vaeva nägema. Kui eelmine aasta inimene unistas uuest autost, siis järgnev periood leiab ta lahenduse, kuidas seda autot saada ja lõpuks saabki selle. See, kuidas ja millist eluvaldkonda Jupiter mõjutab, sõltub tõusumärgist ja kuumärgist.

Loo endale oma isiklik horoskoop SIIT, et näha Jupiteri mõjutusi enda kuumärgile/tõusumärgile

Jupiteri transiit Jäära tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub 6. majja, mis esindab rutiine, konflikte, kohust, töökust, tervist, haigusi, kolleege ning võlgu.

Sa peaksid suunama rohkem tähelepanu oma tervisele, süües õigesti ja tegema regulaarselt trenni, mis annab sulle vaimse ja emotsionaalse tasakaalu. Oluline on jääda tagasihoituks ning mitte minna liiale, sest pikemas plaanis ei pruugi tulemus olla meelepärane.

Hoia oma eesmärgid lihtsad ja saavutatavad. Luuakse uusi sõpru läbi töö ja sotsiaalsete projektide. Peab nägema vaeva töö ja oma reputatsiooni nimel. Leia aega ja abista neid, kes on tõeliselt hädas.

Jupiteri transiit annab energiat parendada oma töötingimusi, sest Jupiter sisendab usku paremasse homsesse. Sa töötad äärmise kohusetundlikkusega ja oled valmis töös vaeva nägema.

Kuna 6. Maja on seotud tervisega, võib see transiit osutuda stressirohkeks  kõige sellega, mis on seotud tervisega. Suureneda võivad tervisega seotud tegevused.

Isiklik kasv on sel perioodil oluline, sest on tähtis arendada oskusi ja teadmisi, mis on sulle kasulikud. See on seotud aja planeerimise ja aja kasutamisega, see muudab sind igapäevases elus efektiivsemaks. See aeg võib olla samaaegselt stressav ja lõbus, kui oskad probleemide keskel natuke elu nautida.

Jupiteri transiit Sõnni tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub 5. Majja, mis on seotud laste, loovuse, spekulatsioonide, romantika ja õppimisega.

See on loova eneseväljenduse aasta. Igasugused artistlikud oskused võimenduvad, kas läbi laste, kunsti või romantika. Sa tõmbad ligi rohkem inimesi, sest sinust kiirgab loomulik enesekindlus. See tähendab, et sa tõmbad ligi rohkem armastust ja romantikat.

Sel perioodil on sulle oluline sinu enda naudingud, loovus ja enesetunne. See on hea aeg laste saamiseks. Kui sa töötad õpetajana, on hea aeg arendada enda oskusi lastega kätumisel.

See aeg toob esile tõelise loova energia, mis loob plahvatuslikud tingimused enda võimete ja oskuste parendamiseks. Armumine ja suhtes olemine on järgneva 12 kuu teema. Võid tunda rohkem õnne, võites lotos või toovad sulle lapsed õnne nende eduka esinemise eest.

Sa võid alustada vaimse praktikaga, mis toob sulle rahu, rõõmu ja sisendab sinusse teadliku eesmärgi. Jupiter tõstab sinu enesekindlust loova eneseväljenduse  vallas kõige suhtes, mida sa väljendada soovid. See on soodne aeg õpetada lapsi ja öelda lahti asjadest, mis enam ei tööta ning on iganenud.

Jupiteri transiit Kaksikute tõusumärgile/kuumärgile:  

Jupiter liigub 4 majja, mis on seotud ema, kodu, rahulolu, hoolimisega, hoolitsemisega, mugavuse, turvatunde, varade ja sõiduvahendiga. See Jupiteri transiit on peamiselt seotud sisemise rahulolu ja turvatundega, sest 4 maja viitab meie kõige isiklikumatele detailidele elus (enesemääratlus, kodu ja isiklik elu).

Välisel tasandil võib see olla seotud tehingutega kinnisvaras – ostad, müüd või parendad olemasolevat kinnisvara. Võid kolida suuremasse ja paremasse elamisse, mis toob sulle sisemise rahu-ja õnnetunde. Võimalik, et renoveerid praegust elukohta või teed seal dekoratiivseid muudatusi. Igal juhul mingisugune muudatus elukohaga seoses tuleb.

See periood on hea aeg koduste toimetuste tegemiseks ja pereliikmetega koos viibimiseks, sest tunned end rohkem abivalmina ja toetavana neis asjades.  Lahkus ja keskendumine oma sisemaailmale ja oma hingele on tulevasel perioodil soodustatud. Suurepärane aeg soetada mõni uus sõiduvahend või väärisesemeid, näiteks kulda või ehteid.

Jupiteri transiit Vähi tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub 3. Majja, mis on seotud julguse, suhtlemise, oskuse, õdede/vendadega, naabrite ja lühemate reisidega. Oma igapäevases elus otsid sa rohkem kontakti oma teistega, nt naabritega. Võib esineda võimalusi anda koolitusi või neis osaled.

Võib esineda lühemaid reise siia-sinna. Suhted sugulastega muutuvad paremaks. Jupiter proovib lahendada probleeme, mis vaevavad sind ja suhtlemisel saab olema väga oluline osa selles protsessis.

Võid õppida mängima mõnda instrumenti või kirjutada mõne kirjatüki. Leiad end situatsioonidest, mis avardavad sinu teadvust ning sotsiaalset ringi. Sellest johtuvalt võid ette võtta lühemaid reise või alustada mingisugust projekti.

Sellel ajal tunned end julgemana ja seiklushimulisemana, mille tõttu võid saavutada oma eesmärgi kergemalt. Kuna Jupiter parandab su suhtlemisvõimet, siis suhted naabrite ja õdede/vendadega paranevad, leiad uusi sõpru ja laiendad oma sotsiaalset ringi.

Jupiteri transiit Lõvi tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub 2. Majja, mis on seotud varade, väärtushinnangute, rikkuse, hea toidu ja näoga. Jupiteri energiad siin majas toovad sulle rohkem ressursse ja võimalusi neid kasutada. See on aeg teenida rohkem raha. Sel ajal muutud sa raha ja varade suhtes vastutustundlikumaks, mistõttu võib muutuda su suhtumine rahasse. Võimekus teenida rohkem raha on sel ajal soodustatud.

Sa naudid elu, süües head toitu ja nautides lähedaste seltskonda. Lihtsad asjad elus pakuvad sulle suurt naudingut. Hea aeg investeerida väärisesemetesse, mis hoiavad oma väärtust, nt kuld.

Jupiter 2. majas aitab aru saada enda ja raha väärtusest. See on hea aeg äri alustamiseks, sest Jupiter suunab su tähelepanu asjaoludele ning detailidele, mis on pikemas plaanis väga olulised.

Jupiteri transiit Neitsi tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub 1. majja või loob ühenduse Kuuga. Jupiter valab su Kuu üle külluse, optimismi ja lootusega. See on just kui „Gaj Kesari“ jooga.

Su suhted emaga parenevad. Sa avastad, kes sa tegelikult oled ja lahendad minevikus esinenud isiklikud probleemid. See on aeg keskenduda endale ja pöörata vähem tähelepanu, mida teised sinult ootavad. Sa ei soovi, et teiste ootused sinu suhtes piiraksid sinu ootusi enda suhtes.

Sinu ellu võib tulla õpetaja, kes annab sinu elule täiesti uue suuna. Sa tunned end keskmiselt rohkem õnnelikuna, rõõmsama ja lahkemana.

Uued võimalused ja tunnustus on sind ootamas. Jupiteri transiit 1. majas paneb sind mõistma, kes sa oled ning mida sa maailmale presenteerid. Võib saabuda kuulsus ja avalik tähelepanu.

Jupiteri transiit Kaalude tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub 12. Majas, mis on seotud isolatsiooniga, meditatsiooniga, eemaldumisega, unenägudega, kujutlusvõimega ja kaugete maadega.

See aasta on suur transformatsiooni ja sisekaemuse aeg. Võid sisuda end vaimsete tegevustega, müstikaga ja veeta aega eemal tsivilisatsioonist. Sinu unenäod on sel ajal prohvetlikud, andes sulle vihjeid otse oma alateadvusest.

Võid leida võimalusi reisida kaugetesse maadesse ja osaleda rahvusvahelistes heategevusprojektides. Jupiteri transiit loob võimalusi eemalduda igapäevastest rutiinidest ja leida meelerahu. See on hea aeg uurimustöö teostamiseks, üksi töötamiseks ja oma tõe otsimiseks.

Me kõik oleme ilmalikud hinged, kes arenevad läbi emotsionaalsete seoste teiste inimestega. Unenäod muutuvad elavamaks ning tasuks oma unenägudel silm peal hoida, sest sa võib mõista enda intuitsiooni tugevust. Üldiselt on see aeg sisekaemuseks ning enda tõelise mina teadvustamiseks.

Jupiteri transiit Skorpioni tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub 11. Majja, mis on seotud võimaluste, sõprade, vanema õdede/vendadega, sissetulekuga, lootustega, eesmärkidega ja soovidega. See on aasta, kus sa saavutad oma pikaajalised eesmärgid. Sinu sotsiaalne ring laieneb ja rahavoog suureneb.

Sinu sõbrad on sel ajal väga toetavad ning on suureks abiks oma eesmärkide saavutamisel. Saad kasu tutvustest ja läbi partnerite, samuti võid tutvuda mõjukamate inimestega. See on aeg suurendada oma sotsiaalset võrgustikku. Vaimsemal tasandil võib see tähendada ühiskonnale  „tagasi andmist“.

Sellel ajal on su lootused, unistused ja soovid sulle väga tähtsad. Inimesed su ümber aitavad sind  ja annavad sulle nõu, seega on oodata meeldivad ja harmoonilist suhestumist sinu ja teiste inimeste vahel.

Suurepärane aeg töötamiseks gruppides ja õpetada või motiveerida neid. Oled väga positiivselt meelestatud ja idealistlik maailma suhtes. Sinust peegeldub suur tahe muuta ümbritsev maailm paremaks kohaks.

Jupiteri transiit Amburi tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub 10. Majja, mis on seotud karjääri, maine ja saavutusega. Su tähelepanu on suunatud su karjäärile, erialale, staatusele ja mainele. On oodata tõusu neis aspektides ning edu saavutad sa just karjäärialaselt.

Hea aeg kasutada ära oma andeid ja oskusi, et karjääri teha. Su ülemused märkavad seda ning tunnustavad sind. Sa oled sel perioodil heas „ sõiduvees“, mis tõttu on hea küsida palgakõrgendust.

Erialad nagu raamatupidamine või tervishoiuteenused on väga tähtsad sel aastal. Sa liigud edasi, et teha endale nime ning kuulsust. On hea aeg uurida enda karjäärilisi võimalusi, mida sulle pakutakse.

Jupiter 10. majas võib luua rahvusvahelisi tööalaseid suhteid. Su teadmised ja kogemused on väga väärtustatud ning siirad. Inimesed hakkavad sind ja su vaeva rohkem märkama ning osutavad sulle rohkelt tunnustust su töö eest. Üldiselt on hea aeg töö ja karjääriga seoses.

Jupiteri transiit Kaljukitse tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub 9. Majja, mis on seotud õpetaja, tarkuse, kõrgharidusega ning pikemate reisidega.

Sel aastal kasvad sa läbi õppimise ja reisimise. Õpid uusi väärtusi ja ideoloogiaid, mis annavad sulle lootust ja inspiratsiooni. Võid kohata väga olulist õpetajat või guru. Sa annad teistele inspiratsiooni ning teised suhtuvad sinusse kui õpetajasse.

Igal juhul toovad reisimine, õppimine ja filosoofia sulle palju rõõmu ja võimalusi. Lisaks, on see hea aeg kirjutamiseks, reklaamimiseks ja promomiseks. Sa võid reisida vaimsel eesmärgil või ärilisel eesmärgil. Sa tahad saavutada suuremat arusaamist ja seotust maailmaga. Võid siduda end mingisuguse teadvust laiendavad ühinguga. Reisi, hari ja õpi tundma teisi kultuure.

Võid alustada õpinguid kõrghariduse omandamiseks, seal juures tegeleda kõigega, mis muudab sind targemaks. Igal juhul on väga seikluste rohke aeg.

Jupiteri transiit Veevalaja tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub 8. Majja, mis on seotud ootamatute muutustega, pärandusega, ühiste tegemistega, tervenemisega, okultismiga, vaimsusega ja elu varjatud aspektidega. Sügav transformatsioon ja tervenemine on selle perioodi märksõnad. Sind võivad hakata huvitama astroloogia, psühholoogia või kvantfüüsika. Sa võid saada kasu teiste inimeste rahadest – testamendid, pärandused või alimendid. Kasuta Jupiteri energiat, et vabaneda hirmudest ja ebakindlusest.

Sa võid teiste poolt tunda suurenenud vabadusetunnet, mis toovad esile tähtsad arengud su elus. Inimesed on rohkem abivalmid sind aitama uurimuste teostamisel, teadmiste ja raha hankimisel. Väga kasulikud 12 kuud võivad tulla, kus sa võid saada kasu ärisuhetest teistega või muudest rahalistest institutsioonidest.

Emotsionaalsel tasandil võid paraneda mineviku traumadest ja õppima taaskord teisi usaldama, et saaksid tunda ühtsust ja tõelist armastust enda ja teiste vahel.

Ole avatud teistele, et nad saaksid sind aidata, sest Jupiter annab selleks võimaluse. Igasugused riiklikud asutused ja teised organisatsioonid võivad osutada väga kasulikuks. See on väga positiivne Jupiteri transiit.

Jupiteri transiit Kalade tõusumärgile/kuumärgile:

Jupiter liigub 7. Majja, mis on seotud partneriga, suhtega ja äritehingutega.

Jupiteri transiit selles majas loob suhetesse nauditava „voolu“. Kui sa ei ole veel suhtes, siis on see hea aeg asutuda suhtesse, sest see seis soosib tõsist ja pikaajalist suhet ning välistatud ei ole abielugi.

Partner saab olema toetav, armastav ja hoolitsev. Sa võid kohata inimesi, kes on sulle su äris väga kasulikud. Sa leiad end oma ootusi täitmas ning seda ilma suurema vaevata.  Sellel ajal näitavad sulle su suhted sinus omadusi, mis aitavad sul maailma paremini mõista. Sa suudad luua ja säilitada häid suhteid teistega.

Juristide ja arstide jaoks on see transiit hea, sest see toob su ellu tasakaalukaid, moraalseid ja meeldivaid isikuid, kes aitavad sind ja sina aitad neid. Igasugune nõustamine on sel ajal sulle kasulik, igas mõttes. Juristid, doktorid või tervendajad on sulle järgneva transiidi jooksul hästi kasulikud.  Üldiselt on see väga hea aeg inimsuhete jaoks.

Kohe, kui Jupiter on liikunud Neitsisse, ei aspekti  Saturn ja Jupiter enam üksteist ja Saturnile omane tõsidus ja piirangud ei mõjuta enam Jupiteri energiaid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.