Jupiteri liikumine Skorpionisse

Jupiter liigub ühes märgis ~ ühe aasta, isegi rohkem kui arvestada juurde retrogratsioon. Alates järgmise kuu algusest liigub Jupiter Skorpionisse ning on seal kuni järgmise aasta novembri alguseni. Mida toob kaasa Jupiteri transiit Skorpionis?

Esmalt mainiks ära, et Jupiterile sobib saabuv transiit Skorpionis paremini kui lõppev transiit Kaaludes. Miks? Veenus ja Jupiter on naturaalsed vaenlased, samas on Marss ja Jupiter naturaalsed sõbrad. Et mõista, kuidas kujuneb saabuv transiit, tuleb analüüsida transiitse planeedi ja märgi valitseja omavahelist suhet – on nad sõbrad, neutraalsed või vaenlased. Sõprade juures käitume alati hästi, samas ebameeldiv koht või situatsioon toob esile halvima.

Planetaarsest sõprusest tingituna saavad Jupiteri ja Marsi energiad harmoniseeruda, tuues teine-teises esile parimad omadused. Guru liikumine Skorpionis toob esile vägagi olulised muutused, eriti teadvuses. Tähtis on mitte vastanduda ja vastu seista. Nii sünnib torm, mida hiljem kahetsed.

Skorpion iseloomustab valdkonda, milles kogeme transformatsioone, sünni ja taassünni tsükleid (originaalne VIII märk). Nüüd kui Guru, meie õpetaja ning kõrgemad teadmised, sukeldub põhjatusse ja saladuslikku Skoprioni, võime õppida müstikat, okultismi ning saada osaks konfidentsiaalsest informatsioonist. Guru liikumine Skorpionis toob avalikuks saladused, äkilised muutused (nii head kui halvad), millest saab alguse tervenemine. Guru lisab visiooni ja optimismi kõigele, mida ta puutub.

Prognoose saab analüüsida nii lagnast ja kuumärgist.

Jäär

Õnne ja küllust sümboliseeriv taevakeha Jupiter liigub VIII majas Sinu tõusumärgist või kuumärgist vaadatuna, mida ei saa lugeda harmooniliseks transiidiks (hea planeet ei saa end maksimaalselt avaldada halvas keskkonnas). Transiidi ajal aspektib Jupiter Sinu II, IV ja XII maja (II maja –  varad ja perekond, IV maja – haridus ja fikseeritud varad ja XII maja – vaimsus ja materiaalsed kulud).

Kuna nõnda hea planeet liigub nõnda halvas keskkonnas, võib eesmärkide saavutamine võtta rohkem aega, võib esineda takistusi ja mentaalset stressi. Iga väljakutse, mis teele tekib, saab lahendatud, sest guru teab, mida tuleb teha. Võid osaks saada pärandist või võita loteriiga. Arendate endas teadmisi müstikast ja okultismist. Vaimsete praktikate edendamiseks väga hea aeg, samuti psühhoteriaapiaga, et sukelduda enda alateadvusesse.

Sõnn

Sõnnide jaoks on guru liikumine Skorpionis palju positiivsem kui Jäärade jaoks, sest Jupiter liigub VII majas. 7. majast aspektib Jupiter tõusumärki, III maja ja XI maja (I maja – Sina, keha, tervis, III maja – suhtlemine ja oskused, XI maja – saavutused ja unistuste täitumised).

Sel perioodil koged elus positiivsed muudatusi. Iga algatus, mida alustad, viiakse lõpuni. Oskad oma sisemisest tarkusest tulenevalt anda inimestele nõu väga tundlikel teemadel, mis tõttu Sinu arvamust hinnatakse. Oled osavõtlik sotsiaalsetel üritustel, luue uusi tutvusi uute inimestega. Koged populaarsuse tõusu, mis tõttu oled oma tegemistes edukam kui varem. Inimsuhetes ja partnerluses väga soodne aeg nii abiellumiseks kui muude elutähtsate otsuste sooritamiseks (lapsed, äri laiendamine või alustamine).

Kaksikud

Jupiter liigub Sinu VI majas, millega mõjutab II maja (raha ja perekond), X maja (karjäär ja staatus) ja XII maja (materiaalsed kulud ja kauged reisid). Neutraalne aeg, mil oled hõivatud töö ning pragmaatiliste situatsioonidega. Oled täis tahtmist ja motivatsiooni saavutada edu materiaalsel tasandil (guru liigub VI majas, aspektib X ja II maja, mis on kõik artha majad). Artha tähendab sanskiri keeles eesmärki, mõtet, essentsi.

Pöörad oma igapäevastele tegevustele suurt tähelepanu, olles oma kohustuste täitmisel hoolas. Ära lükka tegevusi homse varna, sest nõnda ainult kohustused kuhjuvad (guru ebakohane optimism – olge ettevaatlikud). Võttes vastu kohustused, võtad vastutuse neid täita. Üldine meelelaad on optimistlik, oled asjalik ning soovid teha muudatusi dieedis, kehalises aktiivsuses või lahendada ammu kimbutanud probleemid.

Vähk

Jupiter liigub V majas, millega aspektib I (keha, tervis ja elujõulisus), IX (gurud, õpetajad, uskumused, reisid) ja XI maja (unistused, sotsiaalne võrgustik, rahavood). See transiit on väga viljakas, tuues kaasa positiivseid arengud eneseteostuses ning personaalses arengus. Eluenergiat on palju ning suudad igas olukorras näha positiivset. Raske töö toob soovitud tulemused ja oled eluga rahul. Võid reisida, minna kõrgkooli või saada vanemaks.

Guru transiit V majas suurendab Teie huvi teiste kultuuride ja vaadete vastu, olete uudishimulikud ja loova eneseväljendusega. Suurenenud õnnetunde tulemina võite kogeda elus mitmeid positiivseid sündmusi, õppida idamaist filosoofiat või alustada uue projektiga. Juhtub miski, mis annab Teile uue hingamise. Jupiter sümboliseerib õnne ehk bhagya. V maja on purva punya ehk mineviku hea karma – selle transiidi käigus koged head karmat, mis toob õnne. Ideaalne aeg MINA loomiseks – vanadest harjumustest vabanemine, dogmadest vabanemine, uute kontaktide loomine jne.

Lõvi

Jupiter liigub IV majas, millega aspektib VIII maja (seksuaalsus, tantra, okultism, müstika, teiste inimeste raha, muutused, kroonilised haigused), X maja (karjäär ja staatus) ja XII maja (isolatsioon, materiaalsed kulud, välismaallased, kauged maad, vaimsus). Guru transiit IV majas ravib meie hinge ja meelt, tuues rahu. Probleemid koduses õhkkonnas leiavad lahendused ning on oodata leevendust. On tähtis, et säiluks kodu/töö tasakaal. Suurenenud huvi vaimsuse vastu suunab Teie tähelepanu vaimsetele asjadele, mille tulemina kaob tähelepanu materiaalsetelt asjadelt ja vastutuselt. Samas religioossed ja vaimsed reisid toovad sel perioodil suurt rahuldust.

Teie kodu võib külastada guru või õpetaja, kes annab inspiratsiooni ja jagab tarkuseteri. Tunnete äkilist soovi soetada uus kodu või renoveerida vana. Pole välistatud, et hangite sel perioodil mõne vaimse või religioosse sümboli või kujukese.

Neitsi

Jupiter liigub III majas, aspektides VII maja (partnerlussuhted), IX maja (bhagya, gurud, õpetajad, reisisid, uskumused) ja XI maja (unistused, soovid, sotsiaalne võrgustik, saavutused, rahavood). See in neutraalne aeg, mil Teie oskused saavad tunnustust kuid jälgida tuleks enda kommunikatsiooni. III maja on kama maja (esimene soovide/ihade maja), milles väljendub meie julgus ja initsiatiiv. Sel perioodil ollakse julgemad oma soovide avaldamises, mistõttu tuleb teistega olla diplomaatilised ja rääkida olukord läbi. Kui ollakse valmis avatult suhtlema, saavutate palju, vastasel juhul kogete vastasseisu.

Ettevõtluse ja projektijuhtimise jaoks väga hea aeg, sest Guru lisab visiooni ja suure pildi oma tegemistesse. Olete julgem ja põhimõttekindlam kui varem. Loote strateegilise plaani, mida hakatakse punkt-punkt haaval elluviima. III majas loote mentaalse strateegia ja visiooni – VII majas loote kontaktid ja partnerluslepped – XI majas saavutate eesmärgid ja naudite vilju.

Kaalud

Jupiter liigub II majas, aspektides VI maja (rutiinid, haigused, võlad, vaenlased, konfliktid), VIII maja (ootamatused, müstika, muutused)ja X maja (staatus ja karjäär). Materiaalsel tasandil hea transiit. Tahate oma elus luua süsteemi ja struktuuri, mis annaks materiaalse turvatunde (II maja). Tööalane edu toob suurt rahuldust, mistõttu ongi saabuv transiit hea eelkõige karjäärilisele arengule – keskendudes igapäevaselt ja järjepidevalt oma rutiinidele ja dieedile, loote tööalase stabiilsuse ja sillutate tee edule. Võite saavutada olukorra, kus suurenevad Teie sissetulekud ning tajute olukorda optimistlikumalt.

Dieedi ja toitumise jälgimine on saabuva transiidi üks märksõnu, sest on võimalus, et võetakse kaalus juurde. II maja sümboliseerib suud ja söömist, seega kiputakse sööma/jooma liigselt ning valimatult. Seda eriti olukorras, mil asjad ei kulge plaanipäraselt ning stressitase on kõrge.

Skorpion

Jupiter liigub I majas, mis on üks parimaid guru positsioone üldse. Jupiter aspektib V maja (loovus, haridus, lapsed), VII maja (abielu ja partnerlus) ja IX maja (guru, õpetaja, vaimsus, väärtused, reisimine). Guru liikumine tõusumärgil soosib küllust ja õnne. Jupiter on võimalused, mis tekivad ning guru liikumine tõusumärgil on ideaalne aeg kõik võimalused ära kasutada. Oleme suurustavad ja helded, kuid kohustusi ei tohiks unarusse jätta.

Suures plaanis on transiit väga meeldiv, kuid tuleb ettevaatlik olla liigse optimismi ja “kõiketeadmise” osas, mis mõnikord võib plaanid segi paisata.

Ambur

Jupiter liigub XII majas, aspektides IV maja (kodu ja meelerahu), VI maja (vaenlased, konfliktid, võlad) ja VIII maja (ootamatused, surm/taassünd, okultism, müstika). Kuna Jupiter liigub halvas majas, on tema positiivsed omadused piiratud, kuid mitte keelatud. Guru toob leevenduse terviseprobleemile või konfliktile, mille lahendus ilmus justkui eikuskilt, süstides lootust ja inspiratsiooni.

Igasuguseid toiminguid tehes tuleb olla oma suhtlemisel selge ja avatud, sest arusaamatused ja konfliktid on kerged tekkima. Psühhoteraapiaks ning oma alateadvuses sobramiseks väga hea aeg. Guru liikumine XII majas aitab vabaneda ja lasta lahti kõigest, mida meil tarvis ei ole.

Kaljukits

Jupiter liigub XI maja, aspektides III maja (suhtlemine ja ideed), V maja (loovus, lapsed ja haridus) ja VII maja (partnerlus ja abielu). Jupiteri transiit on toetav ning soosib kordaminekuid ja saavutusi. Oled meeldiv suhtleja ning hinnatud kaaslane. Hea aeg astuda samme, mis on vajalikud, et oma unistusi täita. Teist kiirgab teotahet ja inspiratsiooni, mt leiate kaaslaste seas tunnustuse.

Teil tekivad lennukad ideed projektidest, mida elluviia. Oskate oma ideid hästi teistele väljendada ning teiega tullakse kaasa. Kasutage seda aega targalt!

Veevalaja

Jupiter liigub X majas, aspektides II maja (raha ja perekond), IV maja (kodu ja meelerahu) ja VI maja (rutiinid, tervis, haigused).  Neutraalne aeg, mil tuleb teha pingutusi oma eesmärkide saavutamiseks. Teil tuleb võimalusi end professionaalselt tõestada, kuid Teie tõeline väärtus jääb märkamata. On väga tähtis, et säilitaksite pühendumise ning ei jätaks professionaalsel tasandil mitte midagi juhuse hooleks.

Pühendumine tagab edu nii tööl kui kodus. Töökollektiivi osas tuleb olla tähelepanelikum, sest võite leida sealt hundi lambanahas. Järgmine aasta, mil Jupiter liigub enda märki, Amburisse, on oodata positiivset energiat. Praegune transiit soosib töökust ja pingutamist, et  saavutada materiaalne ja emotsionaalne turvatunne.

Kalad

Jupiter liigub IX majas, aspektides I maja (keha ja vitaalsus), III maja (suhtlemine ja ideed) ja V maja (lapsed, loovus, romantika). Väga hea transiit, sest Jupiter liikumine bhagya ehk õnne majas soosib õnnelikke juhuste tekkimist. Võite võita loteriiga, käivitate projekti, mille kasumlikus ületab igasugused ootused, alustate oma elu uuelt leheküljelt jne. Mida iganes Te ettevõtate, kosmilised energiad toetavad Teid.

Teie sära ja originaalsust märgatakse ning tunnustatakse. Suhted teiste inimestega paranevad. Oskate anda hindamatut nõu, millega arvestatakse.

Saa teada oma kuu-ja tõusumärk SIIN

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.