Intro – Rahu ja Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljel 2017-2019

30.01.201pilt6 Rahu sisenes Lõvisse ja Ketu Veevalajasse. Nad sisenevad Vähi ja Kaljukitse teljele käesoleva aasta 18. augustil ja liiguvad seal kuni 7. märtsini 2019

Kas tulekul on suured muutused?

Peale Saturni, on Rahu ja Ketu, mis liiguvad ühest märgist teise kõige kauem, sestap on nende energiate mõju meie elule kõige suurem. Mõlemad kehad esindavad meie Karmat ning kõik tulemused on otseses seoses meie tegudega, milles Rahu iseloomustab tulevikku ja Ketu minevikku.

Muutused leiavad aset sõltuvalt märgist ja majast, mida nad mõjutavad. Ootamatu, ennustamatu ja äkiline – nendel viisidel Rahu ja Ketu toimivad ning kui Te elus toimub mingi muudatus, on see muudatus äkiline, ootamatu ja ennustamatu. Meil on tähtis mõista, et mõlemad planeedid toimivad vastavalt meie karmale, millele transiidi käigus tulemused saame. Mitte midagi ei juhtu lihtsalt niisama.

Kui mõlemad planeedid “tekitavad” probleeme Teie igapäevaelus, olete tõenäoliselt minevikus või eelmises elus teinud halba, mis tuleb nüüd, olevikus heastada. Öeldakse, et muutus on ainult hetk, kuid kuidas muutus esile tuleb? Kuidas vabanetakse vanast ja kulunust? Rahu ja Ketu abil. Rahu tõmbab meid uute ja innovatiivsete asjade juurde, samas kui Ketu hoiab olukorra tasakaalus ja eemaldab meie elust prügi, mida me enam ei vaja.

Õpime Rahu-Ketu rohkem tundma, sest neis on peidus üleloomulik võime ja potensiaal. Kui mõlemad planeedid on horoskoobis hästi asetatud, annavad nad võimekuse olla ülimalt edukas ja omistada uskumatut meelehead. Neil mõlemal on harjumus panna üks seisma oma hirmudega, mille ajel toimuvad meie isiksuses ja psüühikas suured transformatsioonid.

Tulevasel Rahu-Ketu transiidil Vähi-Kaljukitse teljel on igale märgile erinev mõju, millest teen ülevaate järgnevates postitustes. Olge lainel ja saage teada, kuidas võib Teid see suur transiit mõjutada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.