Saturn märkides ning karmavõlg

saturnSaturn on karma ning selle tasakaalustamise planeet. Saturn näitab meie minevikust tulenevaid negatiivseid mustreid, mis on vaja tasakaalustada, et õppida ning parendada oma elu ja hinge.  Saturn viitab hirmudele, mis tulenevad eelmistest eludest. Tavaliselt Saturni märk, maja, aspektid ja valitsetavad majad näitavad, kus ning mis probleemidega ja väljakutsetega tuleb silmitsi seista. Neis peituvad teatavad õppetunnid, mida me peame õppima, et tasakaalustada enda halbu harjumusi või käitumist.

Need õppetunnid on:

1) Karmavõlg, mis on seotud meie eelmiste eludega. Kõik halb, mis me peame tasuma sellel eluajal.

2) Õppetunnid, mis on vajalikud hingearenguks, et saavutada hinge kasv ja küpsus.

Sünnikaardis Saturni maja asetus tähistab valdkonda, kus me peame õppima hinge küpsuseks ja kasvuks vajalikke õppetunde. Meid pannakse pidevalt proovile neis valdkondades, et aidata meil õppida ning kasvada. Mida iganes meil vaja õppida, tuleneb läbi Saturni maja asetuse.

Saturn on hirm, mis on tekkinud negatiivsete kogemuste tagajärjel. Sestap toob elu meile kõik vajaliku, et saada üle oma hirmudest, terveneda ning maitsta oma raske töö vilju. Inimene peab üritama oma hirmudest ülesaada, et hingeliselt küpseda. Saturn on karjääri tähistaja, seega viitab see potentsiaalsele karjääri suunale, mille kaudu võivad väljakutsed esineda.

Saturni märk näitab nõrkusid või halbu omadusi, mis tekitasid probleeme eelmistes ja praeguses elus. Saturni märk näitab, mille osas peab inimene vaeva nägema, et olla võimelised hingeliseks kasvuks.

Saturni märk ja maja analüüsides tuleb tulemused kombineerida. Märk viitab negatiivsetele omadustele, mis tekitavad hirmu ja ärevust ning maja näitab, mis valdkonnas esinevad kõige suuremad väljakutsed ning õppetunnid.

Lugege Saturni majade kohta SIIT

Saturn märkides.

Saturn Jääras.

Saturn on nõrgestatud Jäära märgis. Jäär on Saturni täielik vastand. Saturn Jääras viitab domineerivale natuurile, mis võib väärkasutada oma võimu, olla isekas, impulsiivne ning arg. Isik võib näidata huvi üles teadustöös, leiutamises, spordis või sõjanduses.

Saturn Sõnnis.

Saturn Sõnnis viitab liigsele materialismile, ahnusele, raiskamisele ning hedonismile. Jäärapäisus ning kitsarinnalisus muudab inimesele hirmunuks vaesuse suhtes. Ärindus, pangandus, põllumajandus, arhitektuur ja kunst võivad olla isikule sobivad karjäärivalikud.

Saturn Kaksikutes.

Saturn Kaksikutes viitab oma mõjuvõimu ärakasutamisele suhtlemise vallas, hirmule end väljendada ning intellektuaalsele ebakindlusele. Isik võib tunda huvi kommunikatsiooni, logistika, kirjutamise või õpetamise valdkonnast.

Saturn Vähis.

Saturn Vähis viitab ebakindlusele, tundlikkusele, liigsele sõltumisele, eemalolemisele, hüljatuse ja intiimsuse hirmule. Isik võib huvi tunda kodus või kinnisvaras töötamise osas, toit, naiste ning hooldamisega seotud valikud on teine võimalus.

Saturn Lõvis.

Saturn Lõvis viitab ebasobivale võimutsemisele, diktaatorlikusele, dogmaatilisusele, enesekindluse ja enesehinnangu puudumisele. Isik võib töötada aladel: meelelahutus, spekulatsioonid, lapsed, õpetamine või loovad erialad.

Saturn Neitsis.

Saturn Neitsis viitab liigsele kriitilisusele või analüütilisusele. Murelikus ning allaheitlikkus, allasurutud seksuaalsus ning hirm haigestuda. Isik võib huvituda analüütikast, tervisest, tervendamise valdkonnast.

Saturn Kaalud.

Saturn Kaaludes on kõrgendatud olekus. Saturn on suhetes ohverdav, liialt sõltuv, klammerduv ning hirmul tõrjumise ja haiget saamise ees. Isik võib huvituda nõustamisest, õigusteadusest, ilust ja kunstist.

Saturn Skorpionis.

Saturn Skorpionis viitab kontrollivale ning manipulatiivsele natuurile. Fanaatiline, jõhker ning usaldamatu isik, kellel on hirm intiimsuse ja seksuaalsuse ees. Isik võib huvi tunda seksist, surmast, maksudest, rahast, uurimustööst, tervenemisest, kriisidest, okultismist ning psühholoogiast.

Saturn Amburis.

Saturn Amburis viitab tolerantsi puudumisele, dogmaatilisusele, liigsele uskumisele ja kõike teadlikule mentaliteedile. Hirm reisimise ja seiklemise ees, mis on tekitatud väärtuste ja ususüsteemi puudusest. Isik võib huvituda tööga, mis on seotud reisidega, kirjastamisega, religiooni, õigusega, õpetamisega või filosoofiaga.

Saturn Kaljukitses.

Saturn Kaljukitses viitab mõjuvõimu kuritarvitamisele, mis on motiveeritud võimust ning ahnusest. Ambitsioonitus, diktaatorlikus, kitsarinnalisus ja küünilisus viitavad tööle, mis on seotud äri, valitsuse ja organisatsioonide juhtimisega.

Saturn Veevalajas.

Saturn Veevalajas on dogmaatiline, külm, tundetu ning ebatolerantne. Hirm kuuluda kuskile süvendab üksindust ja mahajäetust. Isikut võib huvitada töö, mis on seotud sotsiaalsete reformidega, humaansete eesmärkidega, teadusega, leiutamisega, tehnoloogiaga, astroloogiaga või uuendustega.

Saturn Kalades.

Saturn Kalades on ülitundlik, emotsionaalne, ärev, paranoiline, tujukas ja depressiivne. Hirm tundmise, alateadvuse ja paranormaalsuse ees. Isikut võib huvituda tööst, mis on seotud tervenemise, haigla, vaimsuse, loovuse või teenindamisega.

 

Kuidas ja mil moel Saturn Teie elus avaldub? Olete tajunud Saturni mõjusid?

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.