Rahu-Ketu 4/10 maja teljel

Rahu ja Ketu on astroloogilised deemonid, mis tahavad maitsta elus värve, tehes selleks kõik. Mütoloogilises plaanis tähistavad nad alateadvust.

Rahu ja Ketu mängivad suurt rolli inimese teadvuse arenemisel, mil toimub meil alati sisemine dialoog õige ja vale hindamisel. Mõlemad tekitavad segadust, illusioone, suitsu ja meeltesegadust. Sellest hoolimata aitavad nad alati meil teadlikult areneda. Ülalnimetatud efektid saavad aset leida, sest nad on alati 180 kraadi üksteisega lahus ja seega asuvad üksteisest 7. maja kaugusel (näiteks kui Rahu on I majas, siis Ketu on alati VII majas).

Rahu sümbol on pea, mis tahab kogu aeg süüa, sestap on ta pidevalt obsessiivne. See on meie sisemine tahe ja iha, millega siia ilma sündisime. Rahu asetus kaardis viitab asjadele, mille suhtes oleme me obsessiivsed.

Ketu sümbol on ilma peata keha, mis tähendab meie mineviku ja eelmiste elude kogemusi. Ketu viitab asjadele, millest me ei hooli, eemaldume ja oleme juba saavutanud.

Kuigi nad ei ole füüsilised planeedid, on nad ühed kõige võimsamad mõjutajad inimese teadvusele ning Rahu-Ketu teljelt saame lugeda olulist infot ühe karmaliste ihade ja soovide kohta.

Mis juhtub kui Rahu-Ketu asuvad IV/X maja teljel? Rahu asetus näitab valdkonda, kus me peame mentaalselt arenema ning Ketu viitab valdkonnale, mis ei paku meile huvi.

IV maja on koht, kus inimene lõõgastub ja puhkab. See on koht, kus tuntakse enim rahu. See maja sümboliseerib ema ja emaliku hoolitsust. Igasugune nõrgestatus IV majale viitab sisemisele rahutusele.

X maja on karjääri ja staatuse maja. Vastutustunne ning saavutused. X maja sümboliseerib isa ning isa poolt tulenevaid kohustusi.

Kui isikul on Rahu-Ketu telg 4/10 maja teljel on inimene obsessiivne sisemise rahulolu järgi, eirates vastutust ja pinget tööalastes kohustustes.

Rahu IV majas

Neil inimestel on keeruline leida südamerahu. Sellise positsiooniga Rahu tekitab varajases elus inimese elus palju kaootilisi sündmusi, mille tõttu ei saada piisavat emalikku hoolitsust. Mingite sündmuste pärast on neil lapsepõlves palju kohustusi, mille tõttu ei soovi nad hilisemas elus olla vastutustundlikud. Inimene on obsessiivne sisemise rahuolu ja naudingu nimel, mida kompentseeritakse väliste stiimulite abil. Tööl ja kolleegidega suhtlemine võib tekitada probleeme, kuna nad ei ole paindlikud. IV maja on ema ja X maja isa, seega on mõlema vanema poolt palju segadust. Isikul puudub arusaamine ema probleemidest ning see lööb kiilu omavahelistesse suhetesse. IV maja on tunded, seega on need isikud väga salajased oma tunnete osas, mis viib neid selleni, et nad varjavad osa oma iseloomust. Hoolimata sellest, kui sõbralikud nad on, alati on neis pooli, mida teised ei tea.

Ketu X majas

Tekitab kohustuste täitmisel probleeme, sest alati kui nad täidavad oma kohustusi, muutuvad nad rahututeks ning ei viida oma kohustusi lõpuni. Neil on harjumus oma kohustuste eest põgeneda. Ketu X majas võib karta oma täieliku potensiaali avastamist. Siiski on X maja Ketule väga hea, kui keskenduda X maja asjadele. Igasugused hirmud – ebaõnnestumine ja eemalelükkamine, tuleb üle saada. Tihti nad valivad ebatavalise eriala. Paljud astroloogid on sellise asetusega. Ketu X majas annab minevikust kaasa teadmised arheoloogiast, antiigist, ajaloost, vaimsusest ja filosoofiast.

Hinge õppetund – Eelmistes eludes või lapsepõlves oli võimalus, et sa ei tohtinud oma emotsioone ja tundeid väljendada. Sa võisid olla eelmises elus juht/liider, kuid olid eraldatud perekondlikest ja soojadest emotsioonidest. Selles elus pead õppima leidma tasakaalu oma saavutuste ja emotsioonide vahel.

Kui sa tahad teada, mis majas asuvad sinu Rahu-Ketu telg, loo omale sünnikaart SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.