Planeetide vanus ja küpsus

India astroloogia unikaalsus peitub väga täpsetes matemaatilistes arvutustes ja tehnikates, mis annavad võimaluse teha väga täpseid prognoose .

Esimene lihtne meetod on planeetide küpsus. Igal planeedil oma vanus ehk aeg, mil saab see küpseks.

Küpseks saades annab kõnealune planeet täies ulatuses oma tulemuse. Mis iganes on planeedi potentsiaal, siis see saab väljendatud teatud vanuses.

Iga planeedi efektid kestavad kuni järgmine planeet on oma küpsuse saavutanud.

On mõistmine, et vanuses 1-14 eluaastat kogeb inimene oma vanemate karmat (7+7) ning alles 15. eluaastal hakkab kogema enda karmat, mida kuni 14. eluaastani koguti.

Planeet Vanus
Jupiter 15-20
Päike 22
Kuu 24
Veenus 25-27
Marss 28-31
Merkuur 32-35
Saturn 36-39
Rahu 42-47
Ketu 48-54

Jupiteri küpseks saamine annab inimesel võimalused laieneda, õppida. 15-20 aastaselt me teeme otsused tuleviku tarbeks – mida me edasi lähme õppima ja mis hariduse me omandame. Sellel ajaperioodil väljendub Jupiteri maksimaalne potentsiaal.

Päikese küpseks saamine viitab edasiminekutele erialaselt, enesekindluse ja elujõulisuse tõusust. Esile tulevad efektid, mida Päikese asetus kaardis lubab.

Kuu küpseks saamine on seotud psühholoogilise küpsusega. Esile tulevad efektid, mida Kuu kaardis lubab.

Veenuse küpseks saamine viitab muutustele armastuse ja romantika vallas. Oodata on suhete tekkimisi või isegi abiellumist, kui see pole kaardis välistatud. Veenus annab kaardis lubatud efektid selles eas.

Marsi küpseks saamisel muutub inimene julgemaks ja näitab üles rohkem initsiatiivi, suurendades enda iseseisvust. Marss annab kaardis lubatud efektid selles eas.

Merkuuri küpseks saamisel leiab aset isiku intellektuaalne areng ning toimuvad tähtsad suhtlemised teistega. Merkuur annab kaardis lubatud efektid selles eas.

Saturni küpseks saamine viitab olulistele muudatustele inimese elus. Isik võib kogeda kas suurt tõusu või langust. Saturn on teinud kõik eelnevad aastad tugevat tööd, seega annab lubatud tulemused selles eas.

Rahu küpseks saamisel keskendud sa võimalustele, mis annavad sulle hingelise kasvu. Need võimalused on väljendatud Rahu majalises asetuses ja annab tulemusi vastavalt sellele.

Ketu küpseks saamine viitab ajale, kus vaadatakse oma elus tagasi ning analüüsitakse oma elu. See vanus tähistab tihti olulist vaimset arengut.

Milline on planeedi potentsiaal ja milliseid tulemusi saame oodata?

See sõltub planeedi tugevusest. Kui planeet on nõrgestatud märgiliselt või teiste planeetide poolt, väheneb planeedi potentsiaal ja esile võivad tulla halvad efektid. Erandina saab olla planeet neutraalne ega anna üldse mingeid tulemusi.

Näitena, kui isikul on halvasti asetatud Saturn IV majas, võib vanus 36 tuua esile mingisuguse emotsionaalse kriisi, probleeme kinnisvaraga või perega. Ilmnevad takistused ja viivitused kinnisvaraga seotud tehingutes või emotsionaalse stabiilsuse saavutamisel. Vastupidiselt eelnevale näitele, kui Saturn on tugev ja on hästi paigutatud, võib vanus 36 kaasa tuua endaga suure tõusu elu kõikide sfäärides.

Mis on planeetide tugevus? Planeetide tugevuse kohta saad lugeda SIIT

Tahad teada, kui tugevad on Sinu planeedid? Telli sünnikaart SIIT , valik 1

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.