Planeedid ja nende tähendused – Põhjasõlm ehk Rahu

rahu-pohjanaelIndia astroloogias on kasutuses 9 planeeti, millest 7 on füüsilised kehad ja 2 on varjukehad.

Universumis keerlevad planeedid omavad kõik mingisugust tähendust, mis tähendab seda, et neist kiirgab teatud laadi energiaid, mis kanduvad meile üle. Klassifikatsiooni poolest jagunevad planeedid “headeks” ja “halbadeks” planeetideks.

Põhjasõlm ehk Rahu

Rahu on sodiaagis punkt, kus Päikese ja Kuu teed ristuvad. Kui Päike ja Kuu kohtuvad selles punktis, siis tekib varjutus. Varjutus vähendab antud planeetide valgust, mille tulemusena väheneb samuti nende planeetide energia, mis määrabki ära Rahu mõju teie horoskoobis.  Rahu pole tegelikult füüsiline planeet, vaid teatud punkt kosmoses, millel on tohutu mõju.

Lõunasõlm ja Põhjasõlm on sodiaagis alati üksteise suhtes vastamisi ning neid arvutatakse Päikese ja Kuu orbiitidega, mis on suhtes Maaga. Need on gravitatsioonilised punktid ja põhjustavad Kuu värisemist. On teaduslik fakt, et kui Kuu saabub oma orbiidil neile punktidele lähedale, hakkab Kuu värisema. Niisiis, kui inimesel on kaardis Kuu ühenduses naeltega, siis inimese meeled kipuvad olema häiritud. Antud väidet saame tõestada inimeste elude peal, kellel on selline aspekt. Eriti on selle aspekti efekt, kui nende punktide vahe on vähem kui 5 kraadi.

Rahu natuur on viha, ärevus, ärrituvus, äkilisus. Mõtle, kui sa just oled saamas midagi, mida sa väga ihkad ning äkiliselt ilmnevad asjaolud, mis rikuvad su plaanid. Rahu on kinnisidee, mille energia muudab impulssiivseks ja emotsionaalseks. Tema plahvatuslik olemus murrab traditsioone ja sümboliseerib tabusi.

Märksõnad: Kuulsus, äärmus, võõrad asjaolud, ilmalike ihade täitumine, staatus, prestiiz, võim, ilmalik edu, sisemine pinge, obsessiivsus, sõltuvus, psüühika, trendid, mürgid, ravimid, narkootikumid ja alkohol.
Kõrgendatud olek: Sõnn Nõrgestatud olek: Skorpion
Otsene tugevus: Kümnes maja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.