Parim ravim Saturni energiatele

Saturni nimetatakse üksinduse, hirmude ja lahti laskmise planeediks. Ärevus, hirm, lein, ebakindlus, kaotus ja valusad õppetunnid  on metoodika, mida Saturn rakendab, et õpetada isikule mil moel lasta lahti mõttetutest asjadest.

Elu teatavas faasis ja vanuses me saame teadlikumateks asjadest, mis on suuremad kui meie ning mida me ei saa kontrollida, nt: surm, krooniline haigus või ülemäärased kohustused. Need on valulikud kriisid, mil õpime Saturni õppetunnid. Lõppkokkuvõttes teeb Saturn meid eluküpsemaks ning me teeme rahu oma minevikuga ja laseme sellest lahti. Hea Saturn on kaastundlik ja mõistev. Halb Saturn on väga kibestunud ning isekas.

Saturn esindab mainet, ambitsioonikust, hirmu,vastutust, hilinemist, piiranguid, haiguseid, võimekust teha rasket tööd, stressi ja isoleeritust. Saturn on karma planeet. See mõistab kohut vastavalt isiku karmale ning annab talle uue elu, mis baseerub eelmise elu karmal. Mitte keegi ei põgene püha karma seaduste ees. Kõik on võrdsed ning erinevus on ainult mineviku karma. Kui sa teed head, saad head. Kui teed halba, saad halba. Igal teol on võrdne ning vastupidine reaktsioon selles püha seaduses. Kui keegi on halvas olukorras, siis seda kindlasti oma enda lolluse ja ignorantsi pärast, mitte kellegi teise pärast.

Kui me tahame vähendada Saturni ebameeldivaid energiaid, tuleb Saturni austada ja temast lugupidada.

Lao Tzu on öelnud – “Elu ei soosi alati tugevat. Nõrkuses peitub alati oma ilu, sest see on hell ja pehme. Tuleb tugev torm siis suured ja tugevad puud murduvad, kuid rohi sulandub ning jätkab naeratamist kui torm möödub. Veel enam, torm oli umbrohule kui värskendus, võttes neilt tolmu. Nad on rohkem elus, värsked ja puhtamad. Neis on rohkem noorust, sest torm andis neile korraliku vanni. Seevastu puud murdusid, sest nad seisid vastu. Nad ei paindunud ja olid väga egostlikkud.”

Üks õppetund, mida Saturn meile õpetada üritab, on tagasihoidlikkus ja alandlikkus. Kõnni paljajalu murul igal laupäeval vähemalt 15 minutit, et olla lugupidav Saturni suhtes ja saada tema õnnistus. Laupäev kuulub Saturnile ning jalad sümboliseerivad XII maja. XII maja on kaotused ja lahti laskmised. Seega kõndides igal laupäeval vähemalt 15 minutit murul, vähendad sa kaotusi ning leina, muutudes alandlikumaks ja tagasihoidlikumaks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.