Lagna, Päike ja Kuu

päikeIsiksuse kujundamisel on olulised kolm astroloogilist punkti: Lagna, Päike ja Kuu. Neid ei tohi omavahel segamini ajada ja kõik omavad võrdset tähtsust.  Iga märk on tähtis, sest need kolm punkti tähendavad elus eksiteerivate energiate gruppi. Päikese märk on tunnus, mille järgi inimesed ennast kõige enam teavad.

Mis on Päike?

Päike on kõrgeim MINA, mis eksisteerib meis igas ühes. Päike on muutumatu kõrgeim võim. Läbi jooga ja meditatsiooni on meil võimalus selle kõrgema võimuga kontaktis olla. Astroloogilises sünnikaardis on Päike punktiks, mis defineerib sinu enesehinnangut, ego, uhkust ja tervislikust.

Päikesemärk ja majaline asetus on äärmiselt tähtsad, kui uurime tervist, karjääri ja sotsiaalset staatust. Kui Päike on Jääras ehk kõrgendatud olekus, on isikul suur võimekus saavutada oma karjäärialased eesmärgid, omada tervet ego ja tervist. Kui Päike on Kaaludes ehk nõrgestatud olekus, puudub isikul piisav tõsidus oma karjäärile pühenduda ning keskendub suuremal määral suhetele ja inimestele. Neis ei kiirga elujõudu ning neil on raskusi hea tervise hoidmisega. Seega on Päikesemärgi analüüsimine väga tähtis.

Mis on Kuu?

Kuu on emotsioonid, tunded ja osa sinust, mis peegeldab tundeid. Kuu on mugavustsoon või ebamugavustsoon sõltuvalt Kuumärgist ja asetusest. Kuu on sinu vastuvõtlikkus ja alateadlik meel, mis juhindub eelmise elu karmast. Kuumärk on oluline, sest see tähistab sinu sisemist emotsionaalset „juhtmestikku” ja kirjeldab su vajadusi, et tunda end turvaliselt. Sõltuvalt Kuumärgist, reageerid sa olukordadele erinevalt, mis tekitab sinus õnne või õnnetust.

Kuu vastutab meie emotsioonide, instinktide, mälu ja kõige muu eest, mida ei kontrolli meie teadlik meel. Kõik need aspektid väljenduvad Kuumärgist, mis on ühtlasi vaimse tervise oluliseks indikaatoriks. Kui Kuu ei ole heas märgis või majas, võib see kahjustada sinu vaimset tervist.

Igas ühes on meis meheliku ja naiseliku energiavool. Mehelik energia on väline, teadlik ja aktiivne. Naiselik energia on sisemine, alateadlik ja passiivne. Päike on seotud kõrgema MINAGA, mis filtreerib meie teadlikku meelt. Seega Päike kirjeldab suurepäraselt isiku teadlikku MINA. Teisalt, Kuu on astroloogilises mõttes seotud alateadliku ja intuitiivse poolega isikus.

Mis on Lagna?

Lagna on kõige tähtsam märk, mis muutub iga kahe tunni tagant. See muudabki sünniaja väga tähtsaks osaks sünnikaardis. Iga inimene sünnib, kui tema karma on harmoonias taevalike kehade positsioonidega. See pole ainult üks märk sünnikaardis, vaid iga märgiga on isikul erinev sünnikaart.

Mida sellega öelda tahan? Kui sa oled Jäära Lagna, siis su II maja on Sõnn ja juhitud Veenuse poolt. Kui sa oled Sõnni Lagna, siis su II maja on Kaksik ja valitsetud Merkuuri poolt. Nii ringi peale tehes, saame teada, et iga lagna põhjustab erineva „elukaardi”. See on kõige tähtsam märk, kuna see sätib elule strukuuri paika – kas abiellud, oled edukas jms. Lagna abil saab isik oma karma tasuda ja liikuda järgmisse ellu.

Kui sa tahad teada, mis märgis ja majas on sinu Lagna, Päike ja Kuu, siis telli horoskoop SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.