Kõige paremini varjatud astroloogiline saladus – edu karjääris

“Edu on 90% töö ja 10% õnn”

Millistel tingimustel põhjustab planeet meile ebamugavust ja stressi? Kui planeet on nõrgestatud olekus ehk märgis, kus on planeedi energiad on tõkestatud või muul moel takistatud. Igal planeedil on olemas enda kõrgendatuse ja nõrgestatuse märk, milles toimitakse vastavalt – kõrgendatud planeet toimib vabamalt ning energiad liiguvad efektiivsemalt ja nõrgestatud planeet toimib raskendatult ning tekib palju segadust.

Nõrgestatud planeedi energiatega peame me tavapärasest rohkem nägema vaeva ja tegema tööd, et saavutada tulemusi. Nõrgestatud planeediga on palju rohkem õppimist ja arenemist, mis pikemas perspektiivis on suure töö tagajärjel sinu kõige tugevam planeet. Kõrgendatud planeet muudab meid mugavaks ning kohati ülbeks, kuna tunneme end enesekindlamalt, millega tekitame endale ise probleeme.

Juhindudes artikli alguses olevast juhtmõttest, saame väita, et planeet, mis on meie kaardis nõrgestatud olekus, on meile õnnistus, mitte õnnetus, kuna viimases peitub võimalus areneda ja õppida.

Mida tähendab nõrgestatus iga planeedi jaoks?

Päike – Päike on meie hing, vitaalsus ja tervis. Kui Päike on nõrgestatud, võib esineda tervisega probleeme, suhted isaga on keerulised, inimeses puudub elutahe ja vitaalsus.

Kuu – Kuu on meie taju, meel ja mõtlemine. Kui Kuu on nõrgestatud, võime olla paranoilised, impulsiivsed, lapsikud, kahtlustavad, armukadedad.

Merkuur – Merkuur on meie suhtlemine, intelligents, õppimine. Kui Merkuur on nõrgestatud, siis isiku suhtlemine võib olla segane, ebaloogiline, katkendlik, abstraktne. Inimese õppeprotsess ei käi tavapärast loogikat pidi, mille tõttu võib olla raskendatud inimesest arusaamine.

Veenus – Veenus on meie ilumeel. Kuidas me armastame ning kuidas me soovime, et meid armastatakse. Veenus on luksus, naudingud ning diplomaatia. Kui Veenus on nõrgestatud, on inimesel keerulisem oma tundeid avaldada, võidakse olla liialt kriitilised ja detailsed armastuse ja inimsuhete vallas. Püüeldakse perfektsionismi poole, mis on Veenuse osakonnas võimatu missioon.

Marss – Marss on meie sisemine sõdur, kes on julge ning valmis võitlema. Kui Marss on nõrgestatud, on inimene väga konfliktne ja aggressiivne. Nõrgestatud Marss on salakaval ning ebaaus, keda ei saa usaldada, sest tema ootamatu natuur muudab ta äärmiselt ohtlikuks ja impulsiivseks inimeseks.

Jupiter – Jupiter on Guru ja õpetaja. Jupiter on meie väärtushinnangud, filosoofiad, lapsed, abielu, tarkus. Nõrgestatud Jupiter muudab inimese materialistiks, vaimselt kuivaks inimeseks, kes ei pea lugu ei religioonist, vaimsusest ega gurudest. Liigne materiaalsus toob endaga tihti kaasa ahnuse ja oskuse teisi petta.

Saturn – Saturn on karma, töö, takistused, viivitused. Nõrgestatud Saturn takistab meil keskenduda, olla kannatlikud ning pühenduda. Oleme võimetud looma strukuuri, kuna meis puudub piisav järjepidevus ja kannatlikus, et oma töö lõpuni teha. Samuti on halvatud võimekus võtta vastutust ning kanda oma kohuseid väärikalt.

Rahu ja Ketul puuduvad kõrgendatuse ja nõrgestatuse märk, kuna nad pole füüsilised taevakehad. Nad ei valitse ühtegi märki ning nende tulemused on üheti sõltuvad planeedist, kelle märgis nad asuvad.

Eelnevalt sai mainitud, et nõrgestatud planeet nõuab meilt kõige enam tööd, tekitades meile rohkesti stressi ning pinget.

Kuidas on see seotud tööalase eduga?

Meie tööd ja karjääri sümboliseerib D10 ehk Dasamsa kaart, millest saame välja lugeda oma karjääri tõusud ja mõõnad. D10 kaart on “kirurgiliselt lahti lõigatud” X maja D1 ehk sünnikaardis.

Et näha, mis annab meile karjääris edu kuid ka millega peame ühtlasi nägema palju vaeva ja kogema stressi, on nõrgestatud planeet D10 ehk dasamsa kaardis. Nõrgestatud planeet D10 kaardis viitab olukordadele ja energiatele, mille kallal tuleb rohkem teha tööd ja näha vaeva. Sellest johtuvalt muutub see planeet meie edugarandiks, kuna oleme sunnitud kogema ebameeldivusi ning järjepideva töö ja arengu tagajärjel muutume pidevalt paremaks, mille tulemusena saavutame edu.

Näide – D10 kaardis on Jupiter nõrgestatud X majas. Mida tähendab Jupiter? Jupiter on õigusteadus, filosoofia, raha, väärtushinnangud. Viitab inimesele, kes võib töötada õppejõuna, õpetajana, juristina või kohtunikuna.

Nõrgestatud planeet siin on suunanud inimest õppima ja arenema Jupiteriga seotud asjades. Sama kehtib iga teise inimese sünnikaardi kohta. Ei ole kahtlustki, et mida rohkem me oma tähelepanu asjadele osutame, seda suurem on tõenäosus, et me saavutame oma potentsiaali.

Kui sa tahad teada, mis on sinu nõrgestatud planeet D10 kaardis, mis tooks sulle tööalase edu, tutvu teenustega.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.