Karjäär astroloogias ja nakshatrad

Astroloogises võtmes on sobiliku karjääri osas tähtis analüüsida nakshatraid, mis annavad täpsemad ja konkreetsemad võimalused. Sünnikaardis on olulisteks punktideks Päikese, Kuu, tõusumärgi ja X maja valitseja nakshatrad, mis annavad aimu sinu tugevustest ja võimalustest tööturul läbi lüüa. 

Tõusumärgi nakshatra viitab põhilistele huvidele, mis on läbivad terve elu. Päikese nakshatra viitab asjadele, mida su hing ihkab. Kuu nakshatra viitab asjadele, mis tõmbavad sind mentaalselt. X maja valitseja nakshatra viitab sinu tööle ja töökeskkonnale detailsemalt. Analüüsi neid nakshatraid, mis on nende punktidega seotud, sest neis võivad peituda Sinu loomulikud anded ja ehk ka karjäär. Nakshatrad, mis on seotud Rahu-Ketuga, viitavad sinu hingemissionile, mida selles elus koged ning nende asjade osas on Sul loomulik ja seletamatu tõmme.

Nakshatraid on kokku 27, mis on ametliku õpetuse kohaselt analüüsitavad. 28 nakshatra kontseptsiooni enam ei kasutada, kuid see ei tähenda, et seda viimast ei oleks olemas. Seda nakshatrat kasutatakse suuremal määral ilmalikus astroloogias.

Näitena on toodud kuulsa ja võimsa võitleja Conor Mcgregori sünnikaart. Vaatame üle Päikese, Kuu, lagna, X maja valitseja ja Rahu-Ketu nakshatrad, mis peaksid andma aimu antud isiku tööst, võimekusest ja tugevustest.

Lagna nakshatra asub Neitsis, Hasta nakshatras, mida kutsutakse “Üks, kellel kuldsed käed”. Enne UFC võitlust, töötas Conor torumehena, seega kasutas oma tegevuses käsi. Väga heast torumehest suurepäraseks vabavõitlejaks.

Päike asub Kaksikutes, Punarvasu nakshatras, mida kutsutakse “Uuenemise täheks”. Tema hing ihkab uuenemist, vanast vabanemist ja transformatsiooni. Pidev areng ning taassünd on selle nakshatra põhiteema. Tema eluloost väljendub asjaolu, et Conor soovib alati, kui midagi saavutab, midagi veel suuremat ja uhkemat saavutada. Samuti lisab see nakshatra oskusliku kommunikatsioonivõime ja populaarsuse

Kuu asub Vähis,  Pushya nakshatras, mis on kõige parema karmaga tähekogum. See viitab hoolimisele, hoidmisele ja kaitsele. Tal on suured ambitsioonid ning on alati valmis on huve ja eesmärke kaitsma.

X maja valitseja Kaksikutes, Ardra nakshatra, mis tähendab “Värske” ning lisab tema tööle juurde ambitsioone ja nutikust.

Rahu-Ketu asuvad vastavalt Purva Bhadrapada ja Purva Phalguni nakshatras, millest esimene on kõige deemonlikum ja müstilisem ning viimane kõige viljakam nakshatra. (huvitavad on C.Mcgregori tattood, millel on kujutatud Rahu – rinnul, ja Kundalini madu – seljal).

Nii analüüsides enda kaarti saame aimu oma tugevustest, võimalustest ning potentsiaalist, et meie hing astuks õiglast teed.

Edasine teema jätkub ülevaatega iga nakshatra karjäärivalikutest ja võimalustest.

Looge oma sünnikaart SIIN, kui soovite teada oma nakshatraid.

Olge õnnistatud!

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.