Inimsuhete ja partnerluse analüüsimine

VeenusKui astroloogilises võtmes tahame suhteid analüüsida, tuleb silmas pidada viite asjaolu. Nendeks on:

  • Tähistajad
  • VII maja
  • VII maja valitseja
  • Eritähenduslikud kaardid, D9 ehk Navamsa kaart ja D7 ehk Saptamsa kaart
  • Kuu

Suhtete tähistajateks nimetatakse Veenust, mõlema sooesindaja osas. Veenus tähendab armastust, naudingut, romantikat ja suhteid. Veenus valitseb ilu ning millist tüüpi suhteid, ilu ja naudinguid sa oma elus ligitõmbad. Muidugi mõjutavad Veenust teised planeedid, erinevad majalised asetused, mille tulemusena muutub sinu võimekus armastada ja nautida. Kas sa oled märganud, mis tüüpi inimesi ning miks sa neid oma elus kohtad? Küllap oled ja sa ei ole siiani aru saanud põhjuslikusest, kuid seda selgitab Veenuse seisund sünnikaardis – kuidas me armastame, mida naudime ning keda me armastame.

VII maja on sinule (asc) absoluutne vastand, mida on kõige keerulisem integreerida. Suhted on alati keerulised, sest partnerit esindav maja on vastand sinule endale (asc) ning sa pead siduma vastaspoole endaga, et luua tervik. Ilma integreerimata, ei ole sa tervik. VII maja on partneri ja abielu maja. Millist tüüpi partneriga sa abiellud? Sinu suhteid mõjutavad planeedid, mis asetsevad VII majas. Seda kõike mõjutavad veel märk, valitseja  ja aspektid teiste planeetide poolt, millist tüüpi abikaasaga sa abiellud.

VII maja valitseja asetus viitab partneri omadustele paremini kui miski muu. Oluline on analüüsida VII maja valitseja märki, maja ja aspekte, sest nende kõikide faktorite koosmõjul saame aimu oma partneri natuurist.

Eritähenduslikud kaardid, täpsemalt Navamsa ja Saptamsa kaardid mängivad suurt rolli, kui tahad teada detaile abikaasa ja abikaasaga koosloodava elu suhtes.

Kuu on sinu võimekus võtta vastu. Kuidas sa teistega kohaned ja milline on suhtes olles sinu emotsionaalne natuur. Neid asju saame teada kui analüüsime Kuumärki.

Kui Sa tahad teada, mis märgis ja majas asuvad Sinu Kuu ja Veenus, loo horoskoop SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.