Horoskoobi analüüs – Vladimir Putin, osa 1

Vladimir Putin on Venemaa president, kes oli ametis 2000-2008; 2012-…….

Vladimir Putin sündis 7 oktoober 1952, Leningradis, kell 04:36.

Kuidas ja mil moel on Vladimir Putin olukorras, kus ta praegu on? Suurriigi valitseja, miljonär ning maailma mõjuvõimsam persoon – kõik ühes inimeses. Kui tema horoskoop ning muud astroloogilised näitajad lahti kodeerida, saame vastused.

 

Allpool on kuvatõmmis, kus on ära toodud Vladimir Putini sünnikaart, navamsa kaart, dasamsa kaart ning planeetide tugev.

Vladimir Putin sündis Lõvi tõusumärgis, mis on Purva Phalguni nakshatras pada 4. Tema tõusumärki mõjutavad Päike (Lõvi), Veenus (Purva Phalguni) ja Marss (pada 4 on Skorpionis).

Loetlen ära horoskoobis olulised punktid, mida analüüsida.

  1. Tõusumärk Lõvi, Purva Phalguni nakshatra pada 4
  2. Kuu Sõnnis, kõrgentatud olekus Krittika nakshatra pada 4, X majas
  3. Rahu-Ketu telg on VI/XII maja teljel, Kaljukitse-Vähi teljel, Dhanistha-Ashlesha nakshatra teljel
  4. Arudha lagna Kaaludes III majas
  5. Atmakaraka Merkuur, Neitsis, kõrgendatud olekus, II majas
  6. Amatyakaraka Jupiter, Jääras, IX majas
  7. V ja IX maja vahel on Mahaparivatan jooga, kus nende majade valitsejad asuvad üksteise märkides. Ühtlasi kutsub selline kombinatsioon esile Raj jooga.
  8. Tugevamad planeedid on Merkuur ja Veenus

Seega, millest tuleneb selline staatus ja edu selles inkarnatsioonis?

Esimeseks analüüsime tõusumärki. Lõvi on loomupäraselt loov ning dramaatiline, kellele meeldib oma kohalolek teatavaks teha. Lõvi loovus tuleb erilise tähelepanu alla kuna Lõvi nakshatrat, Purva Phalgunit valitseb Veenus, mis on ühtlasi ka Vladimir Putini tõusumärgi nakshatra valitsejaks. Veenuse mõjutus tõusumärgile teeb Putinist loomupäraselt meeldivaks inimeseks, mis Päikesega koosmõjul muudab Putini äärmiselt karismaatiliseks liidriks. Talle meeldib hästi aega veeta ja luksuslikku elu nautida, mida kipub kajastama ning fotografeerima. Erialadelt sobitub hästi töötama valitsuse (Päike) ja meelelahutuse (Veenus) valdkondades. Marsi mõjutus lisab tema persoonasse julgust, vaprust ja tahet.

Tõusumärgi valitseja asetus viitab eluvaldkonnale, mis on inimesel eluvältel tähelepanu all. Putini tõusumärki valitseb Päike, mis asub II majas. Seega on tema elu põhiliseks fookuseks materiaalne rikkus ja turvatunne, milles kasutab palju suud ning kõne. Olles poliitik, tuleb tegutsemisel palju kõneleda ja suhelda.  Ühtlasi viitab see asetus asjaolule, et Putin saavutab rikkused ja turvatunde läbi enda pingutuse ja distsplineerituse. Tõusumärgi nakshatra valitseja asukoht ütleb veelgi detailsemalt, milliste olukordadega tuleb inimesel pidevalt tegemist teha. Putinil on Purva Phalguni nakshatra tõusumärgil, mille valitseja  Veenus asub III majas, Kaaludes. Loomupäraselt on Putin julge ning hea suhtleja, kes tahab õppida, arendeda. III maja on enesepingutus, mille tõttu on Putin oma tegemistes initsiatiivikas ning panustav. See näitab väga häid organisaatorlikke võimeid.

Kuu asub Sõnnis, Krittika nakshatras pada 4. See on märgiliselt Kuule väga hea positsioon, sest Kuu on Sõnnis kõrgendatud olekus, olles lähedal sügava kõrgenduse kraadidele. Iga planeet on kõrgendatud mingis märgis, omades seal hulgas täpselt kraadilist asetust, mil leiab aset nö sügav kõrgendus. Sügavas kõrgenduses väljenduvad planeedi omadused veelgi paremini. Kui muudel kraadidel on tulemus üle keskmise hea, siis sügavas kõrgenduses on tulemused veelgi paremad. Mida lähemal on planeedi kraadid sügava kõrgendatuse kraadidele, seda paremini ilmnevad planeedi energiad.

Antud juhul on juttu Kuust, mille sügav kõrgendatuse kraad on 4 kraadi peal. Vladimir Putini Kuu asub 7 kraadil, olles 3 kraadi kaugusel sügavast kõrgendatusest. Kuu tunneb ennast üsna mugavalt neil kraadidel. Ebamugavust tekitab maja, sest X maja ei ole Kuule sobilik.  Tema originaalne kodu asub IV majas ning X maja on täpselt selle vastas.

Iga opositsioon tekitab pingeid ja stressi. Siiski on Kuu tema jaoks kasulik ning mõjub tema imagole hästi. Väljanägemiselt hästi rahulik, väljapeetud ja rafineeritud. Oma mõtlemiselt kindel (Sõnnile omaselt). Kuu asub Krittika nakshatras, mida valitseb Päike ja Päike sobib X majja ülihästi, särades kõige kõrgemalt. Seega lisab Kuu Putinile juurde juhiomadusi ja autoriteetsust.

Rahu-Ketu telg asub VI ja XII maja teljel, mis on oluline viide, mis selgitab Putini olukorda. VI maja on konfliktid, vaenlased, võistlus, võlad, haigused, igapäevane rutiin, takistused, dieet. Rahu on alateadlik obsessioon, mille poole selles elus pürgime, sest see on meie hinge ülesanne. Rahu-Ketu telg viitab olukordadele, mille vahel toimub alateadlikult “tants”. Ketu on meie mugavustsoon, sest see on meie kaasasündinud oskused ja kogemused, mis selles elus enam meid ei rahulda. Sellest johtuvalt püüdleme Rahu poole, mis muutub meie obsessiooniks.

Kuna Rahu-Ketu energiad toimetavad alateadlikult, siis on raske neid tabada, kuid mida suurem on meie teadlikkus, seda kergem on meil Rahu-Ketu energiaid tabada. XII maja on isolatsioon, kinnised asutused, magamine, kujutlusvõime, välismaa ja välismaallased, kulud, saladused, heategevus, kollektiivsus, suured organisatsioonid.

Oma elu esimene pool töötas Putin KGB spioonina välismaal. Töö iseloom viitas saladuslikusele, välismaale, rahvusvahelisusele, pingetele ja stressile, mis on VI ja XII maja iseloomulikud jooned. Hilisemas eas, saades poliitikuks, samad energiad jätkusid. VI maja võistlus häälte üle, konfliktid ja arusaamatused on poliitikas igapäevased teemad.

Rahu VI majas, Kaljukitses, omab peaaegu hävitamatut tahtejõudu ja vastupidavust, mis tõttu tuleb Putin väga hästi toime oma probleemide ja oponentidega. Kuna Rahu on väga obsessiivne, siis ei ole Putin allaheitlik ning võitleb seni, kuni võidab. Rahu tingib samuti obsessiooni tervise ja dieedi osas, sest on teada, et Putin on väga sportlik ning terviseteadlik inimene.

Arudha lagna asub Kaaludes, III majas, kus asub Veenus. Veenus on enda märgissuurepärastel kraadidel, kuna Veenus asub Kalade padas, mille tõttu on Putini Veenus navamsa kaardis kõrgentud olekus, omandades sellega veelgi suurem tugev.  Arudha on illusoorne ning lagna meie imago, seega on Arudha lagna meie illussoorne imago, kellena me teistele inimestele tundume. Kui hakkame ära arvama kellegi tõusumärki, arvatakse sageli õigesti arudha lagna.

Arudha lagna Kaaludes tundub  teistele inimestele väga diplomaatiline, õiglane ja inimsuhetele orienteeritud isiksusena, kes väärtustab inimsuhteid ja harmooniat. Putin on väga koostöövalmis, omades kontakte ning tutvusi globaalselt. Igasugused läbirääkimised, lepingud ja kaubandus on Putiniline väga kasulikud. Arudha lagnast 10 maja edasi on XII maja, mis viitab privaatsusele ja rahvusvahelisusele. Tema tööga seotud nüansid on varjatud ning tema haare on globaalne – välispoliitika teiste riikidega, mis hõlmab endas läbirääkimisi, lepinguid ja kokkuleppeid.

Esimeses osas vaatasime üle tõusumärgi, Kuu, Arudha lagna ning Rahu-Ketu telje. Järgmises osas teen ülevaate teistest tähtsatest punkidest ning vaatame, kuidas avaldusid ajaliselt tema saavutused.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.